چگونه تگزاسی بدون بهبود میدارد دور اول بعد از دو سال ؟

با وجود خلق و خوی تگزاس طرفداران در با توجه به لایحه اوبراین حرکت این offseason واقعیت امر این است که تگزاسی ه

توسط ABDOOSNEWS در 4 اردیبهشت 1399

با وجود خلق و خوی تگزاس طرفداران در با توجه به لایحه اوبراین حرکت این offseason واقعیت امر این است که تگزاسی ها احتمالا یک رکورد برنده دوباره در سال 2020 و ممکن است برنده AFC جنوبی برای پنجمین بار در هفت فصل تحت اوبراین. نظر من این است که جشن نمی, که, اما به جای آن اشاره می کنند این است که بد نیست یک تیم فوتبال. لایحه اوبراین است و حرکت او فکر می کند آنها را بهتر تیم فوتبال مجهز به پیروزی در یک سطح بالاتر این فصل.

مانند شما, من فوق العاده تردید مرز بدبینی و تردید است که این حرکت تا کنون ترک تگزاسی در یک جای بهتر. اوبراین در حال ساخت یک شرط بندی بزرگ در ترکیبی از رختکن فرهنگ player توسعه و Deshaun واتسون. (من اعتقاد دارم که در یکی از آن سه چیز immutably و من به شما اجازه شما حدس می زنم که یک اشاره آن را تنها با دو پا.)

اوبراین مطمئن است که طرفداران او با انجام فهرست "ارتقاء" است و او به نقل از پیش نویس این هفته به عنوان فرصتی برای بهبود است. تنها مشکل وجود دارد که تگزاسی ها در' اولین انتخاب در پیش نویس است در دور دوم 40 به طور کلی. همانطور که در حال حاضر آنها نمی انتخاب کنید دوباره تا 90 به طور کلی. اوبراین تخلیه اتاق دور اول میدارد در سال 2020 و 2021 در ماه اوت زمانی که او ساخته شده تجارت برای Laremy Tunsil. آن را کاملا ضروری است که اوبراین در حال حاضر ثبت نام Tunsil به یک فرمت و سپس Tunsil می شود سمت چپ برای مقابله با این تیم برای ده سال آینده به دلیل برای دهه گذشته بسیاری از هوستون ستاره قدرت آمده است از این پیش نویس را در دور اول.

اگر شما لیست بهترین انگشت شماری از بازیکنان این تیم پس از اوبراین در زمان بیش از آن بدون شک شامل J. J. وات Deshaun واتسون DeAndre هاپکینز Jadeveon Clowney و Duane قهوه ای است. همه آنها را برای اولین بار بر میدارد و تمام اما Clowney overachieved به طور قابل توجهی در مقابل خود را از پیش نویس اسلات. تنها بازیکن دیگر من فکر می کنم که به آن تعلق دارد در یک لیست مانند این خواهد بود آرین فاستر و او undrafted بلیط قرعه کشی از بازگشت در سال 2009 با روابط اوبراین.

پس به زبان ساده اوبراین به ضبط دو سال ارزش چه بوده است قابل ملاحظه ای غالب روش که از طریق آن تگزاسی ساخته شده هسته ای خود را. در واقع اجازه بازگشت و در اولین نگاه میدارد دور از سال 2008 تا سال 2017 و ببینید که چقدر monumentally قابل توجه این بازیکنان تمام شد به هر موفقیت این تیم بوده و شما را ببینید — بهبود این تیم برای بقیه این offseason خواهد بود بینهایت دشوار است:

2008 - DUANE قهوه ای T
انتخاب: 26th, کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 3
آن';s شرم آور است که ما نمی تواند به درک آن نزدیک است زیرا او در حال حاضر در سیاتل اما Duane قهوه ای حک شده از یک حرفه به رسیدن به تمام نرم افزار وضعیت برای دو تیم مختلف و تبدیل شدن به بالاترین امتیاز غیر کارفرمایی در دور اول پیش نویس کلاس یک کلاس که در آن او بود هفتم مقابله با توهین آمیز گرفته شده است. این یکی از بزرگ تگزاس "چه ifs" در تیم تاریخچه — اگر تگزاسی داده بود قهوه ای تمدید قرارداد را زنجیره ای از حوادث که به پایان رسید با برش fo دور اول از سال 2020 و 2021 برای Laremy Tunsil اند رخ داده است ؟

2009 - برایان کوشینگ, LB
انتخاب:
15 به طور کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 7
حتی با دو ضربه صدمات زانو, کوشینگ هنوز زخم تا 7 بالاترین رتبه در دور اول انتخاب و در سال 2009. البته سهم که دستیابی آمد در سال 2009 و 2011 (25 امتیاز از 60 AV امتیاز او انباشته) او دو فصل بهترین تا کنون. 2009 پیش نویس دور اول کلاس است که به کمتر از نیم دوجین بازیکن هنوز هم فعال است.

2010 - KAREEM, JACKSON, CB
انتخاب: 20th کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 17 (کراوات)
اگر شما می خواهم به من گفت که یک دهه پیش که کریم جکسون هنوز هم لگد زدن در اطراف رفتن به یک 11th, فصل, من می خواهم به شما گفته اند دیوانه بودند. هیچ بازیکن در این پست تلاش بیشتر به عنوان یک تازه کار از جکسون, اما او بسیار سخت و نه سال استارت برای تگزاسی شده است و به اندازه کافی خوب به اطراف نقطه وسط برای دور اول میدارد در یک کلاس که در آن او گرفته شد 20th کلی.

2011 - J. J. وات د
انتخاب: 11th کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 2 (کراوات)
وات گره خورده است با فون میلر برای 98 AV امتیاز کلی در زندگی حرفه ای خود است اما انجام می شود که در 23 کمتر بازی. بدون شک اگر وات بود فقط سالم برای یک فصل کامل در هر دو سال 2016 یا 2017, او احتمالا بالاترین امتیاز بازیکن در کل این پیش نویس کلاس. ضمنا پنج نفر از بالا 11 میدارد در این پیش نویس در حال رفتن به سالن از شهرت وات Miller, Julio جونز Tyron Smith, پاتریک پترسون. زیبا ورزشی

2012 - ویتنی MERCILUS, LCC
انتخاب: 26th, کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 14
ویتنی Mercilus مناسب است در مورد که در آن شما می خواهم فکر می کنم برای پیدا کردن او را در یک لیست مانند این — کمی بالاتر از نقطه نیمه راه در سال 2012 برای اولین بار سرآمد درست در بین مایکل Brockers و کوین Zeitler دو تا از بچه ها که مانند Mercilus بسیار جامد بازیکنان که هرگز ساخته Pro کاسه.

2013 - DeANDRE هاپکینز WR
انتخاب: 27 کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 1
من حتی نمی تواند نوشتن یک پاراگراف اینجا بدون گریه و تحمیل آب آسیب به صفحه کلید من. ما شما را دوست دارم DeAndre هاپکینز. شما عالی هستند. اجازه دهید فقط حرکت در امتداد.

2014 - JADEVEON CLOWNEY, LCC/د
انتخاب: 1st کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 12th,
این لیست در واقع به یک تصویر عالی برای چه خارج از مرزهای Clowney اولیه قراردادی خواسته شده اند ممکن است و به همین دلیل او هنوز نشسته در حاشیه بدون یک کارفرما. او یک بازیکن خوب اما او نیست به اندازه کافی خوب فوتبال به کرک, ده بازیکن برتر دور اول خود را پیش نویس کلاس. شایان ذکر جدید تگزاسی WR است ششم در AV در میان اولین سرآمد در این کلاس. البته بسیاری از آن انجام شد انباشته قبل از او concussed چهار بار در دو سال گذشته است.

2015 - KEVIN JOHNSON, CB,
انتخاب: 16th, کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 30
جانسون تنها فاجعه واقعی تنها یکی از میان بر میدارد در گذشته ده سال منتشر خواهد شد توسط تیم. او هنوز هم تندرست اطراف در این لیگ در حال حاضر در یک سال مقابله با براونز اما کوین جانسون انتخاب کنید کار نمی کند. مارکوس Peters یک تمام حرفه ای گرفته شده دو میدارد بعد. اعطا کرده عینکی راه خود را بر روی سه تیم مختلف در پنج فصل اما هنوز هم!

2016 - خواهد فولر WR
انتخاب: 21st کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 16
با توجه به اینکه ارزش تقریبی یک تجمعی, آمار, آن را احتمالا امن می گویند که دلیل فولر این حد پایین لیست است که به دلیل تعداد از دست رفته بازی ها (22 در چهار فصل). دو دیگر زمان تگزاسی در حال 2016 اولین سرآمد — LT Laremy Tunsil (9th در این لیست) و CB ورنون Hargreaves (بسته برای 21).

2017 - DESHAUN واتسون QB
انتخاب: 12th کلی
حرفه ای AV (در میان 1st سرآمد): 3 (کراوات)
بسیار به اینجا می گویند. Deshaun است امیدوارم که از این حق رای دادن برای ده سال آینده. اگر اندی رید گرفته بود او را به جای پاتریک Mahomes با 10th کلی انتخاب آن خواهد بود Deshaun با یک حلقه کاسه فوق العاده.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب