چین مسائل هشدار مرگبار ناشناخته پنومونی'

تیاو سفارت چین در قزاقستان صادر کرده است یک هشدار از مرگبار ناشناخته پنومونی' پس از بیش از 600 نفر از ذات الری

توسط ABDOOSNEWS در 21 تیر 1399

تیاو سفارت چین در قزاقستان صادر کرده است یک هشدار از مرگبار ناشناخته پنومونی' پس از بیش از 600 نفر از ذات الریه درگذشت و در ماه ژوئن یک گزارش گفته است.

با توجه به جنوب چین صبح پست مقامات در قزاقستان — آسیای مرکزی کشور باید reimposed Covid-19 مستند در برخی از نقاط کشور در میان سنبله در موارد پنومونی در ماه گذشته.

این کشور به عنوان یک کل را دیدم 1,772 مرگ و میر در بخش اول از سال 628 که اتفاق افتاده است در ماه ژوئن از جمله برخی از اتباع چینی به سفارت چین در بیانیه ای گفت.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

"میزان مرگ و میر از این بیماری بسیار بالاتر از این رمان coronavirus. این کشور ادارات بهداشت در حال انجام تحقیق مقایسه به pneumoni ویروس اما هنوز به شناسایی ویروس" سفارت بود گفت: به نقل از به جنوب چین صبح پست.

در حالی که سفارت چین در توصیف این بیماری به عنوان "ناشناخته پنومونی', قزاقستان مقامات و رسانه ها تنها گفته است که ذات الریه.

China warns of deadlier than corona 'unknown pneumonia'
سفارت چینی در توصیف این بیماری به عنوان "ناشناخته پنومونی', قزاقستان مقامات و رسانه ها تنها گفته است که ذات الریه. Pixabay

سفارت وب سایت با استناد به گزارش رسانه های محلی گفت: استان آتیرائو و آقتوبه و شهر چیمکند را معنی دار گزارش های در پنومونی موارد از اواسط ماه ژوئن.

همچنین بخوانید: گوگل راه اندازی جدید سازمان برای کمک به پروژه های منبع باز

"به سفارت چین در قزاقستان به یاد اتباع چینی در اینجا برای آگاهی از وضعیت و گام به گام تا پیشگیری برای کاهش عفونت خطرات" سفارت گفت.

"برخی از 300 نفر مبتلا به ذات الریه هستند که در بیمارستان بستری هر روز" Saule Kisikova مراقبت های بهداشتی بخش دولتی در پایتخت نورسلطان نقل است گفت: به رسانه های محلی. آن نیز شناخته شده نیست اگر که تا به حال شده است در مورد 'ناشناخته پنومونی'. (IANS)tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن