هاید پارک یک بار دیگر به شهر بالاترین coronavirus رای; می تواند از آن مربوط به درصد بالایی از مردم وجود دارد که کار در بهداشت و درمان و مرتبط با زمینه ؟

بوستون بهداشت عمومی کمیسیون چهره های دیروز منتشر شد نشان می دهد که یک بار دیگر هاید پارک دارای بالاترین نرخ از ساکنان که آزمایش مثبت برای Covid-19.

مقایسه BPHC نقشه با نقشه (4.5 متر PDF) از بوستون برنامه ریزی و توسعه سازمان گزارش اثرات اقتصادی از Covid-19 نشان می دهد که درصد از ساکنان توسط سرشماری دستگاه که در کار “بهداشت و درمان و کمک های اجتماعی.”

که نقشه نشان می دهد یک گروه از دستگاه های سرشماری است که در آن بین 25 و 36 درصد از اشتغال ساکنان کار در این زمینه از هاید پارک از طریق Mattapan و درچستر و از جمله بخشی از Roslindale – همه مناطق است که همچنین نرخ بالاتر از Covid-19 عفونت از سراسر شهر بود اعداد. شماره – 120.7 مثبت آزمون در هر 10000 نفر در هاید پارک – ممکن است این معنی است که این مناطق در واقع بالاتر واقعی عفونت نرخ نسبت به محلات دیگر اما این است که افرادی که کار در بهداشت و درمان و رشته های مرتبط که تا کنون آزمایش شده است در نرخ های بالاتر به دلیل ماهیت کار خود را.

یک منطقه که در آن دو نقشه نیست مرتبط است شرق بوستون است که نسبتا بالا رای مثبت نتایج آزمون اما نسبتا کم نرخ اشتغال در این دو زمینه است. اما بخشی از شرق بوستون مشابه به اشتراک گذاری اجتماعی و اقتصادی جمعیت که از همسایه چلسی – که دارای بالاترین Covid-19-مثبت نرخ در دولت – به ویژه در افرادی که در خانواده هایی زندگی در mult-family ساختمان که در آن اجتماعی فاصله می تواند مشکل تر است.

این BPHC داده ها را نشان می دهد انتهای جنوبی است این شهر دومین رای مثبت نتایج آزمون با نرخ 104 Covid-19 تست مثبت هر 10 ، 000 ساکنان. مقامات شهرستان باید گفت که به احتمال زیاد با توجه به “جهانی” تست های انجام شده در خیابان کاج مسافرخانه چند هفته پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر