Icu کامل در سه Lee ذغال سنگ بيمارستان به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:11 PM EDT Jul 1, 2020سه تا از جنوب غربی فلوریدا نه حاد-مراقبت

توسط ABDOOSNEWS در 12 تیر 1399

سه تا از جنوب غربی فلوریدا نه حاد-مراقبت از بیمارستان تا به حال هیچ موجود فشرده-واحد مراقبت تخت برای بزرگسالان روز چهارشنبه در بخشی به دلیل رشد تعداد coronavirus موارد است.

کیپ کرال بیمارستان یک پزشک منطقه ای بهداشت و درمان سیستم بیمارستان در ناپل و در لهیق مرکز پزشکی منطقه ای در لهیق اکرس کامل ويژه از شنبه و یکشنبه با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان روزانه, تخت, ردیاب.

به طور کلی این منطقه بیمارستان ها در حال حاضر در 82 درصد ظرفیت خود بالغ Icu این ردیاب نشان داد. و دو تا از بزرگترین بیمارستان سیستم تقریبا دو برابر COVID-19-مربوط به بستری شدن در بیمارستان در ماه گذشته است.

Brittney Thoman سخنگوی پزشکان منطقه ای گفت: ICU جمعیت های بیمار به طور مرتب در نوسان است. هر دو از پزشک منطقه ای بیمارستان شد و در ظرفیت در روز سه شنبه. روز چهارشنبه بعد از ظهر یک تخت ICU باز کرده بود تا در یکی از بیمارستان های آن.

"کمتر از 50 درصد بيماران در ICU هستند COVID-19 مثبت و بیماران منتقل خواهد شد به کاهش حدت تخت در واحدهای مختلف بیمارستان به عنوان وضعیت خود را بهبود می بخشد," Thoman گفت. "بیمار سرشماری مورد بررسی قرار گرفت هر روز ما فعال ما تاسیس سرریز واحدهای زمانی که مورد نیاز است."

پزشکان منطقه ای کاهش یافته است به انتشار روزانه تعداد آن COVID-19 بيمار پس از آن ناشناخته چقدر coronavirus تعداد افزایش یافته است و در آن بيمارستان پس از همه گیر آغاز شد. لی بهداشت و NCH سیستم بهداشت و درمان که منتشر کرده اند که داده ها به صورت روزانه برای ماه ها نشان داده اند به طور پیوسته افزایش تعداد بیمارانی که جدا شده اند که برای ویروس.

بیشتر: به عنوان فلوریدا COVID-19 تعداد پرش به سطح رکورد دوباره میله دستور به توقف فروش الکل در حالی که فرماندار مقاوم در برابر ماسک مورد نیاز

بیشتر شبیه به این: Lee سلامت رئیس جمهور خواستار جهانی ماسک استفاده به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود

از روز شنبه 15 47-مراقبت تخت ICU در دسترس بودند NCH, دولت, سوابق نشان می دهد.

با توجه به لی سلامت 20 از آن 133 بالغ تخت ICU در دسترس بود که از روز شنبه.

دولت داده نمی مطابقت با آمار و ارقام از لی سلامت که در عمل چهار حاد-مراقبت در بیمارستان ها و بیمارستان کودکان در Lee County است. در حالی که لی بهداشت و درمان گزارش شده است که 113 از آن 133 بالغ ICU تخت تخت شد در استفاده از آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان نشان داد که لی بهداشت تا به حال 97 بالغ تخت ICU که 85 شد در حال استفاده است. لی سلامت سخنگوی جاناتان لیتل گفت: سیستم بیمارستان در حال بررسی اختلاف.

در لی بهداشت Golisano بیمارستان کودکان از جنوب غربی فلوریدا 28 از آن 83 فشرده-تخت های مراقبت در دسترس بود با توجه به دولت است.

بیشتر شبیه به این: Lee سلامت به کارکنان خروج گزینه برای کاهش ضرر و زیان است. در اینجا این است که چگونه بسیاری از زمان ارائه.

کیپ کرال بیمارستان که در عمل 22 فیلم بخش ICU تخت بخشی از لی سلامت سیستم بیمارستان.

سیستم بیمارستان دریافت کرده است و نه هر گونه نقل و انتقال از بیمارستان های دیگر به عنوان یک نتیجه از ICU ازدحام ، و او گفت: بیمارستان سیستم دارای ظرفیت کافی برای پاسخگویی به نیازهای جامعه.

کمی گفت که زمانی که یک داده ICU بیمارستان می رسد, ظرفیت پزشکی, کارکنان بررسی برای دیدن اگر هر گونه بیماران را می توان با خیال راحت نقل مکان به دیگر واحد درمان کمتر جدی بیماران. اگر نه بیماران ممکن است نقل مکان کرد به ويژه در یکی دیگر از لی, بهداشت, بیمارستان, او گفت:.

در ضمن COVID-19-مربوط به بستری شدن در بیمارستان همچنان به رشد به شدت در لی و ذغال سنگ. لی بهداشت تا به حال 229 چنین بیمارانی که از سه شنبه آخرین روز از ماه ژوئن تا از 107 در آغاز این ماه.

NCH تا به حال 93 بیماران با COVID در روز سه شنبه. آن را شمارش 51 در تاریخ 1 ژوئن.

"این افزایش شماره ها یکی از دلایل اصلی ما برای حمایت از مردم به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک هنگامی که در عمومی. این روش اثبات شده است که کمک کند به گسترش ویروس و کمک به بیمارستان ها با خیال راحت خود را مدیریت ظرفیت" کمی گفت: در یک ایمیل.

نمایندگان برای لهیق منطقه ای که در عمل شش بالغ تخت ICU نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در چهار شنبه. و نیز آن را منتشر کرده است هر گونه اطلاعات در آن روزانه COVID بیمار می شمارد.

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGlucktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن