من تست 4, معروف, نان موز, دستور العمل چون من اساسی (و راه پشت در بار)

آنابل Tometich فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:19 PM EDT مه 6 2020قبل از ما شروع, من می خواهم برای روشن ک

توسط ABDOOSNEWS در 18 اردیبهشت 1399

قبل از ما شروع, من می خواهم برای روشن کردن چند چیز است.

1. من 8000 سال دیر به ناف-نان قرنطینه گفتگو. من آن را دریافت کنید. من می دانم.

b. نان موز سرمایه-B اساسی. به عنوان am I. بسیاری از ما نقل مکان کرد حداقل به dalgona قهوه شاید تا آنجا که در خانه پاستا یا خمیر ترش. و خوب است.

5. من نمی تواند حساب کند. و نه من می دانم آنچه بعد از آن است. زمان ساخت.

Ahem, hello! نام من است آنابل. من دوستانه خود را محلی مواد غذایی نویسنده شده اند و من تند تند مخلوط خسته مضطرب و غرق گذشته با این حال بسیاری از هفته (تا به آن شده است ، سال؟) جهانی و همه گیر.

شما ممکن است تشخیص من byline از جمله COVID-19 کلاسیک به عنوان "یک ماه بعد از ناهار خوری اتاق بسته فلوریدا رستوران ها ویران نامشخص" و "miami gardens, رستوران شیفت از تخم مرغ برای N95 ماسک." اما زمانی که من نیستم مستند بالقوه مرگ معشوق صنعت/جهان به عنوان ما آن را می دانم من در خانه با شوهر و دو بچه های تلاش برای بدست آوردن دور از هر سه آنها (و همه گیر به طور کلی) بهترین راه من می دانم که چگونه: پخت بی اندازه از مقدار نان موز.

چرا نان موز? به همین دلیل به عنوان هر کس دیگری: این آسان است که فقط یک کلمه دیگر به صورت اساسی. می توان آن را ساخته شده با مواد تشکیل دهنده شما را در دست داشته. این کار نیاز به دقت.

بیشتر: به عنوان فلوریدا رستوران بازگشایی اتاق ناهارخوری بسیاری بر این باورند آینده دیجیتال

JLB میدارد: 7 فورت مایرز takeout رستوران است که شما را از دور از اینجا

من برای خوش گذرانی شاخ خود من راه بهتر است در پخت و پز از من در شمارش. من پخته شده در رستوران ها و آشپزخانه حرفه ای برای بخشی بهتر از من 20s. اما من تلخه بیکر. من لازم نیست که صبر برای آن است. من تمایل به حذف همه چیز و اضافه کردن نیشگون از چیزهای دیگر. معمولا در پخت که منجر به بدبختی — گاهی اوقات مرگ (من احتمالا شوخی).

نه با نان موز.

نان موز است مانند یک دوست قدیمی. شما می توانید پروژه هر آنچه که شما احساس بر روی آن — شکلات چیپس هویج خرد شده وجودی ترس و موز نان رول با آن است. این قرص از آن (به طور جدی چه روز است ؟ ).

من را ساخته اند همان نان موز دستور برای زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید. من می خواهم بگویم آن دست را از مادربزرگم یا یک عاشق راز طولانی گذشته اما من در بر داشت آن راه قدیمی از مد افتاده توسط گوگل "بهترین نان موز, دستور العمل" در برخی از به طور تصادفی خسته کننده شنبه میلیون ها سال پیش به عقب زمانی که خستگی یک چیز تازه بود.

آن را در طول هفته اول #saferathome به من معرفی خودم به ابری از مگس میوه های معلق در هوا بالای من نزدیک موز سیاه (فرد Fran فلورانس با خوشحالی به ملاقات شما) که من این سوال رفتن-به دستور من است. بله, آن را قابل استفاده در جهان است. اما با gobs از زمان در دست من مطمئنا من می تواند انجام دهد بهتر است.

از آرشیو: Alton Brown میدارد SWFL کافه خود را به عنوان شماره 1

که هفته اول من تبدیل به pal, Alton Brown, که خوشمزه دستور العمل های پیچیده من همیشه تحسین — قبل از سلب آنها را به جا من Sandra Lee شربت خانه و Rachael Ray قاب زمان نه از آن باعث می شود من افتخار می کنم. او نان موز دستور شما نیاز به میل خود آرد (اوه آلتون) از جو نورد که من اتفاق افتاده است را در دست دارند. دیگر از آن یکی کاملا "سرخ رنگ کوچک مرغ" گام های خود را, این یک دستور ساده — که من دوست داشتم.

شد من یک مطلب اختصاصی مواد غذایی نویسنده, من می خواهم که روز به بعد, غواصی حق را به دیگری برنده جایزه نان موز تلاش. اما افسوس اخبار, مهلت, نام, آیا به عنوان مجازی تحصیل کودکان مجازی مربیگری از فرزند واقعی پدر و مادر از کودکان و غیره. یک هفته بعد به من خیره شد در یکی دیگر از پوسیدن دسته از موز من حفر تا دیگری بیش از حد بالا دستور غذا. یک هفته پس از آن من تحقیق یک سوم است.

و بنابراین من اینجا هستم در حدود 463 روز از بیماری همه گیر در حال حاضر به شما من دیرتر از نان موز یافته و خود را همراه با دستور العمل های. من امیدوارم که آنها به شما برخی از شیرینی در این زمان نامشخص است. بررسی شش سال از هم اکنون برای من به موقع گزارش dalgona قهوه.

موز و نان دستور العمل رقیب

آلتون براون بلغور جو دوسر نان موز: این دستور شروع شده توسط toasting جو نورد در فر. اگر شما عشق AB و باید چند دقیقه اضافی آن را یکی از سرگرم کننده.

Chrissy Teigen شکلات-نارگیل نان موز: من امیدوار خانم Teigen می بیند و این توییتهایی دربارهی آن ؟ آه duh. بلکه او دستور موز خوب است.

آرد نانوایی معروف نان موز: این دستور از این بوستون مبتنی بر نانوایی آمد چندین بار در "بهترین نان موز" جستجو و دلیل خوب است. نتایج بخورید.

من آسان-اما-خسته کننده قدیمی جهان نان موز: من می گویم این دستور مال من است اما واقعا متعلق به مردمی در allrecipes.com که در آن برخی از 14,432 بررسی نرخ آن 4.5 ستاره.

بهترین پیچیده نان موز دستور: آلتون براون

به عنوان من جدا من پردازنده مواد غذایی به اتاق را برای من ایستاده KitchenAid میکسر, من بلات اشک از گونه من (این جهانی بهداشت بحران اشک نیست لزوما ارتباط) و تعجب آنچه که من بدست می خواهم خودم را به. این است که تا حد زیادی پیچیده ترین از دستور العمل های تست کردم. اما هنگامی که شما برشته و آسیاب شده را آرد جو دو سر آن را صاف قایقرانی. و در نتیجه — دیوانه و مجتمع غنی لایه و نه بیش از حد-شیرین — فوق العاده است. این جدی است نان موز. من می خواهم جفت آن را با یک snifter از بوربن و آخرین شماره از مجله اکونومیست.

بهترین نان موز, دستور العمل مناسب برای دسر: Chrissy Teigen را

این الهه, آشپزی, روپوش بچهداری و clapbacks ایجاد کرده نان موز, دستور العمل این است که نه بیش از حد پیچیده است — هنگامی که شما امن همه عجیب و غریب مواد و ابزار. فوری مخلوط پودینگ شکلات تیره میله و خرد شده-مصرف نارگیل نیست دقیقا اساسی شربت خانه. یک Bundt pan در حالی که مورد نیاز نمی سازد خوشمزه دنیا تفاوت. من تقریبا مردد برای تماس با این نان موز. آن را بیشتر شبیه به یک گرمسیری موز کیک پوند: ethereally نور زیبا و شیرین و بسته بندی شده با جویدنی بیت نارگیل و رگه های شکلات. من خوردن آن را برای صبحانه ؟ البته. من جفت آن را با یک ساقه prosecco در حالی که bingeing "Lip Sync Battle" در اواخر شب به تنهایی به عنوان خانواده من می خوابد ؟ شانس هستند نیز بسیار خوب است.

بیشتر: Chrissy Teigen معروف نان موز است که در اینجا برای خود شما-جداسازی پخت

ساده ترین نان موز دستور: من پیر دنیا رفتن به از allrecipes.com

یک دلیل وجود دارد من دوباره به این دستور غذا را در وقت و زمان دوباره. این دو کاسه امر است که نیاز به کمی بیش از یک چنگال ، من آن را ساخته ام با عنوان چند به عنوان دو موز و به عنوان بسیاری از پنج. من جایگزین آرد گندم کامل برای تمام یا بعضی از آرد همه منظوره برای متراکم تر جویدن. من با این سطح قند و افزود: عصاره وانیل, شربت افرا یک مشت چیپس شکلات یا هر چیز دیگری که درست در زمان احساس. من یک بار پاشیده زغال اخته منجمد بیش از بالا و نه دیوانه در مورد آن. این خوب است, مجدد, برای زمانی که شما در زمان کوتاه در خلاقیت و یا هر دو. من جفت آن را با ضخامت دال از شور کره علف خوار و بی فکر Instagram پیمایش.

و برنده: بهترین تمام اطراف ناف دستور العمل نان — آرد نانوایی

من شروع این فرآیند بسیاری از کسانی که هفته/دهه پیش با ایده crowning یک برنده است. و پس از آن من ساخته شده, آرد, دستور, و در حالی که من شما را دوست دارم آلتون و Chrissy مقدس hannahs موز این است که سطح دیگری است. و آن را آسان. شما نیاز به یک مخلوط کن ایستاده و یا حداقل برخی از تخم مرغ فروشان و صبر اما کمی که از تلاش جلال پاداش با یک نان که کاراملی و ترد در خارج کرکی نور در وسط و زیبا موز را در سراسر. من عاشق این نان موز. خانواده من عاشق این نان موز. این سگ از چه چند خرده های آنها می تواند به اینسو انسو جمع کردن از ما عاشق این نان موز. من زوج آن با سکوت و یک لیوان سرد-دم کردن قهوه. من آن را خوردند ما را تغییر تمرین بدنسازی, تنها در تاریکی که در آن هیچ کس می آمد دنبال من و یا من را به اشتراک بگذارید.

این دستور

آرد نانوایی معروف نان موز

از طریق "آرد: دستور العمل دیدنی از بوستون آرد نانوایی + کافه"

مواد تشکیل دهنده

1 ⅔ فنجان (210 گرم) آرد همه منظوره

1 قاشق چای خوری جوش شیرین

¼ قاشق چای خوری دارچین

½ قاشق چای خوری نمک کوشر

1 فنجان به اضافه 2 قاشق غذا خوری (230 گرم) شکر

2 عدد تخم مرغ

½ فنجان (100 گرم) کانولا یا دیگر مزه روغن

3 ½ بسیار موز رسیده پوست کنده و له شده (حدود 1 ½ فنجان یا 340 گرم موز له شده)

2 قاشق غذا خوری خامه ترش (من به جای ساده ماست یونانی)

1 قاشق چای خوری عصاره وانیل

جهت

با دندانه دار کردن در مرکز فر قبلا گرم به 325. به آرامی کره و آرد یک 9x5-اینچ قرص نان تابه.

غربال کردن با هم آرد و جوش شیرین و دارچین و نمک را در یک کاسه ریخته و کنار بگذارید. با یک مخلوط کن ایستاده مجهز به شلاق و دلبستگی و ضرب و شتم همراه شکر و تخم مرغ روی با سرعت متوسط تا زمانی که نور و رنگ پریده و زرد حدود 4-5 دقیقه (تنظیم یک تایمر این است که طولانی تر از شما فکر می کنم).

سوئیچ به سرعت پایین نم نم و آهسته در روغن گرفتن وقت خود را. اضافه کردن موز خامه ترش و وانیل و در ادامه به مخلوط در سرعت پایین فقط تا زمانی که ترکیب شده است.

با استفاده از یک کاردک لاستیکی برای ریختن (فولد) در مخلوط آرد تا زمانی که کاملا ترکیب شده است. هیچ آرد رگه باید قابل مشاهده باشد.

بریزید و خمیر را آماده پان قرص نان و پخت به صورت 1 به 1 ¼ ساعت. نان باید قهوه ای طلایی در بالا و کیک را وقتی که بهار پشت فشرده.

اجازه دهید خنک در ظرف در دندانه دار کردن سیم به مدت 30 دقیقه از پان حذف و اجازه دهید سرد به طور کامل در یک سیم دندانه دار کردن.

آلتون براون بلغور جو دوسر نان موز

از طریق altonbrown.com

مواد تشکیل دهنده

6 اونس جو نورد قدیمی (و نه فوری)

3 اونس آرد همه منظوره

1 قاشق چای خوری جوش شیرین

¼ قاشق چای خوری بکینگ پودر

¼ قاشق چای خوری نمک کوشر

½ فنجان کره بدون نمک (در دمای اتاق)

8 اونس شکر دانه ریز

2 تخم مرغ بزرگ

½ قاشق چای خوری عصاره وانیل

1 فنجان و 2 تا 3 بسیار موز رسیده له شده

جهت

حرارت فر را به 350. گسترش جو به یک لایه نازک بر روی یک نیم ورق تابه. پخت به مدت 15 دقیقه یا تا زمانی که به آرامی. سرد جو کمی (2 تا 3 دقیقه).

کت 9 x 5-اینچ نچسب قرص نان ماهیتابه نچسب اسپری و خود را کنار بگذارند. پالس تست جو در یک پردازنده مواد غذایی تا زمانی که قوام از آرد گندم کامل. اضافه کردن آرد و جوش شیرین و بکینگ پودر و نمک را به مواد غذایی پردازشگر و پالس 2 تا 3 بار به ترکیب. را کنار بگذارند.

ترکیب کره و شکر را در کاسه ی یک مخلوط کن ایستاده و مخلوط را با سرعت متوسط با استفاده از دست و پا زدن پیوست برای 2 تا 3 دقیقه یا تا زمانی که نور در رنگ. توقف و خراش به پایین طرف کاسه کار به عنوان مورد نیاز است.

کاهش میکسر با سرعت به پایین ترین تنظیمات و اضافه کردن تخم مرغ ها را در یک زمان مطمئن شوید هر تخم مرغ به طور کامل گنجانیده شده قبل از اضافه کردن بعدی. توقف به خراش کردن دو طرف از کاسه در صورت لزوم. (یک خمیر خوب است که در اصل یک امولسیون بنابراین این کند علاوه بر این تخم مرغ ها بسیار مهم است.)

اضافه کردن عصاره وانیل و موز و مخلوط را بر روی متوسط و پایین به ترکیب (خمیر را نگاه نوع curdled اما این خوب است). با میکسر در بالاترین سرعت به آرامی به مخلوط آرد اضافه کنید تا فقط ترکیب شده است. خراش به پایین طرف کاسه به عنوان مورد نیاز است.

بریزید و خمیر را آماده loaf pan. پخت 50-55 دقیقه یا تا زمانی که درجه حرارت داخلی بین 200 تا 210 درجه رسیده است. سرد به مدت 15 دقیقه در تابه سپس اجرا افست کاردک یا دیگر نازک ابزار در اطراف لبه و به نوبه خود بر روی یک قفسه تا کاملا خنک شود.

Chrissy Teigen شکلات-نارگیل و موز نان

دستور حسن نیت ارائه میدهد "هوس: گرسنه برای مطلب" by Chrissy Teigen; جهت اقتباس شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز مریم Cadden.

مواد تشکیل دهنده

2 فنجان پوره بسیار موز رسیده *

4 تخم مرغ

2⁄3 فنجان روغن کانولا به علاوه کمی بیشتر برای روغن تابه

2 فنجان آرد همه منظوره به علاوه کمی بیشتر برای گرد تابه

2 فنجان شکر

1 (3.5 اونس) جعبه وانیلی پودینگ فوری مخلوط **

1 قاشق چای خوری جوش شیرین

1½ قاشق چای خوری نمک کوشر

1 فنجان خرد نارگیل شیرین نشده

1 (3.5 اونس) نوار شکلات تیره خرد شده به تکه های

کره شور, برای خدمت

جهت

فر قبلا گرم به 325. در یک کاسه بزرگ ترکیب موز له شده و تخم مرغ و روغن. در یک کاسه جداگانه, ترکیب آرد و شکر مخلوط پودینگ جوش شیرین و نمک. اضافه کردن مواد خشک را به مواد تشکیل دهنده و ترکیب خوبی است اما به آرامی. ریختن (فولد) در نارگیل و شکلات تکه.

روغن و آرد یک Bundt pan (که به معنی پاک کردن کمی گریس بیش از همه داخل تابه گرد و غبار آن را با آرد و نوک آن را وارونه به لرزش هر آرد اضافی). بریزید و خمیر را به تابه. این همچنین می توانید دو 8 × 4-اینچ قرص اما Bundt pan آن را نگه می دارد مناقصه و ایجاد مجموعهای از خوشمزه کاراملی لبه.

پخت تا کیک چشمه هنگامی که به آرامی فشرده و یک خلال دندان وارد شده به این مرکز می آید پاک 55 تا 60 دقیقه. (تست با خلال دندان در حدود 50 دقیقه است.) اجازه دهید آن را سرد کمی در تابه سپس با استفاده از چاقو کره به آرامی انتشار کیک از طرف پان و در اطراف دایره درونی و سپس تلنگر آن را بر روی یک صفحه.

اجازه دهید آن را سرد و قطع آن را به برش. Rewarm آنها و خدمت با شور کره.

* دریافت شش قهوه ای موز. نه چهار. نه پنج. شش. شما فکر می کنم شما فقط نیاز به پنج دلیل آن را مانند به نظر می رسد اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی. شما دریافت می کنید پنج شما خمیر آنها را به شما خواهد شد در حدود نیم اینچ و کوتاه است که باعث تفاوت و شما نمی توانید در اطراف آن است. به من اعتماد کن.

* * * * * من به شما بگویم که چه با نام تجاری به استفاده از, اما حق با نام تجاری قافیه با smello. استفاده نمی موز با طعم پودینگ مخلوط. ما آن را سعی کردم. آن را ناخالص.

اساسی-est نان موز

از طریق شلی Albeluhn و allrecipes.com

مواد تشکیل دهنده

2 فنجان آرد همه منظوره

1 قاشق چای خوری جوش شیرین

¼ قاشق چای خوری نمک

½ فنجان کره

¾ فنجان شکر قهوه ای

2 تخم مرغ مورد ضرب و شتم

2 ⅓ فنجان پوره موز رسیده

جهت

پیش گرم کردن فر را به 350 و به آرامی گریس 9x5-اینچ قرص نان تابه.

در یک کاسه بزرگ ترکیب آرد و بکینگ سودا و نمک. در یک کاسه جداگانه, کرم هم کره و شکر قهوه ای (اگر شما احساس نمی مانند گرفتن یک میکسر از ذوب شدن کره و مخلوط آن را کاملا با چنگال). هم بزنید در تخم مرغ و موز له شده تا به خوبی مخلوط.

هم بزنید و مخلوط موز را به مخلوط آرد; هم بزنید فقط به مرطوب. بریزید و خمیر را آماده loaf pan.

پخت در فر قبل گرم کردید بگذارید به مدت 60 تا 65 دقیقه تا زمانی که خلال دندان را وارد مرکز قرص نان بیرون می آید پاک است. اجازه دهید نان سرد در ظرف مدت 10 دقیقه و سپس به نوبه خود بر روی یک سخت بازپرسی کردن از سیم.

کردم ناف-نان سوالات ؟ و یا نمایش داده شد در مورد قرنطینه زندگی به طور کلی ؟ اتصال با این خبرنگار: atometich@news-press.com, @abellewrites (Instagram), @atometich (توییتر).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب