در دانش: کیپ کرال حیوان خانگی, درمانگاه, دکتر چشم باز steakhouse به طور نامحدود به تعویق افتاد

بیشتر ساکنان معنی بیشتر حیوانات خانگی. بیشتر حیوانات خانگی معنی بیشتر دامپزشکان. دکتر ویلیام Kroll در بر داشت او و همکاران دامپزشک در حال اجرا خارج از اتاق را برای مراقبت از سگ و گربه و نامتعارف در کیپ کرال.

هفته گذشته Vizcaya-پرادو بیمارستان دامپزشکی افتتاح آن مکان سوم در یک ساختمان جدید در 1141 باشگاه های کشور Blvd.

این 11,630 فوت مربع مراقبت از حیوانات تسهیلات خواهد شد که 13 دامپزشکان خواهد شد که تقسیم وقت خود را بین محل های جدید و موجود در 2015 دل پرادو Blvd. و 920 باشگاه های کشور Blvd. همچنین در کیپ کرال.

“ما به یک 24/7 فرمت در سال 2017,” کرول گفت. “این فقط سر به فلک کشید کسب و کار ما. که در آن ما در دل پرادو و هنوز هم این فضا درست نیست تقریبا به اندازه کافی برای مراقبت از تعدادی از مشتریان ما شاهد شد.”

دامپزشک استخدام Stevens ساخت و ساز آن را ساخت.

امکانات جدید دارای 20 اتاق آزمون چهار اتاق عمل, X-ray, داروخانه, آزمایشگاه, 12 درمان جداول سه جداسازی اتاق, هوای آزاد, در حال اجرا در منطقه لانه سگ و بخش جداگانه برای سگ و گربه.

ساخت و ساز در زمان نه ماه.

در آمریکا به طور متوسط خانواده 38% خود را سگ و 25 درصد به خود گربه ها با توجه به آمریکایی انجمن پزشکی دامپزشکی.

به عنوان کیپ کرال روش 200,000 ساکنان این بدان معناست که وجود دارد می تواند برخی از 76,000 سگ و حداقل 50,000 گربه ها نیاز به معاینات و مراقبت است.

خوشحال سیاه نوعی سگ پشمالوی باهوش متعلق به مریم لایل-Mahoney و Daenerys “دنی” یک labradoodle با رنگ صورتی و بنفش دم متعلق به Deb کلی, بودند و فقط دو نفر از کسانی که سگ در دست در محل جدید در هفته گذشته.

“ما می دانستیم که ما نیاز به گسترش” کرول گفت.

جدید استیکهاوس skybar در انتظار

COVID-19 بسته بندی یک و دو پانچ در به تاخیر انداختن نخست 239 Steakhouse و Skybar 26 در کیپ مرجان اصل و زنجان به پایان رسید در ماه نوامبر.

چهار طبقه پروژه در سال 1415 کیپ مرجان پارک وی که مجاز بار را برانگیخت نمایش Caloosahatchee رودخانه از بالا هنوز به شکستن زمین شده است را در خود نگه دارد به طور نامحدود به دلیل COVID-19 جهانی همه گیر گفت: جورج لوکاس یک شریک در این پروژه است.

بسیاری خالی نشسته مجاور به 47 تراس و جان پلازا.

“بازگشت در ماه دسامبر ما تا به حال قرار داده و آن را نگه دارید تا زمانی که ممکن است” Lukas گفت. “و سپس همه این مسائل رفت.”

در علاوه بر این به آب و هوا مالی که منفی نهفته است بارها و رستورانها و سرمایه گذار الیور Straetz از سوئیس تا به حال مسائل مربوط به آینده و از آمریکا به دلیل COVID-19 محدودیت های مسافرتی.

“او در تلاش برای گرفتن کارت سبز خود را به طوری که او می تواند به عقب و جلو” Lukas گفت. “قبل از COVID او می تواند به جلو و عقب هر زمان که او می خواست برای رفتن. آن را در خود نگه دارد. همه به خاطر COVID.”

Lukas همچنان به کار Ceno کوره در 1715 کیپ کرال Parkway West.

“هنگامی که ما تعطیل و رفت به بایگانی اطلاعات تنها ما انجام شد بهتر از ما بودند و قبل از” Lukas گفت: از رستوران خود را. “وجود دارد هیچ ربطی به اما دریافت مواد غذایی است.”

که گفت: او را نا امید با بودن قادر به ادامه با جدید steakhouse.

“من صرف مقدار زیادی از پول” Lukas گفت. “پول شخصی. برای من این خیلی است. من باید باز شده است در حال حاضر. ساختمان باید شده اند تا در حال حاضر. من باید آماده برای باز کردن توسط Nov. 1.”

جدید Quigley متخصصان چشم باز می شود

Quigley متخصصان چشم را انتخاب کرد تا سال 2020 به باز کردن یک جدید از 10 ، 000 فوت مربع در در 112 دل پرادو در شمال کیپ مرجان که جایگزین قبلی در محل باشگاه های کشور از چهار راه.

امکانات جدید دارای 18 اتاق معاینه و فضای اضافی پزشکان. وجود 71 فضاهای پارکینگ.

Ringland ساخت و ساز انجام پروژه. Studio AD آیا معماری.

از Quigley: “در میان کسانی که پیشرفت فن آوری جدید است که حماسه 6100 سیستم کامپیوتری کاری است که تعیین کننده بهترین لنزهای اصلاحی برای بیشترین, روشن ترین چشم انداز. این هوشمند و بصری کاری اجازه می دهد تا پزشکان به آخرین داده های ارزیابی و تشخیص و تجویز نهایی اصلاح.

“این یک مزیت بزرگ برای بیماران,” دکتر گفت: علامت Liebetreu یک چشم پزشک با Quigley. “به جای درخواست بیمار برای تعیین که لنز آنها را قادر می سازد برای دیدن بهترین – شماره اول یا دوم – این دستگاه را نشان می دهد هر دو گزینه در کنار هم در همان زمان.

“همه چیز انجام شده است در یک ایستگاه کاری نیز کاهش می دهد که زمان یک بیمار صرف در حد 15 تا 20 دقیقه. این ساده سازی کل بررسی فرآیند و افزایش رضایت بیمار. بهره وری نیز کمک می کند فوق العاده اجتماعی فاصله.”

کیپ مرجان کشاورز بازار آمدن

6.5-بسته هکتار در 1401 SW Pine Island جاده در کیپ کرال فقط به فروش می رسد برای $1.84 میلیون.

اموال توسعه یافته خواهد بود به یک کشاورز ارگانیک بازار گفت: جاستین تیبو که میانجیگری این معامله برای شرکت LSI. GNS Holdings LLC دلاور خریداری زمین از اینگه Properties, Inc.

زمین است فقط در سراسر SW 14 خیابان از یک Aldi فروشگاه مواد غذایی و آن را در مجاورت Downtowner خودرو.

“بسیار هیجان انگیز برای این راهرو و رشد و توسعه کیپ مرجان” تیبو گفت: در یک ایمیل. “ما مشتاقانه منتظر اخبار بیشتر در این پروژه و دیدن آنچه که در آینده برای Pine Island جاده راهرو.”

نگاه کنید برای جزئیات بیشتر در مورد این پروژه در آینده قسط “در دانم.”

معامله گر جو از آمدن به فورت مایرز

در صورتی که شما آن را از دست رفته ملی فروشگاه زنجیره ای با بیش از 500 مکان و 19 در فلوریدا را بیش از 20000 متر مربع فضا در حدود نیمی از چه استفاده می شود Toys ‘R’ Us محل در زمینه صفحه عوام در فورت مایرز.

ساخت و ساز در حال انجام است. معامله گر جو نرسیده اما نام های زنجیره ای به نظر می رسد در Lee County دولت اجازه سوابق. فروشگاه جدید خواهد بود فقط در کنار موجود dick’s Sporting Goods.

فورت مایرز انبار به فروش می رساند برای $7.6 میلیون

تک مستاجر ساختمان که فقط خجالتی از 100 ، 000 فوت مربع به فروش می رسد برای $7.6 میلیون نفر است. مالک جدید 9350 لاردو, LLC, خریداری سایت, که در مسابقات شرکت آدرس جدید از TSI ملک LLC برای اهداف سرمایه گذاری با توجه به باب Johnston, جری Messonier و درک Bornhorst از لی و همکاران.

ساختمان قابل رویت غرب به دنبال از بین 75 است و فقط در شمال کشور جاده 82 در انتهای شرقی لاردو جاده است که در جنوب Luckett جاده در یک منطقه صنعتی فورت مایرز.

اتصال با این خبرنگار: David دورسی (Facebook), @DavidADorsey (توییتر).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de