LaBelle مرد نقاهت پس از ضربه بودن چهار بار توسط Hendry شهرستان معاون

دیوید Dorsey فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:11 PM EDT Jun 21, 2020تایرون نی جونیور نشستم و پای او را لبه

توسط ABDOOSNEWS در 1 تیر 1399

تایرون نی جونیور نشستم و پای او را لبه پنجره رساند تا متمایل به چپ به فاش کردن چهار زخم گلوله در سمت راست از بدن خود را. او گفت: Hendry شهرستان کلانتر و معاون او و چهار بار حدود 1:45 a. m. مارس 17.

نی گفت که او غیر مسلح بود دست خود را و تا به حال فقط در حیاط جلویی خود پس از فرار یک LaBelle بلوک است که تبدیل به هرج و مرج زمانی که از کار اخراج شدند عکس وجود دارد. شاید دو دقیقه بعد او احساس اولین گلوله که رفت به زانو راست و به او زدم و پس از آن او به ضرب گلوله کشته شد سه برابر بیشتر در باسن و پشت و شانه.

صدها نفر در پارتی سالانه جشن تجلیل از میراث سیاه و سفید در LaBelle همراه چند خیابان متقاطع با مارتین لوتر کینگ جونیور بلوار 13 روز پس از فرماندار ران DeSantis برداشته اقامت در خانه سفارش ممکن است 4.

نی گفت که او فرار کرد و در حال اجرا به خانه اش در فلوریدا خیابان. به عکس های اولیه در حزب اخراج شدند توسط کسی ناشناخته است. اما روشن نیست که چرا یک معاون شروع به شلیک زمانی بین 30 ثانیه و دو دقیقه بعد با توجه به آنچه مختلف شاهدان گفته اند از نی وکیل و اخبار مطبوعات.

Scot گلدبرگ یک وکیل از فورت مایرز حقوقی گلدبرگ هیچ کس و ابراهیم و استفاده از ضمیر جمع "آنها" هنگامی که بحث در مورد تیراندازی. اما او گفت که او آموخته است که از بررسی و صحبت کردن به چندین شاهدان عینی که Hendry شهرستان Sgt. نستور Echevarria شات نی چهار بار.

گوردون گفت: به او گفته شد Echevarria همچنین شات LaTravis "Tra" ویلیامز از LaBelle دو بار و 26-به-30 دور از کار اخراج شدند در خارج از نی ،

ویلیامز نمی تواند نظر رسیده است و نه به نمایندگی از گلدبرگ.

Echevarria شده است یک معاون از ماه مارس سال 2010 با توجه به Hendry شهرستان کلانتر سایت. وضعیت خود را پنج شنبه نمی تواند تایید توسط Hendry شهرستان کلانتر دفتر اما گلدبرگ گفت که او هنوز هم در وظیفه فعال.

نی آدرس و تاریخ تنها اطلاعات نیست redacted از سه صفحه حادثه گزارش از Hendry شهرستان کلانتر دفتر.

این Hendry شهرستان کلانتر دفتر کاهش یافته است به نظر.

"آنها نمی شوت او یک بار, اما آنها به ضرب گلوله او را چهار بار" گلدبرگ گفته مشتری خود را. "من می خواهم همه چیز را ترک سفید بیش از حد."

تجزیه و تحلیل: از سال 2010 حداقل 30 نفر کشته شده اند در برخورد با ذغال سنگ و لی اجرای قانون

بیشتر: در اینجا 30 افسر-درگیر مرگ و میر در 10 سال گذشته در لی و ذغال سنگ

گلدبرگ در زمینه اطلاع ژوئن 10 ادعا به شکایت ظرف مدت 180 روز بیش از آنچه که اتفاق افتاد به نی. تحت پیگرد در Hendry دادگاه شهرستان خواهد محدود کردن هر گونه آسیب جوایز به $200,000 گلدبرگ گفت که اضافه شدن یک دادگاه فدرال تشکیل پرونده خواهد بود خیلی بیشتر احتمال دارد.

رید گرفته شده بود توسط آمبولانس که شب و جان سالم به در برد 30 مایل رانندگی به لی بیمارستان یادبود در فورت مایرز که در آن او تا به حال عمل جراحی اضطراری برای حذف گلوله از سمت راست از پشت او بود که تسلیم در روده کوچک است.

نی ماند در بیمارستان برای تقریبا دو هفته و تا به حال یک عمل جراحی دوم برای حذف یک گلوله از سمت راست باسن خود را.

چون Hendry شهرستان کلانتر دفتر مصادره تلفن همراه خود و کیف پول خود را که شامل گواهینامه رانندگی خود را و کارت امنیت اجتماعی نی تا به حال مشکل ساخت پیگیری بازدیدکننده داشته است به پزشکان برای او باقی مانده مسائل پزشکی گلدبرگ گفت.

نی هنوز نمی تواند راه رفتن بدون کمک دلیل اولیه گلوله به زانو راست, و او خواهد شد نیاز به عمل جراحی برای برداشتن آن گلوله. او همچنین یکی دیگر از گلوله تسلیم را بالا شانه راست.

"من فقط امیدوارم که او می شود عدالت" گفت: Destane دانکن نی پسر عموی. "من نمی خواهم این را به عنوان یکی از کسانی که همه چیز اتفاق می افتد که دوربین خاموش و هیچ چیز واقعا می شود در مورد آن انجام می شود.

"من می گویند او در محل اشتباه در زمان اشتباه به جز او در حیاط خود را."

نی برداشت واکر در مقابل او ایستاده و خمیده از عمه اش فورت مایرز گاراژ و به خانه اش جایی که او تا به شده است اقامت. او کاهش یافته است به بیشتر مصاحبه در مورد تیراندازی.

"این می توانست به من گفت:" مارسلوس میچل از LaBelle, که گفت که او را دیدم ویلیامز شات گرفتن در حال اجرا به دور از هرج و مرج در جهت دیگر. "آنها اشاره کرد و اسلحه را در من بیش از حد. آن واقعا نمی توان اخبار و دیوانه با جورج فلوید و همه چیز در رفتن در حال حاضر."

میچل گفت که او نمی تواند دیدن نی شات گرفتن به دلیل sightlines.

تیراندازی رخ داده است هشت روز قبل از فلوید درگذشت به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او بود که فیلم برداری دیده می شود و توسط میلیون ها نفر در سراسر کشور و باعث تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و تظاهرات برای حقوق مدنی.

بیشتر از ما پوشش: بسیاری از SWFL سازمان های اجرای قانون باید ممنوعیت ماموران با استفاده از chokeholds

و: صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز مارس در فورت مایرز با امید به راه حل

گلدبرگ گفت که او مطمئن نیست که آیا Echevarria و یا هر یک از نمایندگان دیگر در صحنه است که شب تا به حال بدن دوربین فیلم تیراندازی.

"ما هنوز در حال جمع آوری آمار و اطلاعات" گلدبرگ گفت. "ما نمی دانیم که همه چیز را که اتفاق افتاده است. ما می خواستیم اجازه می دهد تا یک کمی از زمان برای پیدا کردن آنچه FDLE می یابد."

وزارت فلوریدا اجرای قانون کاهش یافته است به نظر بررسی است.

"از آنجا که از آنچه که در این کشور در حال حاضر, ما می خواهیم به بسیار مراقب باشید در مورد چگونه ما تعریف عدالت" گلدبرگ گفت. "عدالت برای او هنوز نمیدونم چه زندگی اش خواهد بود با توجه به این گلوله که رفت به روده. او شکسته زانو و دیگر گلوله در شانه خود را. ما نیاز به دیدن اگر هر گونه آسیب رباط انجام می شود.

"تا آنجا که به عدالت می رود, من فکر می کنم چیزی که تایرون گفت که او می خواهد پاسخگویی. او می داند که چرا پلیس وجود دارد. او حذف خود را از یک وضعیت بد. دست خود شد و پس از او به ضرب گلوله کشته شد معاون قرار داده و یک زانوی خود را به عقب."

نی جان سالم به در گلدبرگ گفت: از آنجا که او خوش شانس و چون او را در شکل خوب است.

نی, 23, فوتبال و بسکتبال در LaBelle بالا قبل از انتقال به Moore Haven, که در آن او ادامه داد: بازی به عنوان یک ارشد فارغ التحصیل شدن در سال 2016. او در ادامه به بازی فوتبال برای یک ترم در دانشگاه Pikeville در Pikeville, کنتاکی, قبل از خروج از مدرسه و بازگشت به خانه. قبل از Covid-19 اخلال در شغل خود مشغول به کار در تعمیر و نگهداری چمن و محوطه سازی خدمه در LaBelle.

نی یک اسکار از حدود چهار 4 اینچ بالاتر از ناف او از عمل جراحی برای برداشتن گلوله از روده.

"همه از گلوله های از دست رفته بزرگ شریان ها و رگ های خونی" گلدبرگ گفت. "هیچ زندگی پرواز است. و این باعث می شود من تعجب می کنم اگر این اتفاق افتاده بود در Fiddlesticks اگر وجود داشته اند هلیکوپتر درگیر است. ما نمی توانیم تایرون بازگشت و او را به کل است."

اتصال با این خبرنگار: David دورسی (Facebook), @DavidADorsey (توییتر).

آیا می دانید؟: سیاه صاحبان کسب و کار دیدن فوران پشتیبانی پس از فلوید تظاهرات

در صورتی که شما آن را از دست رفته: هزاران نفر سوگواری FWC افسر در LaBelle شمع افروزیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن