چگونه میله های لبنی از ناپل به فورت مایرز مقابله پس از تعطیلی یک هفته پیش

دیو Osborn فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 6, 2020کافه ها و رستوران ها تحمل s

توسط ABDOOSNEWS در 16 تیر 1399

کافه ها و رستوران ها تحمل slowdowns هر سال در این زمان در جنوب غربی فلوریدا و جهانی همه گیر شده این سگ روز از تابستان حتی بدتر است.

برای میله ها و کارخانه های لبنی آن به معنای بسته شدن در هفته گذشته برای دومین بار در کمتر از سه ماه یک رابطه جنسی خشن رابطه جنسی فقط به عنوان آنها ramping تا دوباره. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اواخر ماه ژوئن گفت: تمام میله های زندان دستور داده شد برای جلوگیری از خدمت به الکل از آنجا که برخی از آنها در noncompliance.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا نوار صاحبان مشتاق به بازگشایی با قوانین جدید در محل

بیشتر: فلوریدا ممنوعیت نوشیدن در کافه دوباره به عنوان COVID-19 موارد سنبله

"آن را خشن" اندرو خاکستری, 51, که متعلق به رک 'اونا بیلیارد در کیپ کرال گذشته 24 سال. "من نمی فهمم منطق پشت آن است. اگر شما در حال بستن من را به نگه داشتن من و مشتریان امن, سپس شما باید بسته همه را."

خاکستری گفت: او گفت: کارگران و دیگران که آن را یک ایده بد برای دولت اجازه می دهد تا دوباره باز ژوئن 5, زمانی که میله می تواند در 50 درصد ظرفیت است.

"من گفت:, آن را خیلی زود,' " خاکستری به یاد می آورد. "DeSantis است که انجام این کار خود را نگاه مانند یک نابغه و آن را به نافرجام است."

بخش کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات در تاریخ 26 ژوئن اعلام کرد در توییتر که موثر بلافاصله آن را به حالت تعلیق در قضیه مصرف الکل در میله ها در سطح ایالت. آن اعمال را به "تمام فروشندگان دارای مجوز برای فروش است که مشتق بیش از 50 درصد از درآمد ناخالص از فروش مشروبات الکلی."

پالم سیتی دم تمرین حالت-های مورد نیاز دستورالعمل های ایمنی قبل از کسب و کار دستور داده شد برای جلوگیری از خدمت به الکل در سایت مانند هزاران نفر دیگر گفت: ماریان بون مدیر بازاریابی. او با همکاری صاحب جنوب لی شهرستان آبجوسازی 7887 جلب دایره مجموعه 130 همراه با شوهرش رایان.

او گفت که او باور نمی کند دولت بود و هدف قرار دادن میله و کارخانه های لبنی با خاموش کردن متوجه مقامات فقط می خواهم به نگه داشتن هر کس امن است.

"ما درک می کنیم وجود دارد پرت," او گفت: آن دسته از موسسات تمرین نمی کند دستورالعمل های ایمنی.

ماریان بون اضافه شده است که کارخانه های لبنی هستند بیشتر خانواده گرا با کمی co-mingling در مقایسه با مناطقی مانند کاباره ها.

"اگر من به صحبت می کنند به رژیم صهیونیستی است. DeSantis من می گویند بیا نگاه یک آبجوسازی" او گفت:.

"ما یک خانواده پسند استقرار. مردم نشسته در جداول پیک نیک و یک نوشیدنی یا دو و آنها وجود دارد برای مدت زمان طولانی و ما نه سر می برند. ما گیر کرده ایم با 50 درصد ظرفیت است."

و نخل دم شهرستان شده است قادر به نگه داشتن اکثریت آن را نه کارگران شاغل ارائه چهار بسته برو 32-اونس growlers و تر — از جمله آنلاین سفارش با موارد از جمله T-shirts, اعلام "پیمانه نیم لیتری در بهشت" و کلاه.

فرسوده خام Bar & Grill در شمال ناپل 2700 Immoklee جاده باقی مانده است باز به دلیل آن است یک رستوران مشروب مجوز گفت: اتم McCree مدیر بازاریابی.

حتی پس از, اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل های ایمنی هنوز هم تحت تاثیر قرار کسب و کار گفت: در Facebook Messenger.

"هر حکم اجرایی می تواند به معنای واقعی کلمه قرار داده و تمام کارکنان از" McCree گفت.

او همچنین اشاره کرد که تعدادی از تحویل و بایگانی اطلاعات مشتریان زمانی که همه گیر ضربه و زنگ زده است و جاهای دیگر مجبور شدند به نزدیک ناهار خوری خود را areax در اواسط ماه مارس — فقط 20 درصد در مقایسه با قبل از همه گیر.

"مهم نیست که این اثر ملی ما خیلی گردشگری محور که رستوران کول در ماه مارس-آوریل به پرداخت هزینه تا اکتبر" McCree گفت. "که گم شده, بنابراین من انتظار 50% ضرر ما عمیق تر به تابستان."

خاکستری گفت که او برنامه ریزی خود را به نگه داشتن نوار بیلیارد باز به خوبی به تابستان و سرمایه گذاری برای آن را قبل از او بسته ژوئن 26.

"مشتریان در آینده به من گفتن تو این گرفته شده است. شما در حال انجام یک کار بزرگ است." "من صرف پول بزرگ در اشعه چراغ در همه جا. من مطرح مناطق آورده و همه چیز را به کد.

"بسیاری از صاحبان نوار در سراسر کشور هستند گفت:" چرا میله گرفتن گرما برای این کار؟' "

شکایت به وجود آمد در هفته های اخیر در مورد برخی از میله نه در پیروی از جمله یکی در مرکز فلوریدا — شوالیه میخانه — که در آن دولت در 22 ژوئن صادر اضطراری تعلیق آن نوشیدنی الکلی فروشنده مجوز.

ده ها تن از کارگران و مشتریان در آن نوار تست مثبت برای COVID-19.

در ضمن صاحبان جنوب غربی فلوریدا میله و کارخانه های لبنی گفت: آنها همچنان به انطباق با تغییرات.

"ما درک می کنیم که میله ممکن است احساس خاص گفت:" کایل Cebull مدیر عامل شرکت فورت مایرز مبتنی بر هزاره Brewing Co. در سال 1811 رویال پالم Ave.

"الکل نشانی از تمایل به کاهش بازدارندگی و می تواند منجر به عدم هوشیاری. ما باور نمی کنیم که کارخانه های لبنی و شیر خانه و سقوط به همان دسته یک چهارم 'دریافت' نیمه بار اما ما درک می کنیم که آن را دشوار است برای سازمان به این تمایز را."

Cebull گفت: آنها در ادامه به باقی می ماند خلاق به رفتن نگه دارید.

"ما در حال میزبانی mocktail احزاب و انجام همه چیز ما می تواند به کاهش تاثیر بر روی کسب و کار ما," او گفت: Facebook Messenger "اما ما نیاز به حمایت از جامعه سفارش آبجو برای بایگانی اطلاعات و تحویل."

بارها در اصل مجبور شدند در مارس زمانی که DeSantis دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها به توقف عملیات به دلیل coronavirus. تدریجی بازگشایی در فلوریدا اجازه بازگشایی رستوران مارس 4, در حالی که میله بازگشت ژوئن 5.

بارها مجبور به پایبندی به دولت فاز 2 دستورالعمل ها که به نام های مختلف از جمله کاهش اتاق ایستاده ظرفیت; اولویت, هوای آزاد, خدمات; فاصله جداول حداقل 6 فوت از هم جدا; محدود کردن جفت از جدول یا جدول گروه به 10 یا کمتر کاربران; تمیز کردن و ضد عفونی تمام سطوح پس از هر بار استفاده و تمیز کردن روکش منوها پس از هر بار استفاده و یا بهتر است با استفاده از کاغذ منوها که دفع بلافاصله.

با وجود باقی مانده باز رستوران نیست از جنگل McCree گفت.

"پنجاه درصد از رستوران بیرون رفتن از کسب و کار است که به احتمال بسیار زیاد" او پیش بینی کرد.

خاکستری اضافه شده که او چه آینده نگه می دارد: "من واقعا نمی دانم چه باید بکنید چون تمام زندگی من."

ماریان بون گفت: کسب و کار با تکیه بر باد از جنوب فلوریدا و دیگران به ادامه حمایت از آنها. به عنوان مثال حتی اگر یک مشتری نمی تواند سفارش یکی از محبوب Hazify یا دیگر آبجو از شیپور خاموشی در آبجوسازی کاربران می توانید لذت بردن از یکی در شمال ناپل باشگاه های کشور و موسسات دیگر که باز هستند و خدمت به محلی brews.

"هنگامی که شما انتخاب کنید محلی آن را هنوز هم کمک می کند تا به نگه داشتن پول در جامعه ما," او اضافه شده است.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن