می دانید چه هستند بالا سفر رویاهای یک ملت در مستند

بررسی نشان می دهد که هند قوی اشتها, برای آموزش آنلاین. Pixabay توسط ADITI ROY هر دو هفته یکبار یک نظرسنجی نشان

توسط ABDOOSNEWS در 1 خرداد 1399
e-learning
بررسی نشان می دهد که هند قوی اشتها, برای آموزش آنلاین. Pixabay

توسط ADITI ROY

هر دو هفته یکبار یک نظرسنجی نشان می دهد که هند قوی اشتها, برای آموزش آنلاین و می گوید که بیش از 3 در 5 هندی حرفه ای (63 درصد ) افزایش خواهد یافت و زمان خود را صرف برنامه های آموزش الکترونیکی.

بر اساس این بررسی یافته های 2,323 پاسخ دهندگان LinkedIn سوم نیروی کار شاخص اعتماد به نفس را نشان می دهد هند حقوقی واجد شرایط' خوشبینی محتاطانه نسبت به فرصت های آینده با کامپوزیت نمره +50 (نورد متوسط از ماه مارس 13-19 و مارس 27-May 3).

این یافته ها می گویند که هند و حرفه ای در حال افزایش است وقت خود را صرف یادگیری الکترونیکی به عنوان یک پاسخ به کنترل از راه دور کار شدن بازار کار نیاز به upskilling و نیاز به ماندن فکر طریق این زمان به چالش کشیدن. نتایج تحقیق نشان می دهد که 60 درصد از افراد حرفه ای می خواهید برای به دست آوردن بیشتر دانش صنعت, 57 درصد می خواهید به یاد بگیرند که چگونه آنها می تواند به پیشرفت در حرفه خود و 45 درصد می خواهید به خود را بهتر قابلیت های ارتباطی از طریق آموزش آنلاین.

نیاز به تعادل کار و مسئولیت کارهای خانه را ترک کرده است هند نیروی کار در حسرت کارآمد برنامه ریزی به عنوان یافته ها نشان می دهد که 43 درصد از افراد حرفه ای می خواهید به یادگیری بهتر مدیریت زمان اقامت سازماندهی و اولویت بندی بهتر است. یافته های بیشتر دولت است که آن است که همیشه در مورد آموزش حرفه ای به عنوان 40 درصد از هندی ها می گویند آنها می خواهند به یادگیری چیزی جالب و ربطی به خط خود را از کار در حالی که 30 درصد مایل به بهبود خود احساسی خوب بودن.

"مجموعه ای متنوع از مهارت ها می تواند به شما یک راه طولانی در این نامشخص آب و هوا رو upskilling پدید آمده است به عنوان نیاز ساعت است و تشویق به دیدن هند حرفه ای اهرم e-learning به حرکت چالش است. اطلاعات ما همچنین نشان می دهد که زمان صرف شده در مشاهده لینک یادگیری مطالب توسط حرفه ای ها شروع به پریدن کرد تا 176 درصد در دو ماه گذشته و "کار از راه دور پایه و �strategic تفکر برخی از دروس آنها به دنبال" گفت: Ruchee Anand, مدیر, مربوط, استعداد و یادگیری راه حل های هند است.

e-learning
می دانید چه سرخپوستان در حال یادگیری آنلاین. Pixabay

در اینجا چیزی است که هند در حال یادگیری مبتنی بر e-learning پلت فرم داده:

از راه دور کار و بهره وری دوره های تراکم بالا برای سرخپوستان

بالا 5 دوره های مشاهده شده در مارس شد

مدیریت زمان:: کار کردن از منزل"

'شش صبح عادات نوازندگان بالا',

'کار از راه دور پایه',

راهنمایی برای کار از راه دور " و

'تفکر استراتژیک'

LinkedIn آموزش داده و همچنین مقایسه میزان مصرف دوره بین ماه های مارس و آوریل و یافته ها نشان می دهد که: "نوشتن یک رزومه کاری', 'مدیریت استرس برای تغییر مثبت' و 'میان فردی ارتباطات میان دوره ای که شاهد بیشترین افزایش در نمایش ها در ماه آوریل نسبت به ماه مارس است.

e-learning
هند یادگیری مبتنی بر پلت فرم آموزش داده است. Pixabay

این نشان می دهد که سرخپوستان می خواهید به یاد بگیرند که چگونه آنها در حال حاضر می توانید دستاوردهای خود را تکامل را به عنوان حرفه ای و مدیریت استرس موثر در این زمان نامشخص است. یافته های بیشتر نشان می دهد که هندی ها تقویت مهارت های فنی خود را به عنوان داده ها نیز از ویژگی های 'آموزش پایتون' و 'Excel Essential Training (دفتر 365) در بالا 10 لیست پربیننده ترین دوره های. 'نوشتن رزومه' صفوف در شماره 11 و نشان می دهد اهمیت فزاینده ای از یک رزومه قوی برای کمک به شما ایستادگی کردن در میان دیگر پناهجویان در ماه های آینده.

پس از ظهور از راه دور کار در ماه مارس داده ها نشان می دهد بزرگترین محتوا عاقلانه خروش از مدیران, دانشجویان ارشد و حرفه ای. در هند نشان می دهد که مشاهده مطالب در ارتباط با یادگیری رشد 252 درصدی برای همه مدیران 242 درصد برای اولین بار مدیران 226 درصد دانش آموزان 211 درصد توسط رهبران ارشد و 194 درصد متولدین.

همچنین بخوانید: کارگران هندی دست به کار از خانه می شود طبیعی جدید

رهبران در سراسر جهان در حال تبدیل به آنلاین آموزش پرورش ارتباط رهبری و مدیریت مهارت های آنها نیاز به رهبری تیم از طریق این نامشخص زمان. مدیریت از طریق تغییر, آموزش, اخبار, راه های محوری ساختمان انعطاف پذیری و توسعه ارتباطات قوی و مهارت های قابل انتقال کلید به زبان آموزان امروز است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن