هند می بیند کاهش 61% در استخدام و فعالیت در مه: Naukri.com

ثانیهآن را با Covid-19 همه گیر و سراسری مستند هند شاهد یک کاهش 61 درصد در استخدام و فعالیت در مه دومین ماه متوالی که در آن استخدام, فعالیت های ثبت شده یک شیب بیش از 60 درصد کار پورتال Naukri.com روز دوشنبه گفت:.

این ممکن است به کاهش در استخدام به رهبری, هتل, رستوران, سفر, شرکت های هواپیمایی و صنایع (-91 درصد) و به دنبال آن خرده فروشی (-87 درصد) خودرو/فرعی (-76 درصد) و BFSI (تا 70 درصد).

“گسترش مستند منجر به ادامه کاهش استخدام و فعالیت برای سومین ماه متوالی” گفت: Pawan Goyal, مدیر ارشد کسب و کار افسر Naukri.com.

دنبال NewsGram در توییتر برای اقامت به روز شده.

در به تازگی انجام نظرسنجی با استخدام و منابع انسانی سر حدود 39 درصد گفت که بحرانی استخدام است که هنوز هم در حال وقوع است و ما در حال دیدن همان در سایت با صنایع داروسازی, بهداشت و درمان, بیمه و IT-نرم افزار ارسال شغل در طول مستند.

“در پایان ما ما نیز همه تلاش برای اطمینان حاصل شود که استخدام و کشف استعداد گردیده است و تحت Step-Up’ ابتکار را فعال دسترسی آسان و کشف گذاشته و افراد جویای کار را استخدام” Goyal در بیانیه ای گفت.

بازار کار در سراسر شهرستانها ثبت نام دو رقمی شیب در استخدام بیش از 50 درصد با توجه به “NaukriJobSpeak شاخص” است.

Naukri.com
این ممکن است به کاهش در استخدام به رهبری, هتل, رستوران, سفر, شرکت های هواپیمایی و صنایع (-91 درصد). Pixabay

این کاهش منجر شد با مترو جایی کلکته کاهش 68 درصد و به دنبال آن دهلی نو (-67 درصد) و بمبئی (-67 درصد).

وجود دارد در سراسر هیئت مدیره در کاهش استخدام در تجربه های متنوع سطوح با ورود به سطح تجربه باند (0 تا 3 سال تجربه) شاهد بیشترین کاهش از 66 درصد است.

آخرین بررسی توسط naukri.com نشان داد آخرین ماه گذشته که حداقل یک در 10 هندی کارجویان تایید او گذاشته شده است و نزدیک به سه در 10 جویای کار ترس از اخراج قریب الوقوع بود.

از 10 درصد از افراد جویای کار که در حال حاضر گذاشته شده است و 15 درصد از خطوط هوایی و e-commerce صنعت و حدود 14 درصد از صنعت مهمان نوازی.

Naukri.com
بررسی های اخیر توسط naukri.com نشان داد آخرین ماه گذشته که حداقل یک در 10 هندی کارجویان تایید او گذاشته شده است. Pixabay

همچنین بخوانید: FDA کمک های مالی تعیین مواد مخدر یتیم به Lupin مبارزه با مواد مخدر مگزيلتين هیدروکلراید

حدود 13 درصد از این گذاشته و کارکنان ارشد حرفه ای با بیش از 11 سال تجربه کاری و مشغول به کار شد یا فروش (12 درصد) منابع انسانی و مدیریت (12 درصد) بازاریابی (11 درصد) و یا عملیات/زنجیره تامین (11 درصد) نقش.

در حالی که استخدام فعالیت پایین است 61 درصد آن را تشویق کنید که بیش از 50 درصد از افراد جویای کار در حال استفاده از زمان در دست به دلیل مستند برای خود توسعه و پیشرفت حرفه ای طبق آخرین Naukri بررسی انجام شده با 50000 جویای کار.

علوم اطلاعات و تجزیه و تحلیل ترافیک دوره (22 درصد) و پس از بازاریابی دیجیتال (20 درصد) و امور مالی و مدیریت ریسک (16 درصد) در میان دوره های بالا بودن برداشت جویای کار به بالا-مهارت های خود را. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de