گرسنگی و COVID-19: SWFL مواد غذایی بانک pantries ببینید تا به سه شکل خوشه در تقاضا

دیوید Dorsey, Janine Zeitlin و راشل Fradette فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:30 صبح به وقت شرق آمریکا در 2

توسط ABDOOSNEWS در 5 خرداد 1399

در روزهای اخیر هزاران نفر از مردم در سراسر جنوب غربی فلوریدا منتظر در ماشین برای خطوط مواد غذایی رایگان به عنوان بانک های مواد غذایی و pantries hustled به ملاقات بی نظیر افزایش تقاضا پس لرزه درآمد از دست رفته به این بیماری همه گیر.

جریانهای وانت, کتک زننده beamers و خودروی سواری انجام متنوع بسیاری: کودکان نوپا با موی جودی ابوتی, pit bulls, پدربزرگ و مادربزرگ, همسایه, یک گذاشته و مهد کودک کارگر با دو پسران نوجوان, an out-of-کار و معلول ارتش کهنه.

صحنه های مشابه تکرار بیش از ده بار در هر هفته در سراسر منطقه به عنوان Harry Chapin بانک مواد غذایی و دیگر سازمان های غیر انتفاعی باید ramped تا درایو از طریق توزیع برای کاهش گرسنگی است. برخی از outgrown کلیسای پارکینگ انتقال به مکانهای مانند لی مدنی مرکز و Hendry-LaBelle بازار مال فروشان عرصه برای جلوگیری از ترافیک.

سازمان گزارش تغذیه دو تا 20 برابر بیشتر از افراد معمول است.

"در شرایط عادی ما تغذیه 30 به 70 خانواده در هر هفته" گفت: Vann الیسون مدیر عامل شرکت St. Matthew خانه در ناپل. "در حال حاضر ما شاهد آن هستیم در هر نقطه بین از 1400 و 1800 خانواده های آینده هر هفته برای مواد غذایی است."

جامعه تعاونی در فورت مایرز در خدمت بیش از 800 خانوار از تلفن همراه pantries غذایی در ماه آوریل 2019. این آن را در خدمت بیش از 4000.

میانه غذا بانک رفت و از توزیع حدود 700000 پوند از مواد غذایی یک ماه به جنوب غربی فلوریدا سازمان قبل از همه گیر به حدود 2 میلیون پوند در مارس, مدیر اجرایی, کارل Steidering گفت.

مواد غذایی تمبر سهمیه در Collier, Lee Hendry ، Glades و شارلوت شهرستانهای شات به $32.6 میلیون و 141% سنبله از مارس تا آوریل است. این بود که چندین میلیون بیشتر از هر ماه در اواخر دهه 2000 و بعد از رکود اقتصادی سال اگر شده است وجود دارد رشد جمعیت پس از آن.

Harry Chapin بانک مواد غذایی در این منطقه بزرگترین گرسنگی-امداد رسانی شبکه تغذیه 40,000 مردم در هفته 43 درصد بیشتر از معمولی خود را 28,000. حتی قبل از همه گیر شد از دادن حدود 350% مواد غذایی بیشتر از آن را در طول رکود اقتصادی است. آن میزبان 12 درایو از طریق توزیع یک هفته است و ممکن است اضافه کردن بیشتر.

"گرسنگی تاثیر COVID بحران در حال حاضر به شدت از رکود اقتصادی گفت:" ریچارد LeBer, Harry Chapin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

اما مواد غذایی بانک ها در یک نقطه سخت. تقاضای مشخصی به عنوان عرضه کف.

بانک های مواد غذایی تکیه بر موجودی اهدا شده توسط فروشگاه های مواد غذایی و شرکت های مواد غذایی که باید به مراتب کمتر به من بدهید. قبل از همه گیر Harry Chapin بودجه مورد $60 ، 000 برای خرید مواد غذایی در ماه است. آن را در حال حاضر بر روی سرعت برای 1 میلیون دلار در ماه افزایش به صندوق 6,000 مواد غذایی کیت های ایجاد شده در هفته. آنها در حال جمع آوری کمک های مردمی "مانند دیوانه" LeBer گفت: برای آماده شدن برای ماه از اوج گرسنگی است.

"حتی اگر این بیماری همه گیر را متوقف فردا و اقتصاد آمد زوم به عقب, من واقعا فکر نمی کنم این افراد در حال رفتن به دریافت کل در اینجا تا زمانی که فصل شروع دوباره" LeBer گفت. "این یک ماراتن است نه یک دو سرعت."

روز چهارشنبه در چهار درایو از طریق سایت — LaBelle, شمالی فورت مایرز, دروازه طلایی, Cape Coral — سازمان های غیر انتفاعی به 80,600 پوند از مواد غذایی به بیش از 2000 خانواده.

LaBelle

جوآن ناوارو وارد Hendry-LaBelle بازار مال فروشان زمینه در 5:30 صبح برای غذا سادگی بود که برنامه ریزی برای شروع و تا ساعت 10 صبح او شده است بیکار در حالی که مراقبت از مادر شهید.

"من می خواستم به بازگشت به کار, اما من نمی توانستم دلیل این اتفاق افتاده است" ناوارو گفت: این بیماری همه گیر.

ناوارو پسر آنتونی Ozuna, 19, فقط, فارغ التحصیل از LaBelle دبیرستان و با این نسخهها کار در یک Winn-Dixie فروشگاه مواد غذایی.

"ما پرداخت صورتحساب خود را و همه چیز اما ما هنوز در حال مبارزه" ناوارو گفت.

حدود دو دوجین داوطلبان در انتظار تحویل دو بازگشایی از مواد غذایی از Harry Chapin بانک مواد غذایی که راه اندازی فروشگاه و افتتاح خطوط نیم ساعت زود است. هر خودرو دریافت یک گالن شیر آلاسکا پولاک ماهی یک کیسه سیب زمینی یک بطری آب و بیشتر در حدود 50 تا 60 پوند از مواد غذایی در هر وسیله نقلیه.

گابریلا بازا و پسرش, رامون Escobedo, 12, دست از کیسه های سیب زمینی که خط شروع به حرکت در ساعت 9:30 صبح

"هنگامی که ما شروع کردیم تغذیه 150 خانواده و ما فرار کردن از مواد غذایی در یک ساعت" بازا گفت. "این یک زمان سخت در حال حاضر و همه بچه ها در خانه هستند."

از دو هفته پیش, LaBelle, شربت خانه مواد غذایی زد از مواد غذایی پس از 440 خانواده تصویب از طریق خط. سازمان دهندگان خواسته Harry Chapin بانک مواد غذایی برای مواد غذایی بیشتر و آنها آن را دریافت دوشنبه به اندازه کافی برای 540 خانواده.

بسیاری از داوطلبان و اعضای بانوی ما ملکه بهشت کلیسای کاتولیک که از توزیع مواد غذایی در هر هفته و استفاده می شود به انجام این کار در کلیسا تا پارکینگ وجود دارد نمی تواند جای صدها نفر که نشان داد تا.

اولین 400 خانواده چهار شنبه دریافت یک جایزه. Nekia جونز و Jonesez BBQ کامیون مواد غذایی آورده است که بسیاری از وعده های غذایی مرغ کبابی برنج و لوبیا, baked ziti ذرت و ماهی کبابی. "من اعتقاد دارم که در tithing" جونز گفت. "این است که ما راه دادن. ما خوش شانس هنوز هم قادر به کار است."

جکی اسپرزا و دوست دیوید Harrod بودند در خط با پشت دریچه از وسیله نقلیه خود را باز کنید. درآمد خود را محدود با اسپرزا مقدماتی برای 15 دلار در ماه در مواد غذایی و Harrod دریافت 40 دلار در هر ماه است.

"خدا را فراهم می کند در بسیاری از" Harrod گفت: "و Harry Chapin یکی از بزرگترین ارائه دهندگان."

— دیوید Dorsey

شمالی فورت مایرز

Harry Chapin داوطلب مورین Yuster اسکن دو خط اتومبیل snaked در اطراف Lee County fairgrounds.

"من نمی بینم پایان," او گفت: آماده با کیسه های خیار.

"خوب است" گفت: کن جانسون of Harry Chapin. "ما مقدار زیادی از مواد غذایی به من بدهید."

بانک غذایی آورده بود به اندازه کافی برای 540 خانواده این صبح است.

"2!" بالندگی یک داوطلب به عنوان یک سدان کشیده در زیر برآمدگی در نزدیکی خوکی انبار. این ماشین نیاز به مواد غذایی برای دو خانواده.

Yuster نقش برآب اقدام به گرفتن دو گالن شیر و دو کیسه از ماهی است. یکی دیگر از داوطلب قرار داده شده یک وعده غذایی کیت مواجه نگردند با کره بادام زمینی مواد غذایی کنسرو شده و پاستا. در دقیقه تنه مواجه نگردند.

یکی دیگر از ماشین کشیده.

و یکی دیگر.

و یکی دیگر.

برای هر یک از ماشین های اندک اما محکم 74 ساله Yuster انجام شده حدود 25 پوند از مواد غذایی است. هنوز هم بعد از چند دقیقه یک گالن شیر می تواند احساس مانند 100 پوند است.

"چه کسی نیاز به بدنسازی باز بودن واقعا ؟ دسر امشب برای مطمئن" Yuster خندید.

او hitched هشت بسته از آب به هر یک از ران.

یکی Harry Chapin داوطلب پس از سال 2009 Yuster شد در روز اول خود را از دادن مواد غذایی است. او مانده بود و دور یک بیت از آنجا که او از سن آسیب پذیر به ویروس.

نقاب دستکشهایش ریخته و کمی نگران Yuster آماده بود به ترک پشت آمازون نخست رمان رمز و راز و پرورش ، ("چیزهایی هستند تا سازمان احساس می کنم مثل مادر من به زندگی برگشتم و صاف کردن هر کابینت و کشو.")

برای اکثر این رانندگان را در خود حفظ ویندوز نورد به عنوان آنها را از طریق. وجود زمان کمی برای چت به هر حال اما Yuster هنوز هم فکر باری از دوش مردم در داخل وسایل نقلیه انجام شده است.

هنگامی که آنها پیدا کردن شغل ،

او در مورد زخم است که می تواند در سمت چپ از این بیماری همه گیر. مادر پدرش درگذشت در سال 1919 در زمان آنفولانزای اسپانیایی. او در 2. "آن را با او باقی ماند و من فقط تعجب می کنم در مورد چگونه کودکان در حال رفتن به مدیریت این است."

به عنوان خط منتقل Yuster شگفت زده در اتفاقی او را دیدم در تنه. ابزار. روزنامه ها. پتو. یک بلندگوی.

اغلب او تا به حال به tippy-پا به مجموعه ای از مواد غذایی به کامیون تخت.

"دفعه بعد من آینده را بلندتر بنابراین من می تواند رسیدن به در," او گفت:. 5-پا-2 او خواهد بود خوشحال با 3 اینچ اضافی و "همان وزن است."

مدت کوتاهی قبل از ظهر, پایان, توزیع, ماشین آهسته به شدت. یک موضوع گفتگو میان داوطلبان: کدام قسمت از بدن صدمه دیده است ؟ برای Yuster آن بود که پای او هر چند او معمولا سه مایل پیاده روی هر روز صبح.

صبح امروز در مجموع تعداد گام: 5,456.

هنوز هم آن را یک نوع خوب از درد.

برخی از آخرین 450 خانواده ها نشان داده است که روز آمد در یک قرمز انتخاب کنید تا. آنها سه همسایگان از Suncoast املاک. مریم هوارد 46 ساله در فروشگاه مواد غذایی و کارمند در پزشکی را تکان داد از مسافر پنجره. او ساخته شده از تماس با چشم با Yuster. "با تشکر از شما," او گفت:. "من آن را قدردانی میکنیم."

هوارد می خواستم تا مطمئن شوید که داوطلب می دانستم که از او قدردانی.

— جنین Zeitlin

دروازه طلایی

ورونیکا فیلیپس نمی دانم آنچه در شش ماه آینده برگزار خواهد شد ،

"من فکر نمی کنم آن را به دنبال خوب است اما در قلب من امیدوارم که این است که چگونه من آن را ببینید," فیلیپس گفت.

45 سال از دست او کار تمیز کردن مارکو جزیره خانه ها و اجاره در ماه مارس پس از نگرانی های اطراف coronavirus رشد داشته است.

او در تلاش برای پیدا کردن کار در حالی که مراقبت از او دو بچه. او تلاش کرده است به درخواست در جای دیگر اجرا می شود اما به همان جواب. "آنها می گویند که نیست استخدام در این لحظه با توجه به شیوع کروناویروس."

فیلیپس ساخته شده راه خود را به دروازه طلایی مرکز جامعه برای اولین بار به منظور دریافت. او را نمی شنوند در مورد مواد غذایی و کمک های مالی تا این هفته در غیر این صورت او می توانست زودتر بیام.

"شما می توانید ببینید چه چیزی در حال وقوع در جهان هنگامی که به دنبال در یک جای کوچکتر مانند یک کارائیب, کشور, اما بزرگ جاهایی مثل اینجا شما می توانید تا زمانی که آن را تبدیل به یک مشکل" فیلیپس گفت.

فیلیپس گفت که او مراقب باشید زمانی که او آشپز برای حفظ کالا و اتلاف مواد غذایی است.

Harry Chapin بانک مواد غذایی دست از جعبه های پر از شربت خانه محصولات تولید شیر و مواد غذایی دیگر ملزومات به بیش از 660 خانوار در گلدن گیت.

توزیع مواد غذایی در مرکز جامعه یک بار برگزار می شود به صورت ماهانه صورت گرفته است هر جمعه از ماه فوریه داوطلبان گفت.

برخی از مردم می رسند به عنوان اوایل به عنوان 7 صبح برای ماشین خط, در حالی که دیگران دریافت بلیط و تصمیم به صبر کنید و یا رفتن به خانه و بازگشت. بسیاری از مردم نشستن و یا ایستادن در مناطق سایهدار در حالی که پرتوهای خورشید را پس از دریافت یک بلیط برای یک نقطه در خط.

با ماشین و دوچرخه و پای خانواده ها و همسایگان کودکان و بزرگان پر کردن خطوط این صبح است.

الن مید 49 یکی از حدود 50 پیاده روی-یو پی اس.

"من پیدا کردن آن جالب است برای دیدن مردم با ماشین و لباس نیاز به مواد غذایی" مید گفت. "من فکر می کنم آن را بسیار ترسناک در آمریکا که بسیاری از مردم به آن نیاز دارند."

مید که بی خانمان به مدت سه سال و به تازگی امن مسکن متکی بر مواد غذایی pantries. "بودن در اینجا محلی است مرا زنده نگه داشت."

مید گفت: آن را سخت به بگویید که گرفتن کمک با توجه به همه گیر چرا که هر کس در حال حاضر نیاز.

"این رشد نمایی" آلیشیا Abdoo یک بانک مواد غذایی داوطلب گفت. "حالا که همه چیز شروع به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی در نظر مردم رفتن به کار و.... ما شاهد تعداد قطره به همان اندازه به دلیل نیاز است که هنوز هم وجود دارد."

Abdoo شروع به کار داوطلبانه در ژانویه. او را تماشا نیاز به تشدید 700 خانوار برای ورود کمک های غذایی در مارس 13, تنها برای دیدن این تعداد نزدیک به توان دوباره یک هفته بعد.

"هیچ یک از ما را شگفت زده کرد ولی چشم باز است که آن را در واقع اتفاق می افتد مثل این" Abdoo گفت:

— راشل Fradette

کیپ کرال

برخی از مواد غذایی برداشت تا دوشنبه در میانه بانک مواد غذایی به پایان رسید تا در ترافالگار مدرسه در کیپ کرال روز چهارشنبه برای توزیع به بیش از 300 خانوار است. برخی از آنها وارد بیش از سه ساعت اولیه به صبر در پارکینگ.

Mileidys پرز وارد در 12:15 بعد از ظهر برای 3 p. m. رویداد.

"اگر شما به اینجا می آیند در 3 ساعت وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که من می توانید از مواد غذایی به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم نیاز به" پرز گفت. "من واقعا سپاسگزار از همه چیز این جامعه در حال انجام است."

شین مارشال معلول یک کهنه سرباز وارد اوایل به عنوان به خوبی. او با استفاده از به دست آوردن مواد غذایی برای خانواده چهار از امور جانبازان.

"هنگامی که تاج شروع آنها تعطیل V. A." گفت: مارشال که کودکان در سنین 16 و 13. "من تا به حال برای پیدا کردن وسایل دیگر. هنگامی که شما بچه ها در مدرسه هستند, آنها در حال گرفتن صبحانه و ناهار در مدرسه. در حال حاضر آنها در خانه و ما باید حتی بیشتر."

مارشال گفت که او می تواند زنده ماندن بدون غذا بانک "اما این امر می تواند واقعا واقعا واقعا سخت است. هر چیزی که شما آن را یک برکت و رحمت است."

Meghan Madden مدیر خدمات غذایی برای جامعه تعاونی گفت: هر خودرو در خط دریافت 50 تا 60 پوند از مواد غذایی است.

"ما آن را نمی بینیم کاهش بیش تابستان" Madden گفت.

— دیوید Dorsey

مواد غذایی برای فکر

برای یک تقویم Harry Chapin مواد غذایی بانک درایو از طریق توزیع و یا چگونه شما می توانید کمک به بازدید harrychapinfoodbank.org.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de