یخ می گوید دانشجویان بین المللی باید ترک آمریکا اگر خود را در مدارس برو حاضر تنها

در جدیدترین تلاش توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال برای کاهش حضور بین المللی در خاک آمریکا, بین الم

توسط ABDOOSNEWS در 18 تیر 1399

در جدیدترین تلاش توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال برای کاهش حضور بین المللی در خاک آمریکا, بین المللی دانشجویان در حال حاضر در صورت اخراج اگر مدارس خود را حرکت به دیجیتال کلاس تنها برای سقوط.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک آژانس روز دوشنبه اعلام کرد که دانشجویان بین المللی نمی تواند اجازه اقامت در این کشور اگر خود را در دانشگاه ها تبدیل به 100 درصد کلاس های آنلاین. یخ اعلام شد آخرین در یک سری از تغییرات قانون توسط رئیس جمهور تهمت به دولت است که بهره گرفته از این بیماری همه گیر به حد خارجی ورود به ایالات متحده از جمله تصمیم به محدود کردن مهاجرت قانونی توسط تعلیق بالا کارگر ماهر ویزا در اواخر ماه ژوئن.

در حالی که این سیاست ها را ظاهرا اجرا شده به سرعت گسترش COVID-19 در امریکا هر کسی حتی با عبور دانش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولویت می توانید بگویید که آنها نیز از یک قطعه با stridently ضد مهاجر جهان بینی رئیس جمهور اداره می شود طی سه سال به علاوه.

یخ قوانین جدید دولت که ویزا نمی توان صادر کرد "برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز" به معنی آنها نمی تواند اجازه ورود به کشور است. هر فعال دانش آموزان که در حال حاضر در امریکا است که در حال ثبت نام در هر مدرسه و یا برنامه ای است که منتقل شده به تنها ارائه آنلاین "باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر" مانند انتقال به یک مدرسه ارائه در کلاس های حضوری و یا دیگری آنها می تواند موضوع را به اخراج.

"این یخ سیاست بسیار غلط و عمیقا بی رحمانه به ده ها هزار نفر از دانشجویان بین المللی که به ایالات متحده در هر سال گفت:" مری سو Coleman, رئيس جمهور از آمریکا انجمن دانشگاه ها در بیانیه ای انفجار یخ جدید قوانین صادر شده صبح روز سه شنبه.

جدید یخ سیاست رونمایی شد چند ساعت بعد از دانشگاه هاروارد اعلام کرد در اوایل روز دوشنبه که این امر تنها به ارائه کلاس های آنلاین برای آینده ترم پاییز حتی اگر آنها اجازه می دهد حدود 40 درصد از بدن دانش آموز برای زندگی در دانشگاه و خوابگاه. دانشگاه هاروارد را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد چگونه به یخ جدید دستورالعمل های خود را تحت تاثیر قرار تصمیم به حرکت به تمام کلاس های آنلاین این ترم آینده.

هوستون خود دانشگاه رایس در روند بدانند دقیقا چگونه این قوانین جدید از یخ خود را تحت تاثیر قرار ترم جاری که با این واقعیت پیچیده است که برنج نیست به طور کامل متعهد به حرکت آنلاین-تنها در این نقطه است.

با توجه به گزارش های برنج را از دانشجویان و محققان یکی از چهار دانش آموز در برنج از خارج از ایالات متحده به عنوان 2019. در طول آن سال 478 بین المللی دانشجویان و 1,311 بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی با حضور در دانشگاه.

برنج را در زمان برنامه ریزی برای ارائه ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین در پاییز. تمام کلاس هایی که در فرد و جزء نیز ارائه آنلاین ناهمگام — به این معنی که دانش آموزانی که انتخاب کردن برای دور ماندن از دانشگاه ندارد و به صورت آنلاین در حالی که این فرد بخشی از کلاس اتفاق می افتد — اما برخی از کلاس ها تنها ممکن است ارائه شده آنلاین. فرد در کلاس اندازه کمتری داشته باشد دانش آموزان در هر کلاس درس داده شده بیش از حد معمول به جای اجتماعی فاصله و بعضی از کلاس ها برگزار خواهد شد به طور موقت آزاد سازه های بزرگ و چادر از گسترش ویروس کمتر به راحتی خارج است. علاوه بر این در صورت ماسک مورد نیاز خواهد بود برای همه اعضای جامعه برنج در محوطه دانشگاه و COVID-19 تست برای دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی انجام خواهد شد به طور منظم.

هنگامی که با نزدیک شدن نظر یک نماینده از برنج را در روابط رسانه ای تیم گفت که این دانشگاه هنوز در روند بدانند چگونه و اگر یخ جدید قوانین را تحت تاثیر بین المللی خود دانشجو بدن.

تازه ترین خبر از برنج می گوید که در حالی که دو سیستم تحویل برای کلاس های این طرح در حال حاضر این تصور که آنها می تواند حرکت به 100 درصد آنلاین آموزش برای سقوط با توجه به وضعیت پاندمی توسعه محلی بیش از چند ماه آینده.

"با توجه به قطعیت از COVID-19 دانشگاه ممکن است انتخاب کنید برای انجام تمام آموزش از راه دور در برخی از نقطه در ترم اگر شرایط حکم آن" گفت: Seiichi ماتسودا دین از دانش آموزان فارغ التحصیل در برنج در جولای 2, به روز رسانی در برنامه ریزی برای سقوط. ماتسودا در بیانیه همچنین تایید کرد که برنج کمک درسی و هزینه ها برای سال تحصیلی آینده بدون تغییر باقی مانده که از هم اکنون.

محلی دیگر دانشگاهها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ارائه ترکیبی از آنلاین و آفلاین کلاس ها از جمله دانشگاه هوستون جنوبی دانشگاه و دانشگاه سنت توماس. آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه خود را دانشجویان بین المللی تحت تاثیر قرار خواهد شد آخرین سفارش داده شده در هر مدرسه برنامه برای هر دو آنلاین و آفلاین کلاس.

با توجه به یک سال 2018 گزارش موسسه بین المللی آموزش و پرورش بیش از یک میلیون بین المللی دانش آموزان با حضور در دانشگاه های ایالات متحده در 2017-18 سال تحصیلی و تگزاس به حال بطور بین المللی دانشجویان در کشور پشت نیویورک و کالیفرنیا. در طول همان دوره بین المللی آموزش و پرورش کمک عظیم $2.24 میلیارد دلار به اقتصاد تگزاس و به پایین خطوط تگزاس دانشگاه با توجه به گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب