Instagram هشدار می دهد کاربران را به استفاده از عکس های جاسازی شده در وب سایت های شخص ثالث

Instagram گفته مردم که آنها را نیاز به کسب اجازه برای استفاده از عکس های جاسازی شده از دیگر Instagram کاربران

توسط ABDOOSNEWS در 18 خرداد 1399
instagram
Instagram گفته مردم که آنها را نیاز به کسب اجازه برای استفاده از عکس های جاسازی شده از دیگر Instagram کاربران در وب سایت های شخص ثالث. Pixabay

منnstagram روشن ساخته است که مردم باید اجازه استفاده از عکس های جاسازی شده از دیگر Instagram کاربران در وب سایت های شخص ثالث و یا سیستم عامل همانطور که در اخبار تکنولوژی.

به این معنی که اگر یک Instagram کاربر می خواهد برای قراردادن کسی Instagram پست در وب سایت های دیگر او نیاز به درخواست این فرد برای یک مجوز دیگری او را می توان به عنوان یک حق طرح دعوی در دادگاه.

به گزارش Ars Technica, از Facebook متعلق به پلت فرم نمی خواهد به کاربران ارائه یک مجوز برای نمایش عکس های جاسازی شده در وب سایت های دیگر.

دنبال NewsGram در توییتر برای اقامت به روز شده در مورد جهان است.

تا به امروز کاربران بر این باور بودند که تعبیه تصاویر, به جای میزبانی آنها را به طور مستقیم فراهم می کند عایق در برابر کپی رایت ادعا می کند.

"در حالی که شرایط ما اجازه می دهد تا ما را به اعطای یک sub-مجوز ما نمی گرانت یکی برای ما تعبیه شده API" یک Facebook سخنگوی شرکت بیان شد که در این گزارش.

Instagram
Instagram نمی خواهد به کاربران ارائه یک مجوز برای نمایش عکس های جاسازی شده در وب سایت های دیگر. Pixabay

"پلت فرم ما نیاز به سیاست های اشخاص ثالث که لازم است از حقوق قابل اجرا دارندگان حقوق. این شامل تضمین آنها یک مجوز برای به اشتراک گذاشتن این مطالب اگر مجوز توسط قانون مورد نیاز است".

همچنین بخوانید: پوشیدن ماسک تمام وقت در فضاهای عمومی: که به روز شده رهنمودها در ماسک

این خبر پس از نیویورک قاضی حکم داد که نیوزویک نمی تواند رد یک عکاس شکایت بر اساس Instagram شرایط استفاده از خدمات.

Instagram گفت: Ars Technica آن را "کاوش" راه های بیشتری برای کاربران به کنترل تعبیه.

در حال حاضر عکاسان تنها می تواند به توقف تعبیه شده است با ساخت عکس های خصوصی که به شدت محدودیت های خود را رسیدن به در Instagram. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب