Keto رژیم غذایی می تواند به افزایش کلسترول بد

خوردن یک رژیم غذایی مدیترانه ای برای یک سال می تواند کمک به نگه داشتن ذهن تیز و کاهش سستی در سن. Pixabay محققا

توسط ABDOOSNEWS در 18 اردیبهشت 1399
Meditarranean diet
خوردن یک رژیم غذایی مدیترانه ای برای یک سال می تواند کمک به نگه داشتن ذهن تیز و کاهش سستی در سن. Pixabay

محققان دریافته اند که خوردن یک رژیم غذایی مدیترانه ای برای یک سال می تواند کمک به نگه داشتن ذهن تیز و کاهش سستی در سن. این آخرین توصیه های بهداشتی.

مطالعه منتشر شده در مجله 'روده' نشان داد که پیروی از یک رژیم غذایی مدیترانه ای افزایش انواع باکتری های روده مرتبط با 'سالم' پیری, در حالی که کاهش کسانی که در ارتباط با مضر التهاب در افراد مسن است.

به عنوان پیری مرتبط است با رو به وخامت عملکردهای بدن و افزایش التهاب که هر دو نوید بخش شروع سستی این رژیم غذایی ممکن است در عمل باکتری های روده در چنین راهی را به عنوان کمک به جلوگیری از پیشرفت فیزیکی سستی و زوال شناختی در سن محققان پیشنهاد شده است.

Mediterranean diet
رژیم غذایی مدیترانه ای افزایش انواع باکتری های روده مرتبط با 'سالم' پیری. Pixabay

"افراد مسن ممکن است مشکلات دندانی و یا مشکل در بلع پس از آن ممکن است غیر عملی برای آنها را به خوردن یک رژیم غذایی مدیترانه ای" آنها اضافه شده است. اما باکتری های مفید دخیل در پیری سالم یافت می شود در این مطالعه ممکن است هنوز اثبات مفید عوامل درمانی برای دفع سستی گفت: این مطالعه محققان به رهبری دانشگاه کالج کورک در ایرلند.

برای مطالعه این تیم تحقیقاتی درگیر 612 افراد بین 65 تا 79 سال قبل و پس از 12 ماه یا خوردن معمول رژیم غذایی و یا رژیم غذایی مدیترانه ای غنی از میوه ها و سبزیجات و آجیل و حبوبات و روغن زیتون و ماهی و کم گوشت قرمز و چربی های اشباع و به خصوص طراحی شده برای افراد مسن است.

شرکت کنندگان بودند یا ضعیف در آستانه سستی یا نه ضعیف در ابتدای مطالعه و زندگی در پنج کشور مختلف: فرانسه, ایتالیا, هلند, لهستان و انگلستان است.

پژوهش های قبلی نشان می دهد که یک فقیر/رژیم غذایی محدود است که مشترک در میان افراد مسن کاهش می دهد طیف و انواع باکتری ها (میکروبیوم) موجود در روده و کمک می کند تا برای سرعت بخشیدن به شروع سستی.

به گفته محققان چسبیده به رژیم غذایی مدیترانه ای برای 12 ماه همراه بود با تغییرات مفیدی به میکروبیوم روده.

Mediterranean diet
رژیم غذایی مدیترانه ای شامل میوه ها و سبزیجات و آجیل و حبوبات. Pixabay

آن را در ارتباط با جلوگیری از از دست دادن تنوع باکتریایی; افزایش در انواع باکتری ها قبلا در ارتباط با چندین شاخص از کاهش سستی مانند راه رفتن با سرعت و در دست گرفتن قدرت و بهبود عملکرد مغز مانند حافظه و با کاهش تولید به طور بالقوه مضر مواد شیمیایی التهابی.

و تحلیل بیشتر نشان داد که میکروبیوم تغییرات مرتبط با افزایش باکتری های شناخته شده برای تولید مفید کوتاه اسیدهای چرب با زنجیره و کاهش باکتری های درگیر در تولید خاص صفرا و اسیدهای تولید بیش از حد که مربوط به افزایش خطر ابتلا به سرطان روده مقاومت به انسولین کبد چرب و آسیب سلول.

با توجه به مطالعه باکتری است که نشو و نما در پاسخ به رژیم غذایی مدیترانه ای عمل کرده و به عنوان " کیستون گونه معنی آنها مهم برای پایدار 'روده اکوسیستم' هل دادن کسانی که میکروب ها در ارتباط با شاخص های سستی.

همچنین به عنوان خوانده شده - اقتصاد استرالیا می تواند ضربه سخت Coronavirus

این تغییرات تا حد زیادی رانده افزایش فیبر در رژیم غذایی و ارتباط آن با ویتامین ها و مواد معدنی–به طور خاص, C, B6, B9, مس, پتاسیم, آهن, منگنز و منیزیم مطالعه گفت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب