جکسون میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سخنرانی

جانین Santucci و جوی پادگان ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:55 PM EDT Jun 11, 2020واشنگتن – کمیته ملی حزب

توسط ABDOOSNEWS در 23 خرداد 1399

واشنگتن – کمیته ملی حزب جمهوری خواه اعلام کرد که روز شنبه آن را به طور رسمی مستقر در فلوریدا به عنوان محل جدید برای آن کنوانسیون به معرفی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخاب مجدد.

"نه تنها فلوریدا برگزاری یک محل خاص در رئیس جمهور تهمت قلب خود را به عنوان صفحه اصلی, دولت, اما بسیار مهم است که در این مسیر به پیروزی در سال 2020 است. ما مشتاقانه منتظر به آوردن این جشن بزرگ و اقتصادی مزیت به دولت آفتاب را فقط در چند ماه کوتاه," RNC رئیس Ronna McDaniel در بیانیه ای گفت.

این حرکت در می آید و پس از کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر و شارلوت شهردار ششم Lyles هر دو حزب دموکرات نمی خواهد مرتکب به میزبانی کنوانسیون کامل به عنوان اصل برنامه ریزی شده میان coronavirus همه گیر و اجتماعی فاصله اقدامات هنوز در جای خود به عنوان دولت طول می کشد مرحله به مرحله بازگشایی رویکرد است.

اجتماعی فاصله?: پنس پست حذف صدای جیر جیر با عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان نه با پوشیدن ماسک یا فاصله

مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر کوپر در توییتر در اوایل این ماه برای "ما اجازه نمی دهد به اشغال این عرصه به عنوان اصل پیش بینی و وعده داده شده است."

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که برای برنامه ریزی Aug. 24-27. شارلوت هنوز هم برگزاری برخی از جلسات کسب و کار McDaniel گفت: اما این کمیته انتخاب جکسون به جای آن برای "جشن است."

مقامات گفته بود در اوایل این هفته که جکسون بود جلو-دونده به میزبانی کنوانسیون پس از تکاپوی به جای شارلوت و تفریحی دیگر شهرستانها. McDaniel گفت: اتاق هتل فضایی بود که یک نگرانی برای هر شهرستان که در نظر گرفته شد.

در معرض خطر خود شما: بلیط برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع شامل سلب مسئولیت در مورد امکان قرار گرفتن در معرض coronavirus

جکسون رز به بالا پس از شهردار این شهرستان جمهوریخواه لنی کاری لابی عموم این کنوانسیون به عنوان دموکراتیک شهرداران از شهرستانها مطرح شده هزینه می کند. کاری است که رئیس سابق فلوریدا از حزب جمهوریخواه. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن نیز سخت تحت فشار قرار دادند برای این کنوانسیون. بر خلاف برخی از کشورهای دیگر که در شکار فلوریدا یک نوسان دولت است که می تواند به اثبات بحرانی در انتخابات.

"فلوریدا مفتخر است که میزبان این رویداد خاص که در آن ما خواهد شد جشن re-نامزدی رئیس جمهور Donald J. Trump," DeSantis گفت: در RNC ، "جکسون است که یک شهر بزرگ است که ویترین, فلوریدا, انرژی, تاسیسات, کارآفرینی و تعهد به گرد هم آوردن نمایندگان حزب جمهوری خواه در یک زمان تاریخی در تاریخ ملت ما."

مغلوب ساختن پیشی جستن: GOP 'مجبور به دنبال یکی دیگر دولت برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه

در طول همه گیر جکسون است که تحت شرایط اضطراری جهت است که محدودیت های کسب و کار در چگونه آنها عمل می کنند. سالن از جمله سالن و همچنین بارها و بارها باید در عمل 50 درصد ظرفیت یا کمتر.

Duval County, که در آن جکسون واقع شده است گزارش کرده بیش از 1800 تایید coronavirus موارد و 57 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. تعداد موارد گزارش شده در فلوریدا است که در اندک سربازان ارتش به عنوان تست افزایش یافته است.

جکسون NAACP شعبه جمهور اشعیا Rumlin هشدار داد پیش از RNC را اعلام کرد که کنوانسیون آمدن به جکسون را بی اعتبار پیشرفت کاری دولت ساخته شده خود را از طریق تصمیم به حذف یک مؤتلفه مجسمه از پارک شهر این هفته است.

"مغلوب ساختن پیشی جستن نیازی به آمدن به جکسون ویل. ما لازم نیست او را در اینجا" Rumlin گفت. "اگر چه این مجسمه ها از بین رفته اند که فقط نمادین است. نژادپرستی هنوز هم در جریان است."

دموکرات ها که کنوانسیون برای مجموعه Aug. 17-20 در میلواکی سرگرم کننده یک "مجازی" کنوانسیون است که محدود کردن تعداد زیادی از مردم از دیدن از شهرستان.

کمیته ملی حزب دموکرات سخنگوی Xochitl هینجسا گفت: RNC کنوانسیون است که برنامه ریزی شده "برای مخاطبان از یک: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفس است."

"بیش از 113,000 آمریکایی ها کشته شده اند و میلیون ها شغل خود را از دست همه به خاطر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است پنهان کردن در پناهگاه خود را و ترک مردم آمریکا دست به گریبان با نادانی. در حال حاضر تهمت و ایران تصمیم گرفته اند برای رسیدگی قرارداد خود را برنامه ریزی همان راه آنها به کار گرفته کل coronavirus بحران: اولویت بندی مغلوب ساختن پیشی جستن نفس بیش از آمریکایی ها' ایمنی و بهداشت. در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان از آنجا که او تنها در مورد مراقبت از خود دموکرات ها را دنبال علم و اولویت بندی سلامت و ایمنی مردم آمریکا" هینجسا گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب