Houston Texans جای سه بازیکن در ESPN.com موضعی رتبه بندی

تگزاسی ها در offseason این تیم باقی مانده است در یک نقطه — تقریبا همه از لایحه اوبراین حرکت بوده مشکوک در بهتر

توسط ABDOOSNEWS در 1 مرداد 1399

تگزاسی ها در offseason این تیم باقی مانده است در یک نقطه — تقریبا همه از لایحه اوبراین حرکت بوده مشکوک در بهترین و در عین حال من فکر می کنم آنها باید احتمالا مورد علاقه را به نفع خود سوم AFC جنوبی عنوان شده است. بخش عمده ای از خوش بینی بر اساس وجود Deshaun واتسون, اما, وجود دارد, نیاز به کمک از دیگران نیز هست.

بنابراین سوال این است که "چگونه مجهز است این تگزاسی' فهرستی را postseason و برنده یک زن و شوهر بازی ها در ژانویه است؟" زمان خواهد شد بگویید اما وجود دارد راه برای بررسی فهرست و کلی استعداد در سطح این تیم است. یکی از آنها را برای دیدن آنچه که مردم در داخل ساختمان های اطراف لیگ می گویند. به این منظور ESPN.com انجام شده واقعا روشنگری ورزش در طول چند هفته گذشته رای گیری از 50 نفر از سراسر NFL در سراسر چندین رشته — مدیران پیشاهنگان و مربیان و بازیکنان — برای پیدا کردن که آنها فکر می کنم ده بازیکن برتر در هر موقعیت. این رتبه بندی برای سال 2020 فصل تنها یک رتبه بندی در آنها به طور کلی قراردادهای آتی و یا جایی که آنها می خواهم در یک redraft از لیگ.

اگر شما می خواهید کامل, لیست, شما می توانید آنها را پیدا کنید در اینجا:

* تنگ به پایان می رسد
* Quarterbacks
* پشت در حال اجرا
* گسترده ای از گیرنده های
* * * * تهاجمی پردازد
* داخلی linemen توهین آمیز
* لبه مدافعان
* داخلی دفاعی linemen
* خاموش-توپ linebackers
* , Cornerbacks
* Safeties

در اینجا چند افکار من در این رتبه بندی که مربوط به Texans:

Deshaun واتسون رتبه بندی در اینجا به نظر می رسد بسیار منصفانه
واتسون در رتبه چهارم در میان quarterbacks که من فکر می کنم بسیار عادلانه است. او مسیرهای پیاده روی تنها پاتریک Mahomes راسل ویلسون و Aaron Rodgers. من فکر می کنم آن را سخت به استدلال می کنند که Deshaun است بهتر 2020 گزینه از هر کدام از این دو برای اولین بار و به همین دلیل بالاترین رتبه او در میان 50 رای دهندگان در حال 3rd بهترین QB به نظر می رسد عادلانه است. در حال حاضر من مطمئن هستم که رای واتسون به عنوان 11th, بهترین QB در لیگ بدترین رتبه بندی در میان 50 رای دهندگان اما کسی را. واتسون است که همه چیز را برای تگزاسی.

این vindication برای لایحه اوبراین در مورد Laremy Tunsil تجارت ؟
بالاترین امتیاز بازیکن تگزاسی بود در هر موقعیت سمت چپ بود مقابله با Laremy Tunsil بود که امتیاز این مقطع از 50 NFL مردم به عنوان بهترین 2 مقابله با توهین آمیز در فوتبال است. چند چیز در اینجا — اولین Tunsil پنج سال جوانتر از محبوب ترین مقابله با دالاس کابوی Tyron اسمیت. فراتر از آن این سوال را باید پرسید: — آیا Tunsil رتبه بندی در اینجا تا حدودی پشتیبانی کردن لایحه اوبراین برای دادن تا آنجا که او به nab Tunsil از دلفین ها ؟ که تجارت در حالی که گران قیمت است که به دنبال معقول تر پس از Tunsil اول فصل اینجا.

چگونه ما روند J. J. وات رتبه بندی به عنوان پنجم بهترین بازیکن در موقعیت ؟
آن را عجیب و غریب, چرا که از یک طرف شما می تواند نگاه J. J. وات بودن رتبه پنجم در موقعیت خود را و می گویند که مطمئن شوید که به نظر می رسد برای کسی که از دست رفته 32 64 بازی های چهار سال گذشته است. از سوی دیگر هنگامی که شما را به حساب وحشتناک طبیعت وات است صدمات در سال 2016 (فتق دیسک در عقب) و 2017 (تیبیا فلات شکستگی) واقعا معجزه آسا که او مشغول به کار راه خود را به عقب به این مکالمات در مورد نخبگان بازیکنان در موقعیت های مختلف.

اگر اعطا شده یک آرزو که تگزاسی' بازیکن خواهد شما را انتخاب کنید برای ایجاد جهش بر روی این لیست فصل آینده?
گذشته از این سه تگزاسی ذکر شده در اینجا تنها دیگر زمان تگزاس به نشان می دهد تا در این لیست در داخل بود linebacker ژاک کانینگهام به عنوان یک ذکر شریف. این انتخاب منطقی به کار و راه خود را به این نوع از مکالمات در این فصل خواهد بود ایمنی جاستین رید گیرنده گسترده خواهد فولر (اگر او 16 بازی) در حال اجرا به عقب David Johnson (اگر او می شود دوباره جوان شده) و شاید مرکز نیک مارتین.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب