در خود واژه ها: ارشد-لادن بیکر بیس بال تا به حال امیدوار کننده های نجومی برش های کوتاه توسط COVID-19

برایان کونای فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:00 PM EDT مارس 17 سال 2020یادداشت سردبیر: در مارس 13, ایدا ب

توسط ABDOOSNEWS در 29 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: در مارس 13, ایدا بیکر تیم بیس بال آماده شد برای سومین بازی از سه بازی از سری بازی برابر سیتی رقیب مارینر. با دو تیم در حال انتظار برای مبارزه با آن را در طول فصل به عنوان منطقه بهترین تیم حال تقسیم دو بازی اول و matchup داده بود برنده تقویت رفتن به عقب پایان فصل است.

ارشد-لادن Bulldogs با 13 بازیکن در سال آخر خود را به حال reeled خاموش هشت برنده در نه بازی در برابر سختی برنامه بود و چشم در اجرا نسبت به بازی یک دولت عنوان شده است. و سپس خود را در بیس بال زندگی همراه بقیه جهان وارونه به عنوان coronavirus همه گیر آورده فصل خود را متوقف کند.

این است که داستان خود را به عنوان گفته Bulldogs سر مربی رابرت لارنس.

ما در ما pregame پنبه حلاجی تمرین قبل از ما بزرگترین بازی فصل و صحنه هیجان انگیز بود یکی به عنوان بازیکن بودند حلق آویز کردن و مشتاق به عقب بر گردیم در این زمینه به رقابت در یکی دیگر از رقابت بازی.

ناگهان مربی Dan Butler, که همچنین ما است مدیر ورزشی به نام ما به همه اطلاع رسانی که در این فصل متوقف شد و این بازی لغو شد یک ساعت قبل از ما در مورد برای شروع است. دل ما غرق به ما در تمیز کردن و ما تا به حال مختصری تیم جلسه رفتن بیش از آنچه که ما می دانستند. من هرگز نمی دانستند که این امر می تواند تیم آخرین جلسه و یا زمان نهایی من خواهد پرتاب عمل پنبه حلاجی شده به طوری که بسیاری از بازیکنان من.

هفته که در حال حاضر شده است یک مشکل برای ما برای شروع با. هفته قبل یکی از سالمندان ما تا به حال پدر خود را به طور غیر منتظره رفت و آن را تکان داد این بنیاد از تیم ما. ما افتخار خانواده خود را قبل از این که بازی بعدی و مراسم بسیار احساسی بود که به تجربه و سپس بیرون بروید و بازی. ما بچه ها رفت پایین 7-0 خیلی زود آمد اما تقریبا تمام راه برگشت قبل از درد و رنج ما و چه معلوم که ما تنها از دست دادن این فصل است.

روز بعد ما لغو شیوه اجازه می دهد تا تیمی برای حمایت از کسی که رفتن را از طریق بسیار است. در یک مراسم یادبود برای خانواده, هر عضو تیم نشان داد تا بدون نیاز به پیشنهاد کرد به رفتن. روز بعد من فقط به آنها گفت که چگونه افتخار من بود که از آنها به عنوان یک تیم و به عنوان یک خانواده است. من می خواهم برای مدت طولانی شناخته شده است که این گروه خاص بود و کار کردن با آنها را هر روز یک امتیاز بود.

بیشتر: خلاصه: Ida بیکر هولمز تامپسون مانع مارینر خفاش ها در پیروزی

بچه ها من باقی مانده آماده و سعی ماندن در روال خود را به عنوان موجودات عادت مانند تمام بازیکنان بیس بال هستند. اما پس از تماس نهایی برای بهار, ورزش فصل به لغو داده شد آن را نهایی پانچ به روده.

برای ما داشتن 13 از ما 17 بازیکن سالمندان بدان معنی است که کسانی که بچه نمی خواهد تجربه معمولی ارشد فعالیت در پایان سال است. پارگی کیسه آب. ارشد شب. فارغ التحصیلی. برای این گروه از اوراق قرضه آنها ایجاد شده از طریق همه چیز همان چیزی است که من می دانم که آنها را از دست ندهید بیشتر در حال حاضر و آنچه که آنها را عقب نگاه در اکثر آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند.

به عنوان یک مربی دانستن چقدر کار و تلاش بچه ها را به حال دانشجو-ورزشکاران می بینید فداکاری آنها را به عنوان به خوبی به عنوان تلاش است که پدر و مادر خود را نیز ساخته شده است در کمک به فرزندان خود را. در نور از همه چیز من می خواستم به سعی و جشن این سالمندان از هر راهی که من می توانم.

بیشتر: خلاصه: Gill پرتاب کامل بازی homers در SFCA پیروزی

بیشتر: خلاصه: مارینر بیس بال را بدست آورده جاده پیروزی Canterbury

در چه بوده است ما ارشد شب من پست شده در سراسر رسانه های اجتماعی پست های فردی در مورد هر یک از ارشد با آنچه آنها را به برنامه های ما که اگر ما این کار را در زندگی فرد است.

به عنوان سپاسگزار به عنوان خانواده بودند, آن را هنوز هم البته نبود همان. اما شسته و رفته لحظه رخ داده است برای من که ارشد شب جشن به عنوان مادران از همه سالمندان به حال یک تماس FaceTime با من بحث در مورد فرزندان خود و آینده خود را. که با من گیر و مرا از دست ندهید حتی بیشتر از شانس به اطراف فرزندان خود را. من فقط می خواستم به یک بار دیگر با همه ما با هم است.

پدر و مادر لذت بردن از سران حوادث برای بچه های خود را فقط به عنوان زیاد بازیکنان انجام دهد. وجود دارد بسیاری از لحظات خاص است که همه ما را با هم به اشتراک گذاشته است که ما به احتمال زیاد نمی توانید به در. برای سالمندان بسیاری از آنها باید با هم بازی رفتن به مدرسه ابتدایی و برای برخی از آنها در آخرین بازی این بازی بزرگ است.

بعضی از بچه ها هنوز هم امیدوار می توانید آنها را پیدا کردن یک نقطه برای ادامه حرفه خود. یک logjam در بیس بال با این سال کالج سالمندان داده می شود گزینه ای را برای بازی سال آینده ممکن است آنها که فرصت نمی دهد. کالج ها که صحبت کردم به این رویداد زندگی خواهد شد که اثرات برای چند سال آینده می آیند و که ممکن است انکار نه تنها بازیکنان من اما کودکان و نوجوانان در سراسر کشور این شانس را به نگه داشتن بازی.

من احساس اعتماد به نفس این گروه را کسب قهرمانی در این سال امیدوارم با پایان دادن به یک dogpile در هموند ورزشگاه. در پایان سال رتبه شماره 1 در کلاس 5A و در منطقه ما انجام یکی از اهداف اولیه ما به رتبه شماره 1 در کلاس به کنترل ما حذفی بذر. به عنوان ناامید کننده به عنوان آن را به نمی دانم که این تیم می توانست به دست آورد, ما بچه ها هنوز هم احساس خوبی در مورد خاطرات آنها ساخته شده بود در آنچه که تبدیل به یک فصل کوتاه.

اگر هر چیزی در این زمان در زندگی ما نشان داده است که ورزش ارائه فرصت برای مردم به استقامت. من می دانم که این گروه از مردان جوان را به من افتخار بقیه زندگی خود را به دلیل شخصیت آنها داشته باشد. ما را جشن می گیرند و آنها را در بسیاری از وقایع زندگی فراتر از این چون ما یک خانواده و این چیزی است که خانواده ها انجام دهد. با وجود این شرایط سخت و بی سابقه بار, داشتن بیس بال به عنوان پایه و اساس ما به ما آموخته است که چگونه به تکیه بر روی یک دیگر را از طریق این سختی باز یافته از زندگی است.

سلام ارشد

برای کسانی که سالمندان از لی شهرستان و LaBelle دبیرستان که از دست رفته خود را جشن بهار فصل, اخبار مطبوعات می خواهد به تشخیص شما. در سهشنبه, مارس 24 بخش ورزش و یا در news-press.com به عنوان ما می دانیم بهار ورزشی دانشجویان ورزشکار از کلاس 2020.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن