شناسایی واقعی مشروب مانند یک حرفه ای با این نکات

الکل اگر جعلی می تواند کشنده باشد بنابراین شناسایی واقعی مشروب ضروری است. Pixabayتوسط PUJA GUPTAحتی تحت شرایط

توسط ABDOOSNEWS در 14 خرداد 1399
Alcohol
الکل اگر جعلی می تواند کشنده باشد بنابراین شناسایی واقعی مشروب ضروری است. Pixabay

توسط PUJA GUPTA

حتی تحت شرایط عادی و الکل و محصولات در میان کسانی که باقی می ماند تحت تهدید مداوم از جعل و تقلب. در طول COVID-19 مستند, مشکل بیشتر تشدید و با توجه به شکاف در عرضه و تقاضا. در یکی از آخرین ماه تقریبا هر روز تشنج گزارش شده بود در هند مربوط به قاچاق و یا غیر قانونی مشروبات الکلی. همیشه وجود دارد خطر از زندگی انسان-مصرف غیرقانونی الکل. طبق سازمان بهداشت جهانی (WHO) تخمین می زند مضر مصرف الکل منجر به بیش از 3 میلیون مرگ در سال 2016 و بسیاری از این مرگ و میر رخ می دهد در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

جعل میمون بسته بندی محبوب مارک محصولات خود را به گول زدن مشتریان به خرید جعلی خود را عام و یا کیفیت بد محصولات. اما وجود دارد راه های ساده است که توسط آن شما می توانید شناسایی واقعی مشروب محصولات. Chander S Jeena از احراز هویت ارائه دهندگان راه حل' Association (ASPA) یک سازمان غیر انتفاعی کار به سمت ساختمان احراز هویت محیط زیست-سیستم های-کشور لیست کردن چند:

انتخاب فروشندگان مجاز: سعی کنید برای خرید فقط از فروشندگان مجاز (خرده فروشی) فروشگاه. آیا سقوط طعمه به آنلاین تحویل الکل تبلیغات. اصرار دارند تا لایحه خود را برای خرید. اگر وجود دارد آنلاین و تحویل سیستم لطفا دوباره بررسی آن از دولت مالیات غیر مستقیم سایت.

نگاه از نزدیک در بسته بندی: همیشه توجه به بسته بندی. جعل کنندگان می تواند تولید یک کپی اما بیشتر نمی توانید آن را کامل. معمولا وجود دارد تفاوت های قابل مشاهده در اندازه لوگو و رنگ های مورد استفاده در بسته بندی. این تفاوت ممکن است به عنوان کوچک به عنوان متن است که در حال استفاده و یا با اندکی تغییر در آرم. یک کاربر معمولی با یک چشم مشتاق ممکن است نقطه آن در یک نمونه. به عنوان مثال: نام مانند جانی واکر باید با یک �ie "و نه یک �y' و Chivas Regal خواهد بود ناگهان تبدیل به Chivas Rigal. هرگز قبول یک محصول است که ممکن است به نظر می رسد که قبلا باز شده است. این ویژگی ها به طور کلی از دست رفته از جعلی آرایش محصولات. Smudged برچسب ها همچنین نشان می دهد که این محصول تقلبی است.

Alcohol
محصولات الکل می تواند به راحتی counterfeited بنابراین یادگیری برای شناسایی واقعی مشروب. Pixabay

بررسی دولت تمبر مالیاتی (اعتبار نشانه): مهم ترین است برای بررسی ویژگی های احراز هویت. این بسیار دشوار است برای کپی و تکثیر به صورت counterfeiter. بسیاری از بطری های مشروب حمل ضد جعل و تقلب ویژگی ها به نام تمبر مالیاتی بر گردن خود بطری (مثلا امنیتی هولوگرام یا برچسب کاغذ با کد QR). این قرار به اطمینان حاصل شود که محصول اصلی است و untampered. یکی می توانید بررسی کنید این کد از دولت مالیات غیر مستقیم سایت و یا از طریق نرم افزار تلفن همراه. مثلا دهلی نو به یک چنین "mLiquorSaleCheck".

بررسی تولید و تاریخ انقضاء: ترسناکترین قسمت در مورد جعلی الکل است چگونه فروشندگان خواهد خرید خالی واقعی بطری از کافه ها و باشگاه ها و سپس پر کردن بطری های با قاچاق مایع است. اگر تاریخ به نظر می رسد راه بیش از حد طولانی پیش پس از آن که به احتمال زیاد بازیافت بطری.

همچنین بخوانید: گوگل به ارمغان می آورد شخصی ابزارهای ایمنی برای صفحه گوشی

قبل از مصرف برای چک کردن سایه رنگ و بو: مراقب باشید از تناقض در بافت و طعم و رنگ محصول. این شاخص اگر محصول جعلی یا اصلی است. یک مسئول-نام تجاری مشهور هرگز سازش در کیفیت. به طور کلی الکل بوی قوی و تند چوبی یا میوه ای بسته به نوع خرید شما. اما آن را قطعا نه بوی مانند ناخن لاک الکل زدن به سقز و یا مواد شیمیایی که شایع بوی جعلی مشروب. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن