در دانش: Sanibel Captiva جامعه بانک loaning میلیون ها نفر به صدها نفر از کسب و کار

دیوید Dorsey فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 14, 2020چه زمان به در بانکداری ا

توسط ABDOOSNEWS در 26 فروردین 1399

چه زمان به در بانکداری است.

و چه زمان به در بانکداری Sanibel Captiva جامعه بانک.

تاسیس در سال 2003 توسط کریگ آلبرت در Sanibel جزیره با سرویس و دو جزیره, در, ذهن, بانک گسترش به سرزمین اصلی لی شهرستان با مکان در دروازه شهر فورت مایرز, کالج پارک وی Winkler جاده و McGregor بلوار.

این هفت شاخه های یک هشتم میله میله برای باز کردن اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

$5 میلیون نوسازی و ساخت و ساز پروژه که اضافه شده از 4000 فوت مربع موجود 12,000 فوت مربع ساختار در 9311 کالج پارک وی فقط در شرق McGregor بلوار و در گوشه جنوب شرقی در حال تکمیل توسط اوون ایمز کیمبال Co.

Sanibel Captiva جامعه بانک خریداری ملک دسامبر 2018 برای 1.6 میلیون دلار. این آستین خالی بانک آمریکا بود فقط نشسته وجود دارد توقیف و خفته از سال 2008 در به چالش کشیدن موقعیت برای اکثر کسب و کار در سایه یک روگذر.

آلبرت و تیم او در حال شمارش است که روگذر برای گسترش بیشتر در Lee County, ضربه زدن به اسکودوی کیپ مرجان بازار فقط از روی پل.

Sanibel Captiva جامعه بانک شروع شده توسط مدیریت در حدود 30 میلیون دلار دارایی دارند. آن را در حال حاضر مدیریت در حدود 460 میلیون دلار. آن را نیز در روند حرکت اصلی آن شعبه از 2475 کتابخانه راه به 2406 پروانش راه به سابق SunTrust شعبه که در حال حاضر در حال بازسازی پس از یک ماه دسامبر خرید برای $1.8 میلیون. باید آن را آماده برای باز کردن در پایان این سال است.

کتابخانه راهی محل شده است به فروش می رسد به شهر miami gardens نیز 1.8 میلیون دلار در ماه دسامبر. آن را ایجاد فضای اضافی برای شهر مجاور شهروند ارشد مرکز.

بیشتر از دیو دورسی: مدرن 'McDentists' را با استفاده از مشخصات بالا املاک و مستغلات

مثل همه بانک ها Sanibel Captiva جامعه شعب بانک ندارد لابی باز به دلیل COVID-19 اما عملیات ادامه دارد از طریق ایمیل تلفن و درایو-از طریق مکان.

"من عاشق داستان ما بانک گفت:" امی McQuagge این بانک مدیر بازاریابی است. "شدیم تا به سرعت خاموش جزیره ما واقعا تبدیل به یک جامعه محلی بانک برای همه Lee County است. من ویژگی است که به فرهنگ سازمانی که تاسیس شده. ما بسیار به عقب گذاشته است. ما نه کلیشه ای کت و کراوات دکمههای تا بانکداران.

"مشتریان ما در حال پیدا کردن که کردن. ما جواب تلفن های ما. شما می توانید نگه دارید خود را بانکدار. ما می توانیم زیرک و سریع با تصمیم گیری ما, چرا که هر تصمیم گیری های ما محلی است."

مقدار زیادی از گوشی ها شده اند زنگ و مقدار زیادی از تصمیم گیری در حال ساخته شده چون از COVID-19 و مالی تغییرات آن را به شکل دراورده شده.

"مشتریان آنها نیاز به کمک" گفت: David Hall, بانک رئیس امور مالی و یکی از هفت کارکنان اصلی هنوز در هیئت مدیره. "مشتریان ما ویران شده اند تاثیر اقتصادی coronavirus. ما کار کرده اند با ما وام مشتریان که نیاز به کمک. ما را در تاریخ 1 آوریل 1 ماه مه و ژوئن 1 پرداخت. شما مدیون نیست که به ما در حال حاضر. اگر پایان خود را وام است که می گویند تا پایان سال 2030 اضافه می کنیم که به پایان وام. که یک کل خیلی آسان تر از ساختن مردم پرداخت دو پرداخت. ما در حال انجام بهترین ما می تواند به آنها کمک کند."

بیشتر از دیو دورسی: فورت مایرز طلا و جواهر تعطیل قبل از اینکه خواسته برای محافظت از مشتریان تغییر برای فروش آنلاین

بیش از چهار هفته گذشته به عنوان کسب و کارهای کوچک در سراسر لی شهرستان را تعطیل آنها تلاش کرده اند به پرداخت کارکنان خود را از طریق حقوق و دستمزد طرح حمایت (PPP) وام های اعطا شده توسط بانک ها از طریق مدیریت کسب و کار کوچک.

"ما باید بیش از 450 از SBA PPP برنامه های کاربردی" آلبرت گفت. "ما در حال حاضر 180 نفر از آنها تایید شده توسط SBA. ما در حال شروع به صندوق چند.

"ما در حال کار شب. ما کارکنان که کار خواهد کرد روز شنبه, دوشنبه, سه شنبه, دیوانه وار آپلود برنامه های کاربردی به تصویب. من انتظار 5 بعد از ظهر دوشنبه به حداقل 310 برنامه تایید شده است. ما باید 150 برنامه های کاربردی که در آن ما نمی باید به اندازه کافی اطلاعات در عین حال از ما وام گیرندگان. کسانی که 150 من انتظار ما به همه کسانی که آپلود شده به عنوان به خوبی."

آلبرت شده است در این طریق مقدار زیادی از چالش است. پیامدهای طوفان چارلی در سال 2004 و ایرما در سال 2017 شد شدید که البته شد رکود بزرگ سال های پس از سال 2008 است.

"حتی اگر من بوده ام در اینجا در بانکداری 38 سال من واقعا دیده می شود پیش از این" آلبرت گفت. "این هنوز در اوایل این یکی. آن را قطعا متفاوت است."

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا فروشگاه های مواد غذایی را در استخدام های جدید, دیدن جمعیت زیادی به عنوان موج تقاضا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

حدود 65 درصد از بانک معاملات مسکونی وام خانه و 35 درصد از وام کسب و کار کوچک.

"پشت در '08 و 09 وجود دارد برخی از خواص که تا به حال کاهش یافته است و 90 درصد در ارزش" آلبرت گفت. "این است که نه تنها در کتاب بانکداری. این بحران متفاوت است که در آن ساخته شده است از جمله تاثیر بر رستوران ها و مغازه ها. در اینجا در Sanibel آنها تقریبا تعطیل. آنها در حال انجام وانت و تحویل اما واقعا خرد خود درآمد.

"این زمانی است که همه ما تجار و راحتی ما فروشگاه تی شرت مغازه ها همه این کسب و کار است که ما بانک این است که آنها ذخایر پول نقد. آنها ذخایر پول نقد در حال حاضر و آنها با استفاده از نقدی که هنگامی که ما به اکتبر و نوامبر. به جای انباشت آنها در حال سوختن از طریق پول نقد است."

آلبرت شاهد مالی قتل عام زمانی که او فارغ التحصیل از دانشگاه پیتسبورگ در سال 1982 زمانی که ده ها هزار نفر از پیتسبورگ جراحی کارگران از دست دادن شغل خود. که زمانی که او به لی شهرستان.

"در حال حاضر واقعا خوب اخبار و صحبت کردم به یک تن از ما مشتریان کسب و کار کوچک: هر کسب و کار کوچک مشتری است که من به صحبت در چند هفته گذشته از نگرش خود را فوق العاده است" آلبرت گفت. "آنها در حال رفتن به محل کار از طریق این چیز. در فصل 2021 آنها در حال رفتن به ساخت دوباره پول است."

بیشتر: کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا اقدام به محافظت از کارگران از coronavirus حمله. آیا این کافی است ؟

آلبرت و تیم او در حال رفتن یک-روز-در-یک-زمان چشم دوخته اند اما در دراز مدت به عنوان به خوبی.

"هدف من به عنوان مدیر عامل این بانک است که اگر من می توانید آنها را به شکرگزاری این بدان معناست که من می توانید آنها را برای کریسمس" آلبرت گفت. "و کریسمس است که معمولا بهترین هفته سال برای کسب و کار در اینجا. ما فقط باید به امید که 2021 فوق العاده است."

ساخت و ساز را متوقف نمی کند: ساخت و ساز در نظر گرفته شده است یک کسب و کار ضروری است و تا زمانی که پول spigots توقف آن ادامه خواهد داد و در سراسر Lee County است.

شهر فورت مایرز بود 3,367 فعال اجازه ها و پروانه ساختمان از طریق 7 آوریل. از کسانی 519 صادر شد پس از مارس 16 روز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

شهر کیپ کرال حدود 5,600 فعال مجوز ساخت و ساز. از کسانی که حدود 1400 صادر شده یا پس از مارس 16. از آن پس این شهر دریافت کرده است حداقل 1,479 مجوز برنامه های کاربردی با توجه به شهر ،

بیشتر Lee County بود 9,188 مجوز ساخت و ساز باز ورود به ماه آوریل است. از آنها 1,894 فتح کرد گرفته شد اعطا شد و یا بعد از مارس 16.

توجه داشته باشید: این تعداد شامل انواع مجوزها از جمله ساخت و ساز جدید و الکتریکی و لوله کشی, بام, نشانه, و غیره.

LEE COUNTY تدریس خصوصی در خانه: Lee County کسب و کار به دنبال بازیابی کمک می توانید دسترسی به پورتال آنلاین در leegov.com/covid-19/business و یا با تماس با کسب و کار کمک و تدریس خصوصی در (239) 533-2273 بین ساعت 8 صبح و 5 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی.

شهرستان دریافت کرده است بیش از 200 تماس از باز کردن خط آوریل 1 گفت: پاملا جانسون معاون مدیر لی شهرستان بازدید و کنوانسیون اداره است. او یکی از حدود دو دوجین شهرستان کارمندانی که آموزش دیده اند به توصیه محلی در کجا و چگونه برای پیدا کردن کمک های مالی اشاره آنها را به مسیر درست در پیدا کردن وام های مختلف و برنامه های. این شامل مراقبت (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند).

"واقعا آنها طراحی شده اند به یک محل برای مردم محلی ساکنان به سوال" جانسون گفت. "هر چیزی از کسب و کار کوچک-سوالات مرتبط با نه برای سود سازمان و کارکنان است که ممکن است سوالی در مورد بیکاری است. بنابراین بسیاری از آنها در برخورد با کسانی که در حال حاضر.

"پورتال است که یک منبع مهم است. هنگامی که شما وجود دارد و رسیدن به صفحه فرود شما را ببینید منابع برای کسب و کار. آن را نیز شما را به صفحه ای که به شما می دهد یک شماره تلفن یا یک ایمیل به آدرس, نوع, یک نقشه راه به راه رفتن شما را از طریق فرایند.

"اگر شما یک کسب و کار کوچک, و شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد مراقبت های تسکین عمل می کنند و یا شما یک کارمند هستید به دنبال اطلاعات در مورد مزایای بیکاری ما می خواهیم برای کمک به."

برای تعداد مدعیان بیکاری جانسون گفت: توصیه این است که برای پر کردن درخواست مقاله و ایمیل آن را به دولت است.

"ما فکر می کنیم که بهترین راه برای انجام آن" جانسون گفت. "ما می دانیم که ممکن است برخی از مردم خارج وجود دارد که نمی دانم که در آن به نوبه خود. ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما در حال گرفتن اطلاعات به جامعه ما است. ما می دانیم که بسیاری از مردم نیاز به کمک. این شهرستان ارائه شده است این منابع در طول این زمان به چالش کشیدن."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب