کارینا کاپور خان در مورد مد جمع آوری کمک برای صنعتگران

بهترین بازیگر زن بالیوود کارینا کاپور خان شناخته شده است برای او بی عیب و نقص گزینه های مد و سبک معاصر است. با

توسط ABDOOSNEWS در 7 مرداد 1399

بهترین بازیگر زن بالیوود کارینا کاپور خان شناخته شده است برای او بی عیب و نقص گزینه های مد و سبک معاصر است. با وجود داشتن دسترسی به تعداد نامحدودی از مارک های بین المللی هنگامی که بازیگر پست عکس از خودش را در رسانه های اجتماعی خود را اداره کند او است که معمولا در خانه و در لباس قومی پارچه و بدون آرایش. تبدیل به کانون توجه را در هند او می گوید: آن زمان ما فکر می کنم در مورد "مسئول مد".

دنبال NEWSGRAM در توییتر به ارائه اخبار روز از سراسر جهان !

"هر کس می داند که من لذت بردن از مد. اما من واقعا فکر می کنم وقت آن است که ما شروع به فکر می کنم از آنچه مسئول مد است. هند یک کشور با برخی از شگفت انگیز نساجی سنت. ما باید برای بازگشت به منبع ما لباس به سازندگان واقعی از پارچه و قدر آنچه را که آنها برای فرهنگ ما و همچنین ما کمد لباس" اظهار داشت: سردستهزنان خواننده اپرا از طریق رسانه های اجتماعی پست در Instagram رسیدگی است.

Kareena Kapoor on the Ramp
کارینا کاپور خان پیاده روی روی سطح شیب دار در هفته مد Lakme رفت و آمد مکرر در تابستان 2019. Wikimedia Commons

بازیگر اتحاد پیوست دستان با Baradari پروژه که با هدف کاهش فاصله بین طراح و صنعتگران. هندی صنعتگران و بافندگان در میان سخت ترین ضربه را در سراسر کشور مستند و طوفان Amphan در بنگال. مد جمع آوری کمک ها را ببینید بیش از یک صد طراحان با هم می آیند در حمایت از خود Baradari' (اخوان المسلمین).

کارینا معتقد است "پایداری اقتصادی است که صنعتگر است که قدرت تبدیل شدن به یک کارآفرین مانند خود طراح. این یک مکالمه جدید را با مد, و من می خواستم به بخشی از آن. من می خواهم به همچنین با تشکر از هر یک از طراحان مد است که خیلی سخاوتمندانه اهدا لباس های خود را. ما صنعتگر جوامع واقعا ستون فقرات صنعت مد است."

طراحان شرکت کننده شامل Sabyasachi Mukherjee, Tarun Tahiliani ابو Jani-Sandeep Khosla, Manish Malhotra Anamika Khanna, راهول میشرا, Sanjay Garg و Monisha Jaising در میان دیگران خواهد شد که خود را اهدا امضا لباس برای e-commerce فروش است که با هدف جمع آوری پول برای صنعتگر جوامع در سراسر هند است.

همچنین بخوانید : صنعت مد را به آینده ای پایدار است که در اینجا

تینا Tahiliani Parikh چند طراح فروشگاه گروه میزبان مد جمع آوری کمک توسط Namrata زکریا در آن دیجیتال و تجارت الکترونیک پلت فرم. این Baradari فروش هفته آغاز می شود 7 آگوست از طریق اوت 15 در www.ensembleindia.com. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب