فقط جزئیات: باران همه گیر نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از کوچک عروسی و درایو های دریافت

اندرو اتکینز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 13, 2020ناپل' کلی Candland مانند بسیاری

توسط ABDOOSNEWS در 24 خرداد 1399

ناپل' کلی Candland مانند بسیاری از عروس در سراسر کشور در حال انتخاب: باید او تعویق انداختن عروسی خود را و یا هدف برای روز او تا به حال تا زمانی صرف خواب ،

"من واقعا می خواهم به ازدواج در حال حاضر, بنابراین من فکر می کنم من قصد دارم به سعی کنید به آن را کار" Candland به یاد تفکر است.

بیشتر: زمانی که coronavirus لغو رویای من مارکو جزیره عروسی من تبدیل به زوم و تاکو بل

و: برنامه های عروسی در ناپل فورت مایرز فرو ریختن میان COVID-19 نگرانی

او تصمیم گرفتند برای دومی. هیچ بیماری همه گیر از بارش باران و هیچ حریق — همه از آن اتفاق افتاده در طول دوره از روز عروسی خود را — خواهد او را از ازدواج با او در حال حاضر شوهر, Paul. و به شنیدن Candland بگویید آن روز برگزار می شود هر بیت از شادی به عنوان آنها می تواند امیدوار بود.

"من واقعا شبیه آن در نظر گرفته شده بود در داخل" Candland گفت. "من نمی تواند خواسته اند برای یک عروسی زیبا."

Candland و خانواده اش برای اولین بار متوجه شدم که آنها ممکن است نیاز به تغییر برنامه های خود را کمی بیش از یک ماه قبل از تاریخ عروسی خود را. کریس Worthington, Candland مادر متوجه شدم حدود دو هفته است که این مفهوم بود که ورزش در بیهودگی است.

"این نوع ماده از هر کس که بسیار شاداب و حمایت" Worthington گفت. "همه می دانستند آن را برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده."

هیچ Candland نمی تواند یک حرفه ای به انجام موهای او و آرایش. اما bridesmaids او شروع به پریدن کرد برای کمک به. هیچ Candland نمی توانست عروسی خود را در خارج; باران آمد پایین. اما پولس برادران منتقل مبلمان اتاق نشیمن. هیچ Candland نمی توانست شام او برنامه ریزی شده است. اما Tastebuds سفارشی پذیرایی وعده های غذایی آماده در compostable جعبه های چوبی برای به طور قابل توجهی کوچک شده رویداد.

کلی Candland برای اولین بار ملاقات شریک زندگی خود را در یک اردوگاه تابستانی جوانان. پل از ویرجینیا حتی پایین آمد به فلوریدا برای حضور در پارگی کیسه آب با کلی در Seacrest کشور روز مدرسه.

هنگامی که او در مراسم کامل بود و او و پل شد و باران پاک کرده بود و آنها کاشته شده خود را خارج از ویلا مره جامعه در ناپل برای یک درایو توسط دریافت.

Patti Genko که صاحب حباب موبایل, نوار در اصل به ارمغان آورد در هیئت مدیره به خدمت لیموناد و آب گازدار در پذیرش خود در او سفید 1965 Innocenti Lambro. در عوض این خودرو به عنوان یک پس زمینه برای Candlands.

به هر مهمان سوار خلیج ساحل بلوار در اتومبیل های خود را, آنها را متوقف و در خارج از دروازه های جامعه است. برخی از ماشین آمد با آگهی ها و هدیه آنها کشیده به توقف بنابراین اسامی ساقدوش ها می تواند ارائه منظقه کوکی ها به مسافران است.

"هر عروسی برای من یک رویداد جادویی." Genko گفت. "ما فقط باید خلاق در آنها چگونه می تواند تحقق تعهد خود را به هر یک از دیگر."

Worthington معتقد است که دختر و پسر در قانون آمد از اتحادیه خود را قوی تر برای محاکمه آنها را تحمل.

"شما صحبت کردن در مورد کسانی که همه چیز بعد. این مبارزات که ایجاد ترین خاطرات" او گفت:. "آنها قهرمان."

در پایان روز عروسی خود را یک بار کلی و پل Candland حدود 30 دقیقه در LaPlaya ساحل گلف رفت و آمد مکرر در شمال ناپل, زنگ خطر آتش سوزی می رفت هر چند آن را به پایان رسید تا یک هشدار اشتباه است.

"چه چیز دیگری در حال آمدن است راه ما می دانید؟" کلی پرسید.

برای Candlands عروسی بود و هرگز در مورد آنچه که می تواند و نمی تواند داشته باشد. آن را در مورد جزئیات است که کار نمی کند و یا راه جهانی COVID-19 pandemic طرح میتوانست بتن ترین برنامه های.

همیشه در مورد آغاز زندگی خود را با پل.

"چشمان ما در مجموعه همان هدف" کلی گفت. "ما قرار بود در همان جهت. تمام چیزهای دیگر شد و فقط در جزئیات است."

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب