در مورد بازسازی? چرا که نه ؟ آن را بخشی از DNA ما.

فیل فرناندز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:05 PM EDT 28 مه سال 2020الهام گرفته است. با انگیزه است. با هم.برخی از

توسط ABDOOSNEWS در 8 خرداد 1399

الهام گرفته است. با انگیزه است. با هم.

برخی از کلمات شما دوباره انرژی تجار محلی و کارکنان و مشتریان به اشتراک گذاشته شده با ما به عنوان ما ساخته شده مرحله اول بازسازی امریکا سری.

اهمیت کسب و کارهای کوچک مدبرانه گام گذاشتن در مسیر بازگشت به عامل و پر رونق بسیار فقرات جنوب غربی فلوریدا.

مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از ترس وجود دارد و بسیاری در معرض خطر در راه اندازی مجدد موتور اقتصادی است که نگه می دارد ما خانه ما در محله ما زندگی می کند در حال اجرا است. بسیاری از ناشناختهها. بسیاری از سوالات. بسیاری از چالش است.

و همین دلیل است که اکثر مردمی می خواهید به عنوان اقدامات احتیاطی فروشگاه ها, رستوران ها و پزشکان به آرامی بازگشایی درهای خود را. می خواهید آن را با خیال راحت انجام می شود. می خواهید آن را معقول انجام شده است. می خواهید آن را با موفقیت انجام می شود.

برای رسیدن به این نقطه مشکل در تاریخ ما عزیزان باید متاسفانه پرداخت نهایی دردناک قیمت و همچنان به انجام این کار. آنها باید افتخار. جوهر خود را جشن گرفتند. شما تا حد زیادی مورد نظر که آنها بیهوده نمی میرند به عنوان ما سعی می کنید به حرکت به جلو در زمان نامشخص است.

در این می دانم که: "یک نشانه بسیار بد برای جامعه ما' به عنوان جزئیات جدید ظهور در Nordstrom لنگر بسته شدن در دریا

این احساس تقریبا از همه شما که ما رو به هوشمند بدون تخم ریزی بیشتر آسیب برساند.

فرمول?

"حس مشترک" با توجه به ما اواخر زمستان بزرگ ساکن توماس ادیسون ضروری است "برای رسیدن به هر چیزی ارزشمند است." جنوب غربی فلوریدا اولین پادشاه از مشاغل کارآفرینان گفت: "یادگیری با هر دو دست و سر."

ملت ما غلبه بر قبل از. 1918 آنفولانزای همه گیر. رکود بزرگ. پرل هاربر. 9/11.

و جنوب غربی فلوریدا غلبه بر قبل از. پشه (اما به نظر می رسد نه عشق اشکالات). موج گرما (با تشکر از شما, فلوریدا دکتر جان Gorrie که نسخه اولیه A/C).

اخیرا طوفان چارلی و ایرما رکود بزرگ و در حال حاضر آتش سوزی.

در دانستن: فرد نقش عشق اشکالات در این coronavirus بار

هیچ کس تا کنون گفت: از آن آسان خواهد بود. و ما آن را به هر حال. ما سختی. ما سازگاری. ما نوآوری.

مبتکر. بله. این ریشه در یک ادیسون سرود: "وجود دارد یک راه بهتر برای انجام آن است. آن را پیدا کنید."

جشن روح آمریکایی جنوب غربی فلوریدا روح ما نگه داشتن در حال رشد از تجارب ما و به دست آوردن دانش از طریق ما تابآوری. و ما در حال انجام آن را دوباره.

شما در حال حاضر می توانید آن را ببینید یک بار دیگر امروز به عنوان جمهوری تظاهرات با خلاقیت قابل توجهی از جامعه از مراقبت از شهروندان و مهاجران تا حد زیادی مایل به انجام آنچه که بهترین برای هر یک از دیگر. چه عاقلانه برای هر یک از دیگر. آنچه مورد نیاز ما را به زندگی بهتر است.

چه تعدادی از ما در حال تلاش برای دریافت امریکا عاقلانه بازگشت به کار که آیا هدایت شرکت های ما از ما میز آشپزخانه و یا در نظر گرفتن اقدامات به فاصله اجتماعی.

با پوشیدن ماسک برای محافظت از ما همکار مرد و زن است که بخشی از معامله در مواد تشکیل دهنده مخفی بوتیک در خیابان ماریا مدیر فروشگاه و دبرا وید گفته خبرنگار لورا انگشت.

"من چیز بزرگ بود برای حفاظت از کارکنان و مشتریان" وید گفت: مورد نیاز برای هر دو تیم و خریداران.

ما در حال تغییر راه ما در همه نوع از زمینه های مختلف. املاک و مستغلات. خرده فروشی. مراقبت های بهداشتی. برخی به طور موقت. شاید برخی به طور دائم. برخی از چیزهایی که شاید ما باید در تمام طول انجام شده است.

در دیگر اخبار: ناپل فرودگاه $440 میلیون پارکینگش ثروتمند و معروف; به علاوه تلفات برادران و انرژی خورشیدی به روز رسانی

و: کمی با تاخیر اما جوانه است جوانه در جنوب غربی فلوریدا; آخرین املاک و مستغلات اعداد; و آنچه تام Golisano می گویند ؟

غرب McCann, رئيس جمهور از ناپل شرکت اعتماد گفته نویسنده اندرو Wigdor شرکت او در حال حاضر به سرمایه گذاری شده است منابع بیشتر به قابلیت های فن آوری قبل از coronavirus بحران به خدمت و رسیدن به "نسل آینده" مشتریان.

"ممکنه این بیماری همه گیر را نشان می دهد و واقعا به ما می دهد این فرصت را به آزمون و تصحیح و ماهرانه تر در تعاملات ما با مشتریان فعلی," McCann گفت.

تا دو ماه پیش بیماران تا حد زیادی نادیده گرفته telehealth خدمات. آنها به کشف فوق العاده راحتی و دیگر علامت+.

"وجود دارد هیچ قصد بازگشت رک و پوست کنده" کریستین پری رئیس اداری افسر لی پزشک, گروه, گفت, خبرنگار, فرانک Gluck. "من در واقع فکر می کنم این یکی از لنت نقره ای."

بسیاری از نمونه هایی هستند که در ده یا مقالات در این قسط اول از بازسازی امریکا در ده ها تن در روز و هفته و ماه آمده است.

تعداد بسیار کمی می خواهید یک جهان بدون آغوش handshakes و سپاس. به عنوان داستان ما نشان می دهد امریکا پیدا کرده است راه های خلاقانه برای ابراز عشق و حمایت و درک. پیدا کرده است راه های خلاق برای حفظ اقتصاد در رفتن. پیدا کرده است راه های خلاق برای ساخت برای آینده ما.

آن را در مورد آنچه در روح خود را در هسته خود را. که شما مراقبت. مردم آن را در چشم خود را دوستانه موج. لبخند خود را.

و آن را خواهد پرداخت نه تنها برای هر یک از دیگر, اما برای کارکنان از جنوب غربی فلوریدا. کسب و کار از جنوب غربی فلوریدا.

آقای ادیسون?

"من را دیده اند بسیاری از افسردگی در کسب و کار. همیشه امریکا پدید آمده از این قوی تر و موفق تر. شجاع به عنوان پدران خود را قبل از شما. ایمان! رفتن به جلو!"

شما می توانید آن را بشنوید می تواند به شما ؟ که ما ضربان قلب.

'Ain't nothin' gonna break-من گشاد گشاد راه رفتن.'

جنوب غربی فلوریدا قوی است.

مستقر در ناپل اخبار روزانه نویس فیل فرناندز (pfernandez@gannett.com) می نویسد: در این که به عنوان بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. حمایت از دموکراسی و عضویت در یک روزنامه.

بیشتر: ما در اواخر زمستان ساکن توماس ادیسون الهام بخش برای حل مشکلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب