پیوستن به دست برای آینده ای بهتر

بنیادها و سازمان های غیر دولتی را در طرح حاضر برای فعال کردن مردم برای کمک به تلاش های خود را. Pixabayبه عنوا

توسط ABDOOSNEWS در 15 خرداد 1399
NGOs and Foundations
بنیادها و سازمان های غیر دولتی را در طرح حاضر برای فعال کردن مردم برای کمک به تلاش های خود را. Pixabay

به عنوان دیجیتال و تکنولوژی جدید عادی و بنیادها و سازمان های غیر دولتی را در طرح حاضر برای فعال کردن مردم برای کمک به تلاش های خود را. به این منظور این Swades بنیاد گریه و Infinite پیوست دست به راه اندازی #EVERYVIEWCOUNTS کمپین برای اطمینان از آینده ای بهتر است.

این #EveryViewCounts را بسیج Infinite جامعه به پخش زنده جلسات به میزبانی محبوب مشهور و سازندگان محتوا بر روی پلت فرم که پولی و Infinite اهدا INR 5 کرور به Swades پایه & گریه. IANSlife صحبت با Puja Marwaha, مدیر عامل شرکت, گریه, (حقوق کودک و شما) و Nikhil گاندی در هند سر Infinite برای اطلاعات بیشتر و ابتکار عمل.

Q. چگونه آن را دشوار است برای پایه برای انجام کار اجتماعی در طول COVID-19

Marwaha: وجود دارد هیچ انکار که مستند بود و در واقع مورد نیاز برای مبارزه با گسترش COVID 19 و دولت به درستی اعمال آن را به عنوان یک نیاز اجباری. بزرگترین چالش بود و برای رسیدن به این کودکان در گروه به عنوان تمام مدارس و Anganwadi (icd ها) مراکز بسته شد با توجه به مستند. از این رو ما تا به حال برای رسیدن به آنها را در خانه خود و به دست کشیدن از هر آستان.

خوشبختانه ما با مردمی شریک سطح سازمان ها جاسازی شده و حضور در هر روستا در ما مداخله مناطق ما شده اند قادر به رسیدن به کودکان و قادر به حمایت از آنها. تا کنون با کمک شریک ما سازمان ما شده اند قادر به رسیدن به بیش از 65 هزار خانوار و بیش از 96 هزار کودک است.

Q. آیا شما احساس می کنید که دولت نشان داده است کمبود انگیزه و حمایت از سازمان های غیر دولتی و بنیادهای حمایت از کسانی که در نیاز

Marwaha: هر دو اتحادیه و دولت در حال انجام خود را بیت به اطمینان حاصل شود که کودکان محروم و جوامع به خوبی محافظت شده و در یک موقعیت به آب و بحران است. تاثیر فوری این بیماری همه گیر است که قابل مشاهده با مهاجرت جمعی از روزانه دستمزد حقوق بگیران که معیشت خود را از دست داده اند. به سختی و با هر گونه پول برای خرید مفاد آنها در حال تلاش برای ارائه برای خانواده خود را – یک وضعیت است که نه تنها باعث غیر قابل تحمل گرسنگی بلکه با قرار دادن کودکان خود را که در حال حاضر دچار سوء تغذیه در معرض خطر سوء تغذیه شدید.

CRY foundation
گریه پایه و اساس رسیدن به آنهایی که نیاز دارند در میان همه گیر. کامپیوتر: CRYorganization

غیبت از ظهر وعده های غذایی با توجه به بسته شدن مدارس و Anganwadi (icd ها) مراکز اضافه شده به بدبختی کودکان است. اما Anganwadi کارگران (وای) معتبر سلامت اجتماعی فعالان (ASHA) و کمکی, پرستار ماماها (ANM) شده اند قهرمانان واقعی خطر جان خود را به اطمینان حاصل شود که هر کودک نیاز به مراقبت گرفته می شده. اما این یک راه طولانی پیش رو است و ما نیاز به کمک ما می توانید دریافت کنید. همکاری با Infinite کمک کرده است و ما به موقع به حمایت ما نیاز داریم – ابتکار عمل خود را به تقویت تلاش های ما کاملا فوق العاده و آمده است در زمان مناسب

س: ما چند جزئیات در مورد #EveryViewCounts مبارزات انتخاباتی.

گاندی: در طول این زمان دشوار است ما همچنان به انجام بخشی از ما با حمایت از سازمان های کار نسبت به ارائه کمک به جوامع تحت تاثیر این بیماری همه گیر. این تیم در Swades بنیاد و گریه در تلاش برای حمایت از محروم بخش از جامعه و تاثیر مستقیم بر زندگی خود. از آن شده است فروتنی و الهام بخش برای دیدن مشارکت Infinite جامعه در #EveryViewCounts کمپین به گسترش آگاهی در مورد علت. ما امیدواریم که که ما سهم INR 5Cr کمک می کند تا آنها را در خود COVID-19 دانست.

این Swades بنیاد کار به سمت توانمند سازی زندگی در مناطق روستایی هند است. وضعیت اسفبار کارگران مهاجر که در حال ساخت تاخت و تاز بازگشت به روستاهای خود و خانواده خود را در مجموعه ای به گرفتن سخت تر با درآمد اضافی خشک شدن, به عنوان آنها دیگر یک جریان درآمد از شغل خود به عنوان شهری کار.

با به اشتراک گذاری از بودجه که Swades بنیاد دریافت آن است که متعهد به ساخت معیشت مردم در مناطق روستایی Raigad با درگیر شدن آنها در مزرعه بر اساس فعالیت های دامپروری و یا skilling. برخی از بخشی از بودجه را نیز به سرمایه گذاری در بورس های تحصیلی به کودکان به اطمینان حاصل شود که این بحران مانع نیست آرمان خود را به یادگیری و مارس آینده به آینده ای روشن تر.

ساختمان معیشت و کمک به جامعه تبدیل شدن به خود متکی است و از بیشترین اولویت برای پایه و اساس است. آنها در تماس مداوم با جوامع پس از این مستند و در حال کمک به خصوص Adivasi خانواده ها با مواد غذایی و ملزومات روزانه. گام های بعدی برای آنها به بازسازی زندگی خود و معیشت برای آینده gens.

Helping amid the crisis
گریه در حال کار بی وقفه در ارائه تکمیلی محصولات بهداشتی, تغذیه و امنیت غذایی و ابزار آموزش و پرورش برای اطمینان از سلامت کلی و رفاه کودکان است. Pixabay

گریه متعهد به تغییر زندگی کودکان محروم و برای بیش از چهار دهه از آن متمرکز اجتماعی جوامع محروم در دورترین گوشه از هند است. به عنوان هند مبارزات با COVID-19 شیوع کودکان از جوامع محروم هستند بیشتر در معرض خطر است. با کاهش ایمنی ناشی از سوء تغذیه و عدم دسترسی به امکانات بهداشتی آنها حتی بیشتر در معرض این بیماری در آینده است. قادر به رفتن به مدرسه و آموزش و پرورش خود نیز رنج می برند و آنها را در خطر حذف کامل.

گریه را COVID-19 برنامه نویسی با تمرکز بر:

ارائه مکمل محصولات بهداشتی و حصول اطمینان پیشگیرانه سلامت و شیوه های بهداشت در جامعه در آینده است. حصول اطمینان از تغذیه و امنیت غذایی که در حال حاضر به طور کامل برچیده شد به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. حصول اطمینان از این که کودکان به ادامه یادگیری حتی در میان تغییر شرایط

همچنین بخوانید: برجسته هاری-Naam در آیین هندو: مزایای شعار "خرگوش کریشنا" Mahamantra

با کاهش ایمنی ناشی از سوء تغذیه و عدم دسترسی به مراقبت های اولیه بهداشتی امکانات کودکان از جوامع محروم هستند و حتی بیشتر آسیب پذیر است. گریه در حال کار بی وقفه در ارائه تکمیلی محصولات بهداشتی, تغذیه و امنیت غذایی و ابزار آموزش و پرورش برای اطمینان از سلامت کلی و رفاه کودکان به نفع آنها در آینده است. بالا بردن سطح آگاهی در میان این جوامع در اقدامات احتیاطی لازم و در دسترس تجهیزات پزشکی و.... در علاوه بر این به اتصال آنها را با برنامه های دولت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن