صنعتی سود چین افت 19 درصد بین ماه های ژانویه-مارس سال 2020

تیاو سود چین عمده شرکت های صنعتی کاهش 19.3 درصد در سال در سال بین ماه های ژانویه و مارس سال جاری با توجه به تا

توسط ABDOOSNEWS در 9 تیر 1399

تیاو سود چین عمده شرکت های صنعتی کاهش 19.3 درصد در سال در سال بین ماه های ژانویه و مارس سال جاری با توجه به تاثیر COVID-19 گیر اداره ملی آمار (NBS) گفت.

با توجه به NBS صنعتی سود بود در 1.84 تریلیون یوان ($260 میلیارد دلار) برای پنج ماه اول سال گزارش Efe اخبار. این رقم کمتر از پیش بینی های ارائه شده توسط تحلیلگران که پیش بینی کرده بود 22 درصد کاهش سود در طول این دوره است.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

این شاخص بر اساس نتایج حاصل از شرکت های صنعتی با درآمد سالانه بالای 20 میلیون یوان. از 41 بخش های صنعتی مورد بررسی توسط NBS, 30 ثبت یک کاهش در سود بین ماه های ژانویه و مارس یک موفق به حفظ همان سود در حالی که 10 شاهد درآمد خود را افزایش است.

به طور مشابه, سود شرکت های دولتی کاهش 39.3 درصد در طول دوره در حالی که ضرر و زیان برای شرکت های خصوصی بودند کوچکتر با 11 درصد افت. بدترین ضربه بخش شامل نفت و زغال سنگ و دیگر سوخت (-167.4 درصد) و حرفه ای معدن و فعالیت های کمکی (-156.8 درصد) خودرو (-33.5 درصد) و پارچه (-10.3 درصد).

China's industrial profits drop 19% in 1st 5 months of 2020
خودرو یکی از بدترین ضربه بخش است. Pixabay

در انتهای دیگر این طیف سود افزایش یافت و برای شرکت های تولید کننده تجهیزات الکترونیکی (34.7 درصد) تنباکو (28.1 درصد) و کشاورزی و صنعت فرآوری مواد غذایی (19 درصد).

NBS آمار زو هنگ گفت: بهره وری از شرکت صنعتی در ادامه به افزایش به عنوان "مرمت کار و فرآیندهای تولید" پس از یک توقف ناگهانی در فعالیت ها با توجه به Covid-19 شیوع بیماری در چند ماه اول از سال است.

همچنین بخوانید: تصویری توجه: Instagram ویژگی کمک می کند تا کاربران همیشه در ارتباط ماندن به دوستان نزدیک

اگر چه این کارشناس اذعان کرد که به طور کلی سناریو هنوز هم به مبلغ یک کاهش عمده با 19.3 درصد کاهش سود در اولین پنج ماه از سال است. او گفت که بهبود در سود عمدتا ثبت شده در آوریل بود که با توجه به عواملی مانند کاهش فشار بر هزینه های, قیمت, تغییرات محصولات صنعتی و بهبود سود در صنایع کلیدی مانند نفت و پردازش و برق و جراحی.

صنعتی سود است و آخرین در یک سری از شاخص های اقتصادی – مانند تجارت بین المللی و تولید – که نشان داده اند تأثیر عمده ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد چین ، (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب