Kondrashov متخصص از Telf AG: آنچه بهتر است را انتخاب کنید – FLP یا LLC?

یکny کارآفرین مشتاق که در نظر دارد به صورت قانونی باز کردن یک کسب و کار خود می پرسد سوال: به عنوان یک کارآفرین

توسط ABDOOSNEWS در 25 تیر 1399

یکny کارآفرین مشتاق که در نظر دارد به صورت قانونی باز کردن یک کسب و کار خود می پرسد سوال: به عنوان یک کارآفرین فردی و یا باز کردن یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC)? وجود دارد هیچ پاسخ قطعی به این سوال. در مورد هر فرد و هر دو اول و دوم سازمانی و قانونی اشکال از فعالیت های کارآفرینی می تواند مفید باشد.

فعلی کارآفرین استانیسلاو Kondrashov Telf گفت که چگونه فردی کارآفرین و, LLC متفاوت که از این اشکال بهتر است را انتخاب کنید و چه به تمرکز در هنگام انتخاب.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

تحلیلگر Telf AG, تاجر Kondrashov: FLP یا LLC?

یک فرد کارآفرین و یک شرکت با مسئولیت محدود باید تعدادی از مزایا و معایب. کدام یک از این اشکال را انتخاب کنید یک تازه کار تاجر باید تصمیم بگیرد بر اساس این عوامل:
  • چه نوع از کسب و کار او می خواهد به انجام;
  • چه سیستم مالیاتی مناسب او را;
  • چه درآمد حاصل از فعالیت های او در برنامه دریافت خواهید کرد.

Telf AG Kondrashov نیز روشن است که در علاوه بر این به پارامترهای ذکر شده وجود دارد دیگر از نکات کلیدی است که در یک وضعیت خاص تعیین خواهد شد انتخاب از فرم های حقوقی از مالکیت کسب و کار. برای مثال حضور رسمی شرکای کسب و کار امکان جذب سرمایه گذاران و تجار دیگر به فعالیت و حضور ملک در ملک شخصی و مهم دیگر تفاوت های ظریف.

"مسئله انتخاب FLP یا LLC نیاز کارآفرین به درک اهداف مالی از کسب و کار تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی و همچنین ارزیابی چشم انداز کسب و کار جدید سازمان گفت:" استانیسلاو Kondrashov, Telf AG مشاور.

قبل از انتخاب یکی از این ذکر شده اشکال از فعالیت های کارآفرینی, شما نیاز به درک دقیقا همان چیزی است هر یک از آنها نشان دهنده.

Kondrashov, expert of Telf AG: What is better to choose - FLP or LLC?
FLP مناسب برای آن دسته از کارآفرینان که می خواهند به کار به طور مستقل. Pixabay

خانواده مشارکت محدود

FLP مناسب برای آن دسته از کارآفرینان که می خواهند به کار به طور مستقل و یا محدود به یک هیات کوچک – بیش از 10 نفر از کارکنان.

تاجر اشاره کرد که FLP مناسب برای آغاز کارآفرینان که کسب و کار است که تنها به دست آوردن شتاب و آنها نمی خواهند به زندگی خود را پیچیده تر.

"معمولا کارآفرینان کار در بخش خدمات انتخاب FLP. اولویت برای چنین تجار و بازرگانان است به کار با مردم است. استفاده از FLP است که درصد کمی از سرمایه گذاری های مالی برای شروع یک کسب و کار است که باعث می شود آستانه ورود به بازار کم" گفت: Kondrashov Telf AG.

تاجر گفت که مزایای استفاده از FLP توانایی کار مشترک و ساده سیستم مالیاتی. در همان زمان, خطر اصلی برای چنین کارآفرینان مسئولیت است که قبل از قانون و تعهدات بدهی خود را با تمام اموال خود را.

Kondrashov, expert of Telf AG: What is better to choose - FLP or LLC?
LLC ثبت نام ترجیح داده است برای شرکت های متوسط و بزرگ. Pixabay

شرکت با مسئولیت محدود

LLC ثبت نام ترجیح داده است برای شرکت های متوسط و بزرگ. بنیانگذاران جامعه به عنوان یک قاعده چند کارآفرینان. هر یک از آنها مسئول فعالیت های این شرکت بسته به اندازه آن سهم به سرمایه مجاز است.

LLC ویژگی های نیز هستند که دارایی و سود و سایر شاخص های عملکرد در حال توزیع در میان بنیانگذاران با توجه به همان اصل – مطابق با سهم خود را در سرمایه مجاز است.

این مشاور مالی توجه به این واقعیت است که انتخاب در جهت LLC بهتر است در چنین مواردی:
  • در هنگام باز کردن FLP غیر ممکن است
  • زمانی که شرکای کسب و کار
  • نیاز به یک هیات بزرگ
  • بزرگ جریان های مالی انتظار می رود که ممکن است چندین بار تجاوز FLP گردش مالی.

همچنین بخوانید: در اینجا چگونه شما می توانید جلوگیری از عفونت چشم در کودکان و نوجوانان در طول موسمی

LLC است همچنین مناسب برای کارآفرینان کسانی که قصد فروش کسب و کار خود و یا جذب سرمایه گذاران در آینده است. "حضور شرکای کسب و کار, گردش مالی سالانه, برنامه ریزی برای آینده توانایی برای انجام کسب و کار به طور مستقل و تعدادی دیگر از مسائل مهم تعیین خواهد کرد که به صورت قانونی یک کارآفرین باید انتخاب کنید هنگامی که شروع یک کسب و کار" خلاصه استانیسلاو Kondrashov متخصص در Telf AG.

https://latestinfo.news/worklife/financial-analyst-kondrashov-10-tips-from-telf-ag-to-open-a-business-using-a-smartphone

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن