بین المللی روز دوستی 2020: تاریخچه و اهمیت

Eبسیار سال, 30 جولای به عنوان جشن بین المللی روز دوستی در سراسر جهان است. روز است که همچنین به عنوان شناخته شد

توسط ABDOOSNEWS در 10 مرداد 1399

Eبسیار سال, 30 جولای به عنوان جشن بین المللی روز دوستی در سراسر جهان است. روز است که همچنین به عنوان شناخته شده جهان روز دوستی برای اولین بار مشاهده شده در سال 1958. این جشن به ما یادآوری اهمیت دوستان و دوستی در زندگی ما است.

در سال 2011 دوستی جنگهای صلیبی در تاریخ 27 آوریل سال 2011 مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام جولای 30 عنوان رسمی بین المللی روز دوستی پیشنهاد یک مقاله در Jagran انگلیسی.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

اگر چه برخی از کشورها جشن روز دوستی در موارد دیگر از سازمان ملل متحد تعیین شده از تاریخ 30 جولای. در هند روز دوستی در اولین یکشنبه هر ماه اوت است. در اوهایو روز دوستی در 9 آوریل. وجود دارد بسیاری از نمونه های.

سازمان ملل متحد' سایت می گوید که-

"از طریق دوستی — با جمع آوری قرضه از رفاقت و توسعه روابط قوی اعتماد — ما می توانیم کمک به تغییرات اساسی هستند که به فوریت نیاز به رسیدن به ثبات پایدار بافت خالص ایمنی است که از ما حفاظت و ایجاد شور و شوق برای یک دنیای بهتر که در آن همه متحد هستند برای خوب بیشتر است."
International Friendship Day 2020: History and Significance
در هند روز دوستی در اولین یکشنبه هر ماه اوت است. Pixabay

تاریخچه نرخ بین المللی روز دوستی:

Tدر اینجا 2 قصه های که گفته می شود داستان پشت بین المللی دوستی در روز است. یکی از اولین نشان می دهد که این ایده از جهان روز دوستی برای اولین بار پیشنهاد شده توسط دکتر رامون خورخه Bracho در سال 1958 در پاراگوئه. دکتر رامون خورخه Bracho میزبانی شام در پورتو Pinasco برای دوستان خود که در آن او با ابداع این اصطلاح و باعث به دنیا دوستی جنگهای صلیبی. این یک بین المللی عمران سازمان را تشویق می کند که دوستی در سراسر جهان صرف نظر از نژاد و رنگ و مذهب و قومیت.

در همین حال یکی دیگر از داستان در مورد تاریخچه بین المللی روز دوستی نشان می دهد که این روز بود که برای اولین بار ابداع شده توسط مشخصه کارت پستال بنیانگذار جویس سالن در سال 1930. این روز جشن گرفته شد به گرامی داشتن دوستی و ارزش مردم در زندگی ما است.

همچنین بخوانید: هوشمند سکسی : Sapiosexuals

چگونه آن را جشن گرفته است:

On این روز دوستان و تبادل هدیه و خواسته های هر سال است. آنها همچنین برنامه ریزی گردش با یکدیگر و لذت بردن از روز با هم بودیم. در هنداین روز جشن گرفته است با دادن رنگارنگ دوستی باند و گل به هر یک از دیگر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب