سفارت هند در واشنگتن به ارمغان می آورد آنلاین Kuchipudi البته رقص در Facebook در میان Coronavirus مستند

محققان می گویند که اگر به عنوان بسیاری که 25 درصد از جمعیت ایالات متحده آلوده می شود با کروناویروس قبل از پایا

توسط ABDOOSNEWS در 31 فروردین 1399
Coronavirus
محققان می گویند که اگر به عنوان بسیاری که 25 درصد از جمعیت ایالات متحده آلوده می شود با کروناویروس قبل از پایان سال 2020 50,000 کودکان مبتلا به بیماری شدید نیاز به بستری با 5,400 از آنها بدحال و نیاز به تهویه مکانیکی. Pixabay

بر خلاف آنچه دولت ها و دانشمندان ادعا می کنند (از جمله تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk) تعداد کودکان مبتلا به کروناویروس است به مراتب گسترده تر از آنچه در حال حاضر گزارش یک جزئیات است که می تواند بسیار دست کم گرفتن تقاضا در سیستم مراقبت های بهداشتی و اطفال در بخش مراقبت های ويژه (PICUs).

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله بهداشت عمومی و مدیریت عمل از دانشگاه فلوریدای جنوبی (USF) و موسسه زنان برای اجتماعی مستقل پرس و جو (WiiSE) برآورد شده است که برای هر کودک که نیاز به مراقبت های ویژه برای COVID-19 وجود دارد 2,381 کودکان آلوده به ویروس.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

این محاسبه به دنبال یک گزارش از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مورد آن مطالعه بالینی بیش از 2,100 کودکان در چین با COVID-19. "اگر چه خطر بیماری شدید از COVID-19 پایین تر است در کودکان موارد نسبت به بزرگسالان بیمارستان باید آماده و تجهیزات مناسب و نیروی انسانی سطح برای مقابله با پتانسیل هجوم بیماران جوان" گفت: نویسنده Jason سالمی دانشیار اپیدمیولوژی در USF دانشکده بهداشت عمومی.

با توجه به آمریکای شمالی رجیستری مجازی PICU سیستم 74 کودکان در آمریکا بستری شده بودند به PICUs بین 18 مارس و آوریل 6, سیگنالینگ اضافی 176,190 کودکان بودند به احتمال زیاد آلوده در طول این بازه زمانی. کودکان کمتر از 2 اختصاص 30 درصد از موارد 24 درصد سنین 2 تا 11 و 46 درصد از PICU موارد کودکان بین سنین 12 و 17.

محققان می گویند که اگر به عنوان بسیاری که 25 درصد از جمعیت ایالات متحده آلوده می شود با کروناویروس قبل از پایان سال 2020 50,000 کودکان مبتلا به بیماری شدید نیاز به بستری با 5,400 از آنها بدحال و نیاز به تهویه مکانیکی.

بالینی گزارش نشان می دهد متوسط طول مدت اقامت برای کودکان COVID-19 14 روز است. بر اساس یک نظرسنجی ملی وجود دارد حدود 5,100 تخت PICU در ایالات متحده است. "مقامات دولتی و سیاست گذاران باید درک کنند که احتمال از ظرفیت چالش های که بر اهمیت موثر استراتژی کاهش قبیل مکرر و کامل شستن دست و پافشاری اجتماعی فاصله اقدامات" تاکید کرد سالمی.

اطفال coronavirus بسیار پیچیده به عنوان بسیاری از بیمارستان ها منع بازدید کنندگان به منظور پیاده سازی اجتماعی فاصله و قرنطینه پروتکل های. یک سرپرست نیز ممکن است آلوده که نیاز لجستیکی و کنترل عفونت اقامت در آن محل فشار اضافی در بیمارستان منابع است.

Coronavirus
تعداد کودکان مبتلا به کروناویروس است به مراتب گسترده تر از آنچه در حال حاضر گزارش یک جزئیات است که می تواند بسیار دست کم گرفتن تقاضا در سیستم مراقبت های بهداشتی و اطفال در بخش مراقبت های ويژه (PICUs). Pixabay

پس از ترخیص از بیمارستان کودکان خردسال ممکن است قادر به به طور مستقل و با رعایت صفحه اصلی کنترل عفونت و خود انزوا توصیه. محققان با اشاره به عفونت نرخ بسیار بالاتر خواهد بود برای کودکان در خانواده های کم درآمد با پدر و مادر در یقه آبی و مشاغل خدماتی که مانع این گزینه از کار از خانه.

نیز وجود دارد افزایش خطر برای کودکان است که زندگی در شهری پروژه های مسکن با توجه به نزدیکی واحدهای مسکونی و جمعی تفریح و عوام منطقه نویسندگان نوشت. سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است برخی از کودکان توسعه "شدید" و یا "بحرانی" از بیماری کروناویروس و پدر و مادر نیاز به آماده سازی بچه های خود را برای محافظت در برابر COVID-19.

همچنین بخوانید: هکرها با استفاده از بانکداری حملات مخرب برای هدف قرار دادن کاربران شرکت های بزرگ (فناوری گزارش)

مشک بود توییتی در ماه مارس: "کودکان و نوجوانان اساسا ایمنی بدن اما سالمند با شرایط موجود آسیب پذیر هستند. جمع های خانوادگی با تماس نزدیک بین کودکان و نوجوانان و پدربزرگ و مادربزرگ احتمالا خطرناک ترین". (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب