بین المللی پرستاران بعد: راهنمایی برای جسمی و روانی رفاه از پرستاران

اضافی خود مراقبتی است که باید در طول مستند. Pixabay We را وارد مستند 3.0 و هنوز هم نامشخص زمان جلوتر از ما. تا

توسط ABDOOSNEWS در 24 اردیبهشت 1399
sunblock
اضافی خود مراقبتی است که باید در طول مستند. Pixabay

We را وارد مستند 3.0 و هنوز هم نامشخص زمان جلوتر از ما. تا آنجا که این مستند به ما داده است بی سابقه از ما مشغول معمول آن را نیز به ارمغان آورده است با خود سهم عادلانه از استرس و اضطراب و ترس از ناشناخته ها برای آینده است. از آنجا که بسیاری از ما در خانه یک کمی اضافی خود و مراقبت از پوست خواهد شد یک راه طولانی در نه تنها به سمت راست توجه به خودمان را, اما همچنین ما احساس بسیار بهتر است.

آن است که احتمالا بهترین زمان برای توسعه یک روال و توسعه یک رژیم مراقبت از پوست در پیچیده ترین و شخصی به شیوه ای. روال مراقبت از پوست را بسیار متفاوت از به طور منظم و مرحله به یک مستند فاز. اما, برخی بیماری های پوستی ممکن است بیشتر رایج است با توجه به تغییر از اقدامات بهداشتی و روال شده است که گنجانیده شده در زندگی ما است.

دکتر Samipa. S. موکرجی مشاور متخصص پوست Cloudnine گروه از بیمارستان به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به آن است. مهم است به یاد داشته باشید که اگر شما از یک بیماری پوستی است که نیاز به توجه در نظر گرفتن تصویری با استفاده از خدمات مشاوره با متخصصین پوست.

روال مراقبت از پوست:

این سه گام اساسی مراقبت از پوست باقی می ماند همان. استفاده طولانی مدت از ماسک می تواند باعث کبودی رنگ فشار مربوط به تغییرات در پوست یا درماتیت تماسی به مواد از ماسک که برای آن شما ممکن است نیاز به دیدار با متخصص پوست خود را.

پاک کننده, مرطوب کننده و ضد آفتاب هستند یک فرد بهترین دوست, دوست, وقتی که می آید به سلامت پوست است. انتخاب پاک کننده/facewashes/صابون بستگی به نوع پوست. کسانی که از شما با پوست خشک یا حساس باید نوع ترجیح می دهند یک لوسیون پاک کننده است که غیر فوم از آنها خفیف و نه تشدید خشکی. برای کسانی که با پوست چرب کننده فوم شستشوی صورت یا مرطوب کننده صابون دو بار در روز کار را انجام دهد. انتخاب مرطوب کننده ها دوباره دشوار است با بسیاری از محصولات موجود در بازار است. شما ممکن است انتخاب کنید از سنتی مرطوب کننده ها به آنهایی که جدیدتر با صاف ابریشمی احساس به مات هستند.

moisturize skin
پاک کننده, مرطوب کننده و ضد آفتاب بهترین راه برای پوست خود را متنعم. Pixabay

به یاد داشته باشید برای نگه داشتن مواد مرطوب کننده ها به عنوان کمتر از اعداد را به عنوان ممکن است به عنوان عطر رایگان ممکن و ترجیحا دارای pH متعادل و برابر فرمول. کرم های ضد آفتاب هستند باید حتی زمانی که شما در خانه بمانند. تکرار برنامه های کاربردی از کرمهای ضد آفتاب در طول روز لازم است پس بعد از 3-4 دقیقه که ضد آفتاب خود را از دست اقدام است. بنابراین حتی در حالی که ماندن در خانه ممکن است لازم باشد به درخواست کرم های ضد آفتاب حداقل 2-3 بار در روز.

بسیاری از کرم های ضدآفتاب امروز در دسترس هستند و مات به طوری که آنها بسیار خوب تزئینی قابل قبول است. در حالی که در صفحه اصلی در صورتی که شما فراموش می پوشند, make-up ممکن است ارزشمند به استفاده از خزه آب را تا حذف از آرایش در خانه استفاده می شود به طور کلی کوتاه پوشیدن محلول در آب را تا محصولات.

مراقبت از دست ها:

شستن دست ها و استفاده روزمره از دست sanitisers را تبدیل به یک هنجار در COVID بار در جوان و قدیمی به طور یکسان. تا آنجا که آن را نگه می دارد این ویروس در خلیج بسیاری از مردم را شروع کرده اند شکایت از افزایش خشکی دست, سوزش, لایه برداری از پوست و توسعه تکه های خشک و گسترش ترک در پوست دست. این نتایج از تکرار شستن دست و استفاده از دست sanitisers که از بین می برد طبیعی مرطوب کننده ها و لایه محافظ پوست است. تا آنجا که بهداشت دست لازم است در این دوران چند نکته را جلوگیری از توسعه این مشکلات است.

استفاده از مرطوب کننده صابون برای شستن دست و ژل بر اساس sanitisers

تکرار برنامه ساده مرطوب کننده ها و ژل نفت خام پس از شستن دست و یا استفاده از sanitiser

استفاده مکرر از روغن نارگیل بر روی دست نیز کمک می کند تا جلوگیری از خشکی و پوسته پوسته شدن پوست

پوشیدن دستکش دست در حالی که با استفاده از صابون های تند در طول تصفیوی رگ تمیز کردن یا شستن لباس

ملاقات با متخصص پوست خود را در اولین اگر شما دچار بریدگی در پوست و یا تکه های خشک در دست است که آیا در حل و فصل مرطوب کننده نرم افزار

جلوگیری از ناخن بلند

fingers
یکی باید به جلوگیری از ناخن های بلند به منظور مراقبت از دست های خود را. Pixabay

مراقبت از مو:

مراقبت از مو می کند بسیار متفاوت از معمول بار. شستن پوست سر خود را هر روز متناوب ممکن است یک ایده خوب از آن کمک می کند تا در پاکسازی عرق و دوده تجمع می یابد که در شرایط آب و هوایی. استفاده از یک نرم کننده بلافاصله بعد از یک شامپوی ملایم کمک می کند تا در بهبود بافت پوست است. مو, تغذیه, رژیم های غذایی مانند بادام و سبزیجات برگ سبز و سیب و انار و کلم منبع غنی از ویتامین ها و میکرو و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد مو است.

ادامه مطلب: تعریف دوباره خانه خود را در طول همه گیر

رژیم غذایی و تغییر در شیوه زندگی

اختلاط تکنیک های ساده در روال عمل نه تنها کمک می کند تا پوست و مو نیز کمک می کند تا در داشتن یک ذهن سالم و بدن است. تغییرات ساده در شیوه زندگی و روال خواهد شد یک راه طولانی در دادن به شما نه تنها یک پوست زیبا اما همچنین یک ذهن سالم و بدن است.

ورزش روزانه

تفکر برای مدتی در طول روز

نوشیدن مقدار زیادی آب

خوردن غذاهای غنی از آنتی اکسیدان ها مثل لیمو و گوجه فرنگی و haldi

نه شراب خواری و یا پرخوری

(IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im