هند گزارش بیشترین افزایش جدید Covid-19 موارد در 24 ساعت دوره

منndia گزارش خود بزرگترین موج جدید COVID-19 موارد در یک دوره 24 ساعته روز شنبه. این 11,458 جدید عفونت با پیشی

توسط ABDOOSNEWS در 25 خرداد 1399

منndia گزارش خود بزرگترین موج جدید COVID-19 موارد در یک دوره 24 ساعته روز شنبه. این 11,458 جدید عفونت با پیشی گرفتن از رکورد قبلی از 10,956 موارد گزارش جمعه هر COVID-19 اطلاعات و منابع است.

خروش می آید به هند بازگشایی فروشگاه ها, مراکز خرید, تولید گیاهان و مکان عبادت است. این کشور در دو ماه مستند آغاز شد که در ماه مارس کاسته شده و با محدودیت های باقی مانده تا حد زیادی دست نخورده در مناطق پر خطر.

هند رکورد افزایش موارد جدید سوق عظیم جنوب کشور آسیایی به مقام چهارم جهان پیشی گرفته و تنها توسط ایالات متحده و برزیل و روسیه است.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 11 مورد جدید در روز شنبه. این سازمان گفت: پنج نفر از عفونت های جدید تشخیص داده شد در افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور در حالی که باقی مانده شش شد به صورت محلی منتقل شده در پکن. Coronavirus پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ارائه آدرس شروع در آکادمی نظامی وست پوینت شنبه. در مراسم فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد و در آکادمی رژه زمینه به جای استادیوم فوتبال بنابراین دانشجویان می تواند نشسته 2 متر از هم در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus. خانواده و دوستان شما خواهد شد نمی شود مجاز به شرکت در.

India Reports 2nd Record-Breaking Day
شبه نظامی پلیس نگهبانی در نزدیکی Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار منطقه در پکن 13 ژوئن 2020. پکن بسته بازار پس از کشف حداقل شش coronavirus موارد است. فردا

این دانشجویان می توانید ماسک خود را اگر آنها می خواهند هنگامی که آنها نشسته است. رئیس جمهور نمی خواهم به پوشیدن ماسک.

نروژ روز جمعه گفت این امر حفظ محدودیت های مسافرتی برای بازدید کنندگان از سوئد. بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی سوئد را تحمیل نمی lockdown اقدامات امید بستن تنها به توصیه های اجتماعی فاصله و ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر است.

در حالی که عفونت های جدید در حال کاهش در بسیاری از اروپا و اتحادیه اروپا کمیسیون بهداشت و درمان استلا Kyriakides روز جمعه گفت که کشورها باید آماده به reimpose محدودیت اگر آنها را افزایش دهد.

یک مطالعه عمده پیش بینی میلیون ها نفر در حال غرق شدن به فقر شدید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گزارش دانشگاه سازمان ملل متحد می گوید اقتصادی خرید اینترنتی شیرجه می تواند 395 میلیون نفر به شرایط که در آن آنها مجبور به زندگی در $1.90 یک روز یا کمتر – تعریف فقر شدید.

India Reports 2nd Record-Breaking Day
میلیون ها نفر شده است بنا به گزارش غرق شدن به فقر شدید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Pixabay

جداگانه گزارش بانک جهانی این هفته قرار است که تعداد بین 70 میلیون و 100 میلیون نفر است.

همچنین بخوانید: کشورهای در حال توسعه به حساب 3-چهارم روزانه Covid موارد

"چشم انداز جهان در فقیرترین تیره و تار به نظر می رسد مگر اینکه دولت بیشتر و انجام آن را به سرعت را تشکیل می دهند و روزانه دست دادن درآمد و فقیر چهره" یکی از U. N. گزارش نویسندگان اندی, Sumner, گفت:. "نتیجه این است که پیشرفت در کاهش فقر می تواند مجموعه 20-30 سال و ساخت سازمان ملل متحد با هدف پایان دادن به فقر نگاه مانند یک رویا لوله."

سازمان ملل گزارش می گوید جنوب آسیا و هند به طور خاص – را ببینید بیشترین تعداد از مردم در حال غرق شدن به فقر شدید و به دنبال آن کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

کارشناسان جذاب هستند و به لحاظ اقتصادی کشور قدرتمند مانند ایالات متحده به بخشش بدهی های کشورهای در حال توسعه است که می تواند یک ضربه قوی از این بیماری همه گیر. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن