در خود واژه ها: میامی-محدود اولیویرا خواهر منعکس ECS مشاغل تاثیر COVID-19

برایان کونای فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:00 PM EDT مارس 16 سال 2020یادداشت سردبیر: خواهران دوقلو Mori

توسط ABDOOSNEWS در 28 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: خواهران دوقلو Moriah و سیرا اولیویرا کمک کرد ECS مسیر بر روی نقشه در طول دبیرستان خود را استخدام. این دو ترکیب به مدت هشت فرد و رله دولت مدال طلا که تاریخ بازگشت به مدرسه برای مأموران اما شگفت آور backboned 2019 تیم که تا به حال فقط شش دختران به کلاس یک دولت عنوان شده است.

آنها را از ادامه حرفه خود را در دانشگاه میامی شد و در ابتدا برای اضافه کردن به خود مدال طلا در مجموع در ارشد خود را فصل به فصل. اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس عملا به ارمغان آورد و جهان به توقف ارشد خود را فصل به فصل به پایان رسید با لغو بهار ورزش است.

این الیویرا را به زیر اول شخص حساب به اخبار مطبوعات در احساسات خود و بازتابی از تجارب خود را در ECS برش های کوتاه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رفتن به آهنگ بعدی دیدار که می شده اند Wolfpack دعوتی که دو نفر از ما واقعا هیجان زده بودند برای رسیدن به رقابت بپردازند. Moriah بود و آینده شخصی بهترین 11.94 در 100 متر فاصله در قبلی خود دیدار و هر دو از ما تا به حال هدف در ذهن برای کمک به مدرسه ما برنده مسابقات قهرمانی کشور دیگر.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به گرفتن جدی تر و به ما گفته شد که Wolfpack دعوتی لغو شد, ما دل شکسته اما در همان زمان ما دعا که ما هنوز یک شانس برای رقابت در بقیه فصل و قادر به پایان ارشد ما در این مسیر است.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا ورزشکاران برنده شدن 13 فرد آهنگ عناوین ECS دختران کسب 2A تاج

بیشتر: اخبار مطبوعات 2019 همه منطقه های دختران دو و میدانی تیم

ما واقعا نمی هر گونه ایده از آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد با بقیه فصل و یا با مدرسه اما ما همچنان با انگیزه به ادامه آموزش برای آماده سازی زمانی که ما می تواند به عقب در حال اجرا بود و ما با هم تیمی های دوباره.

همانطور که دیدیم که این بیماری همه گیر در حال تبدیل شدن بیشتر شدید شانس بازگشت به مسیر تبدیل شدن به باریک و باریک. هنگامی که ما پیدا کردن که بهار ورزش لغو خواهد شد برای بقیه سال آن ویرانگر است. آن را بسیار سخت برای آمدن به شرایط با چیزی که کاملا خارج از کنترل خود را به ویژه هنگامی که شما سخت کار می کرد تا آن را به پایان بود.

برای ما اگر به دنبال بازگشت در تمام خاطرات ما بسیار سپاسگزار. هنگامی که همه چیز شروع به اتفاق می افتد, ما هرگز انتظار ما روز گذشته در ECS به هنگامی که آن را انجام داد.

در مدرسه بودن بخشی از نگهبان خانواده به ما کمک کرده است به رشد مردم ما از زمان که ما در مهد کودک, تمام راه به دو نفر از ما آماده برای سر به میامی برای شروع فصل جدیدی از زندگی ما است.

ما خدا را شکر برای زمان ما تا به حال در ECS و ما واقعا دست معلمان مدیران و مربیان ما و دوستان ما را ساخته اند. برای ارشد کلاس و قادر به زندگی کردن ما آخر هفته با هم نداشتن مدل و شاید قادر به فارغ التحصیل با هم دشوار است تصور کنید. با هم بودن به عنوان مأموران شما متصل شود به همه چیز و همه کس است و هرگز تغییر خواهد کرد.

به عنوان ناامید کننده به عنوان این دو ماه گذشته بوده است ما هر دو می دانیم که بسیاری از مردم در حال رفتن را از طریق سختی. ما باید بسیاری از دوستان و ورزشکاران است که نیز نمی توانید به پایان سال ارشد خود را, و برای دیگران از دست دادن از زمان مهم است که نمی توان به دست آورد به امید ادامه حرفه خود را در کالج. می دانیم که داستان خود را به مراتب بیش از. این دوره از زمان می توان به رشد قوی تر از آنچه شده است در شما پرتاب.

به ما هم تیمی های ما شما را دوست دارم و ما از شما سپاسگزارم برای هل دادن ما را در عمل به ما کمک می کند بهترین که ما می تواند. ما خیلی هیجان زده برای دیدن آنچه که همه شما را در رسیدن به سال آینده و فراتر از آن.

برای کسانی که بدانم چه اتفاقی خواهد افتاد مثبت می شود. با انگیزه ماندن. دعا. در حال حاضر زمان برای دریافت خلاق و پیدا کردن راه هایی برای ادامه آموزش به سمت هر چه اهداف خود هستند.

مدرسه بالا می رود خیلی سریع و همانطور که همه ما می دانیم در حال حاضر می توان آن را از شما گرفته شده بسیار به سرعت. شما باید در لحظه زندگی می کنند و کار سخت در همه چیز است که شما باید انجام دهید به دلیل پاداش می تواند چیزی است که تغییر زندگی خود را.

به عنوان غم انگیز از یک زمان که این شده است که برای بسیاری از ما بسیار مفتخریم که دیده می شود آنچه در جامعه انجام داده است را امتحان کنید و کمک به یکدیگر است. بار مانند این مردم را به هم نزدیک و برای ما که با خانواده ما ساخته شده است که همه چیز آسان تر به عنوان ما امیدواریم که آن را انجام داده است برای دیگران.

سلام ارشد

برای کسانی که سالمندان از لی شهرستان و LaBelle دبیرستان که از دست رفته خود را جشن بهار فصل, اخبار مطبوعات می خواهد به تشخیص شما. در سهشنبه, مارس 24 بخش ورزش و یا در news-press.com به عنوان ما می دانیم بهار ورزشی دانشجویان ورزشکار از کلاس 2020.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن