خواب نوزاد مسائل مربوط به مشکلات روحی و روانی در بزرگسالان

Researchers پیدا کرده اند که مشکلات خواب در دوران کودکی ممکن است مربوط به توسعه برخی از اختلالات روانی در دورا

توسط ABDOOSNEWS در 15 تیر 1399

Researchers پیدا کرده اند که مشکلات خواب در دوران کودکی ممکن است مربوط به توسعه برخی از اختلالات روانی در دوران نوجوانی است.

مطالعه منتشر شده در مجله JAMA Psychiatry دریافتند که کودکان جوان که به طور معمول از خواب بیدار اغلب در طول شب و با تجربه نامنظم خواب روال بودند همراه با روانی تجربه به نوجوانان است. این پژوهشگران همچنین دریافتند که کودکانی که خواب برای دوره های کوتاه تر در شب و به رختخواب رفت بعد با احتمال بیشتری به همراه با اختلال شخصیت مرزی (BPD) در طول سالهای نوجوانی خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت به روز رسانی منظم از ما!!

"ما می دانیم که از تحقیقات قبلی است که مداوم کابوس در کودکان همراه شده است با هر دو روان پریشی و اختلال شخصیت مرزی" گفت: مطالعه منجر نویسنده دکتر ایزابل مورالس-Muaoz از دانشگاه بیرمنگام در انگلستان است. "اما کابوس را تمام داستان نیست – ما دریافتیم که در واقع تعدادی از رفتاری مشکلات خواب در دوران کودکی می تواند نقطه نسبت به این مشکلات در دوران نوجوانی" مورالس-Muaoz اضافه شده است.

sleep is a major factor that affects mental health
این تیم همچنین دریافتند که کودکانی که تا به حال کمتر خواب در طول شب و به رختخواب رفت بعد از آن در سن سه و نیم سال به ترتيب مربوط به BPD علائم. Pixabay

برای یافته های محققان پرسشنامه داده ها از بیش از 7000 شرکت کنندگان گزارش بر علائم روان پریشی در دوران نوجوانی و بیش از 6000 گزارش BPD علائم در دوران بلوغ. خواب و رفتار در میان شرکت کنندگان گزارش شده توسط پدر و مادر که کودکان شش تا 18 و 30 ماه و مجددا در 3.5, 4.8 و 5.8 سال است.

نتایج نشان ویژه انجمن بین نوزادان در 18 ماه که تمایل به خواب بیشتر در شب و کسانی که تا به حال کمتر به طور منظم خواب روال از شش ماه با تجارب روانی در دوران نوجوانی است. این پشتیبانی از مدارک موجود که بی خوابی منجر به جنون, اما نشان می دهد که این مشکلات ممکن است در حال حاضر در حال حاضر از سال قبل روانی تجارب رخ می دهد.

همچنین بخوانید: عجیب و غریب نمایندگی در بالیوود

این تیم همچنین دریافتند که کودکانی که تا به حال کمتر خواب در طول شب و به رختخواب رفت بعد از آن در سن سه و نیم سال به ترتيب مربوط به BPD علائم. محققان همچنین بررسی اینکه آیا ارتباط بین خواب نوزاد و اختلالات روانی در نوجوانان می تواند به واسطه علائم افسردگی در کودکان با سن 10 سال است.

"ما دریافتیم که افسردگی به واسطه ارتباط بین دوران کودکی مشکلات خواب و شروع روان در نوجوانان" نویسندگان این مطالعه نوشت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن