چگونه خفاش قابل ملاحظه ای قادر به تحمل Coronavirus?

بats که حامل ویروس مرگبار است که بر انسان مانند ابولا, بیماری هاری و احتمالا SARS-CoV-2 سویه از ویروس است که ب

توسط ABDOOSNEWS در 23 تیر 1399

بats که حامل ویروس مرگبار است که بر انسان مانند ابولا, بیماری هاری و احتمالا SARS-CoV-2 سویه از ویروس است که باعث coronavirus. اما این ویروس ها را کشته اند خفاش ها اما انسان است.

خفاش های قابل ملاحظه ای قادر به تحمل ویروس ها و علاوه بر این زندگی می کنند بسیار طولانی تر از مشابه به اندازه پستانداران زمین. چه اسرار طول عمر خود را و ویروس مقاومت ؟

به گفته محققان در دانشگاه روچستر در آمریکا خفاش ها' طول عمر و ظرفیت تحمل ویروس های بنیادی ممکن است از توانایی خود را برای کنترل التهاب است که مشخصه بیماری و پیری است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله متابولیسم سلولی, زیست شناسی, اساتید ورا Gorbunova و آندره Seluanov توصیف مکانیسم های زیر بنایی خفاش ها' توانایی های منحصر به فرد و این که چگونه این مکانیسم ممکن است نگه دارید سرنخ برای توسعه درمان های جدید برای بیماری ها در انسان است.

Why Covid-19 virus is not killing bats or making them sick
بر خلاف انسان, خفاش ها را توسعه داده اند مکانیسم خاص است که کاهش تکثیر ویروس و همچنین تعدیل پاسخ ایمنی بدن به یک ویروس است. Pixabay

"ممکن است یک ارتباط قوی بین خفاش ها' مقاومت به بیماری های عفونی و طول عمر خود را. ما همچنین متوجه شدم که خفاش ها می تواند به ارائه سرنخ برای درمان انسان مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با بیماری" گفت: Gorbunova.

دانشمندان همراه با همکار برایان کندی رییس مرکز برای پیری سالم در دانشگاه ملی سنگاپور کردم به صحبت کردن در مورد خفاش ها.

بر خلاف انسان, خفاش ها را توسعه داده اند مکانیسم خاص است که کاهش تکثیر ویروس و همچنین تعدیل پاسخ ایمنی بدن به یک ویروس است.

در نتیجه مفید تعادل: سیستم ایمنی بدن خود را کنترل ویروس ها اما در همان زمان نه کوه قوی پاسخ التهابی.

یکی دیگر از عوامل ممکن است در محیط زیست خود را.

بسیاری از گونه های خفاش در متراکم مستعمرات و قطع نزدیک به هم در غار سقف و یا در درختان. کسانی که شرایط ایده آل برای انتقال ویروس ها و دیگر عوامل بیماری زا.

"خفاش ها به طور مداوم در معرض ویروس ها. آنها همیشه پرواز کردن و آوردن چیزی جدید به غار یا لانه و آنها انتقال ویروس از آنجا که آنها زندگی می کنند در چنین نزدیکی به یکدیگر گفت:" Seluanov.

از آنجا که خفاش ها به طور مداوم در معرض ویروس سیستم ایمنی بدن خود را در یک همیشگی مسابقه تسلیحاتی با عوامل بیماری زا.

"معمولا قوی ترین راننده از صفات جدید در تکامل یک مسابقه تسلیحاتی با عوامل بیماری زا. برخورد با تمام این ویروس ها ممکن است شکل خفاش ها' ایمنی و طول عمر".

این مطالعه نشان می دهد نیست برای انسان به بازی شیر یا خط خود را ماسک و جمعیت با هم در رستوران و سینما.

Why Covid-19 virus is not killing bats or making them sick
بسیاری از گونه های خفاش در متراکم مستعمرات و قطع نزدیک به هم در غار سقف و یا در درختان. Pixabay

تکامل می گیرد بیش از هزاران سال و نه چند ماه.

در حالی که انسان ممکن است در حال توسعه و عادات اجتماعی است که به موازات آن از خفاش ها ما هنوز به تکامل خود مکانیسم های پیچیده برای مبارزه با ویروس ها به عنوان آنها ظهور و به سرعت گسترش یافته است.

]همچنین بخوانید: یوتیوب به همکاری با کره جنوبی برای نظارت بر جعلی, اخبار, محتوای غیر قانونی

"عواقب ممکن است که بدن ما تجربه بیشتر التهاب گفت:" Gorbunova.

مطالعه خفاش ها' سیستم ایمنی بدن را فراهم اهداف جدیدی را برای بشر درمانی برای مبارزه با بیماری ها و پیری گفت: محققان.

برای مثال آنها جهش یافته یا به طور کامل حذف چندین ژن های درگیر در التهاب; دانشمندان می تواند به توسعه داروهای مهار این ژن در انسان است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب