چگونه COVID-19 همه گیر را تحت تاثیر قرار کریکت

یکی از عوامل برای مطمئن است که زندگی و کریکت پست COVID-19 هرگز خواهد بود که دوباره همان. Pixabay توسط YAJURVIN

توسط ABDOOSNEWS در 15 اردیبهشت 1399
cricket covid
یکی از عوامل برای مطمئن است که زندگی و کریکت پست COVID-19 هرگز خواهد بود که دوباره همان. Pixabay

توسط YAJURVINDRA سینگ

این مستند با توجه به کروناویروس تا به حال یک اثر عمده ای بر دوستداران ورزش در سراسر جهان است. یکی هرگز تصور زندگی بدون پس زنده رویداد ورزشی و برای سرخپوستان "کریکت".

ماه آوریل تا به حال مترادف با محبوب ترین لیگ کریکت در هند Premier League (IPL). به غیر از اطفال IPL تا به حال فوق العاده زیر در سراسر cricketing جهان است. این مرکز مرحله از سرگرمی در بسیاری از خانه های هندی که عمل زندگی می کنند در این زمینه غلبه اسکریپت تولید زرق و برق دار جهان است.

13th edition از لیگ یک هنوز هم احساس می کنید یک پنجره در پایان این سال به عنوان ریسک های درگیر برای همه نگران هستند بیش از حد بالا برای آن را به کنار گذاشته و بدون توپ در حال دگرگون.

cricket covid
یک موضوع است که به طور گسترده مورد بحث است استفاده از بزاق و عرق در کریکت توپ. Pixabay

عدم اطمینان از گسترش COVID-19 اپیدمی و در دسترس نبودن واکسن ساخته شده است که پیش بینی غیر ممکن است به عنوان زمانی که کریکت ممکن است نور روز را مشاهده کنید. عبارت معروف از دنیای سرگرمی می آید به آنهایی که ذهن "نشان می دهد باید در".

یکی متوجه وضعیت مخاطره آمیز که یکی رو در حال حاضر و با کامل مستند از تعامل بین افراد سفر و حمل و نقل شروع هر کریکت به نظر می رسد دور از احتمال است.

پس از اثرات این ویروس در زمانی که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی اگر و هنگامی که آن اتفاق می افتد آیا آتش برخی از افکار جالب.

یک موضوع است که به طور گسترده مورد بحث است استفاده از بزاق و عرق در کریکت توپ.

بزاق بود یک منطقه به عنوان یک ورزشکار که من شخصا نفرت. وجود بار فیلدینگ نزدیک به حلقه هنگامی که من تا به حال به صحبت به رودخانه برای جلوگیری از تف و آلاینده های زمین, جایی که من فیلدینگ. یکی را شاهد بازیکنان آزادانه تف کردن در حالی که بازی فوتبال اما نخبگان بازی کریکت بودند اورا مختلف و کلاس به آن است.

فعلا یکی منزجر برای دیدن بسیاری از اطفال گردند و بزاق خود را در هر لحظه. یکی امیدوار است که قوانین تف و جریمه برای انجام این کار به طور جدی به اجرا در پس.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

دیگر محبوب منطقه با استفاده از بزاق است که با استفاده از آن را در کریکت توپ را به نگه داشتن یک طرف آن درخشان است. این است با توجه به درک کمک می کند تا پرتاب به عقب نوسان و همچنین به نوسان توپ را از راه متعارف است. متاسفانه یکی فراموش می کند که به استاد این مهارت یکی نیاز به تمرین بسیار زیاد و ساعت های بسیاری از سخت کار می کنند.

در هند و بسیاری از کشورهای دیگر عرق استفاده می شود بیشتر از بزاق به درخشش در توپ. بزاق نقش تنها بخشی که بازیکنان نیاز به ترکیب آن با برخی آبدار مواد از دهان است. یک مو از روغن بالم لب و وازلین بود به اندازه کافی برای درخشش در توپ زمانی که مخلوط با عرق. مو چرب است که هنوز هم بسیار بخشی از بازی است و به نوعی فرار از تنظیم کننده.

در آینده نیاز به اطمینان از ایمنی و تنها راه این خواهد بود که ممکن است خواهد بود از طریق استفاده از دست sanitisers. داوری نیاز به نظارت بر این و بنابراین به جای اجازه می دهد هر گونه مواد دیگر sanitiser استفاده در توپ پس از هر بیش می تواند یک راه خوب برای نگه داشتن یک sanitised و امن است. این نیز خواهد شد مراقبت از این موضوع مهم است که یک کاسه صورت ممکن است و آن این است که نگه داشتن یک طرف توپ مناسب جلا.

در یکی از ما Ranji جایزه مسابقات بسیاری از قمر پیش یکی از ما دونده بود یک دستمال پوشش بینی و دهان خود را. او در توضیح این بود که او حساسیت به گرد و غبار. همه ما تا به حال خنده دلچسب به خصوص که ما در گرد و خاکی کاسه هند است. پایین و ببین او به سرعت مارک به عنوان یک "راهزن".

ما در حال حاضر افکار ما به این سناریو ممکن است یک بار کریکت رزومه زمانی که هر بازیکن و داوری نگاه مانند راهزنان با یک ماسک صورت (یکی دیگر از پول ساخت نام تجاری تایید شده فرصت). ما یک نگاه اجمالی از ستاره کریکت در فام های مختلف اشکال و سبک های از ماسک های صورت که می تواند تبدیل به مد روز در یک فیلم کوتاه نشان داده شده در پیشگیری از COVID-19 ویروس. یک muffed درخواست تجدید نظر خواهد بود بسیار خنده دار نزد. این بغل کردن و بالا و سپاس متاسفانه برای اطفال خواهد بود چیزی از گذشته.

cricket covid
کریکت بینندگان در هند در ورزشگاه را تحت تاثیر طول محدود اور مسابقات بین المللی. Pixabay

با توجه به اینکه ضربه او/او خواهد شد که یکی اضافی و لوازم جانبی است که می تواند یک بالا پایان ماسک صورت با یک مرکز برای شنیدن و یا فریاد کردن یک تماس از طریق کلاه. منطقه ای که در آن همه دونده خواهد بود خوشحال خواهد بود ، این را از ابتلا به مراتب ساده تر و یکی است که همچنین محافظت از منطقه یک است که همیشه دقیق در مورد که ،

کریکت بینندگان در هند در ورزشگاه را تحت تاثیر طول محدود اور مسابقات بین المللی. هند داخلی مسابقات هستند و به ندرت مشاهده شده توسط تماشاگران و حتی داخلی محدود اور بازی ها را با کم پر می ایستد.

همچنین به عنوان خوانده شده - زندگی پس از مستند - جهان جدید

آزمون مسابقات نیز ندارند قابل کنترل جمعیت و جدا از محدود اور بین المللی کریکت در زمین نمی خواهد که تأثیر عمده ای که در آن تماشاگر مشاهده نگران است.

یکی از عوامل برای مطمئن است که زندگی و کریکت پست COVID-19 هرگز خواهد بود که دوباره همان. اما کریکت در هر صورت خیلی بهتر از هیچ در تمام. یکی را از دست ندهید تماشای این بازی زیبا به نام کریکت و حتی ممکن است ببینید 22 رنگارنگ مارک چهره نقابدار در این زمینه است.

(Yajurvindra سینگ سابق کریکت تست. گلزنی شخصی) (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب