Houston Symphony راه اندازی 'اتاق نشیمن سری" با رسیتال

سازمان های هنری در اطراف شهر در حال نشان دادن تطبیق پذیری خود را نشان دادن که چقدر مدبر آنها می تواند در طول C

توسط ABDOOSNEWS در 12 اردیبهشت 1399

سازمان های هنری در اطراف شهر در حال نشان دادن تطبیق پذیری خود را نشان دادن که چقدر مدبر آنها می تواند در طول COVID-19 بیماری همه گیر. کوچه تئاتر قادر به نمایش گذاشتن 1984 به هیاهو از طریق ثبت pay-per-view فرمت. تئاتر زیر ستاره ها در زمان سالانه خود تامی لحن جوایز به Facebook Live و یوتیوب پلت فرم. تعداد بی شماری از سازمان ها راه اندازی پادکست ها و یا کانال های رسانه های اجتماعی برای نشان دادن هنرمندان نمایشی از صفحه اصلی. در حال حاضر Houston Symphony اضافه کردن یکی دیگر از گزینه برای بینندگان هنوز هم لذت بردن از اجراهای زنده.

این سازمان در جدیدترین تلاش عاشقانه با عنوان "اتاق نشیمن سری" ارائه خواهد شد ساعت-طولانی livestream رسیتال توسط نوازندگان در سطح جهانی از ارکستر جمعه شب در 8 ساعت در ماه مارس. جریان آنلاین از طریق یک لینک خصوصی به دارندگان بلیط هر تلاوت نور افکن یک فرد Houston Symphony نوازنده و در برخی موارد نوازنده اعضای خانواده خود انجام در خانه.

اولین سری ویژگی های اصلی کیبورد اسکات Holshouser انجام همراه با پسرش خواننده, Sean Holshouser. شب برنامه شامل موسیقی از شوپن, موتزارت, شومان, دبوسی و بداهه نوازی در گرشوین را راپسودی در آبی. به عنوان یک پاداش قبل از کنسرت هم انجام خواهد شد "این همه محو دور" از پل های مدیسون کانتی.

"بخشی از این است که برای حفظ تاسیسات به افرادی که از ما حمایت کرده اند و به گوش ما برای سال. آن را به آنها یادآوری از مردم در ارکستر و آنها را به یاد ما هم در اینجا در حال انتظار برای لحظه ای که ما می توانیم به عقب با هم. ما می خواهیم برای تشکر از مردم برای آنچه حمایت از مردم را می دهد و منتظر آن لحظه ای که ما می توانیم بازگشت. این نوع از پل [در این زمان]," Holshouser گفت.

این رسیتال منعکس کننده شخصیت فرد نوازندگان آوردن مخاطبان به خانه های خود را برای شنیدن اجرای سرپرستی آنها. این آشنایی اتاق نشیمن سری رنگارنگ و طیف گسترده ای برای برنامه نویسی آن. هر کنسرت نیز از ویژگی های سخنان که هفته نوازنده و نتیجه گیری با یک Q&A از مخاطبان.

به عنوان افتتاحیه, بازیگر, تعهد می افتد بر Holshouser به مجموعه نوار, اما او در بر داشت یک لیست پخش است که او احساس می کند را ارائه سرگرم کننده برای تمام بینندگان.

"ما برنامه ریزی شده قطعه است که مثبت هستند. ما می خواستیم به انجام تکه هایی محبوب و شناخته شده و خوش بین است. وجود دارد هیچ چیز بیش از حد جدی است زیرا از این زمان ما در حال رفتن را از طریق," او گفت:.

اما Holshouser به یاد بینندگان که با تمام اجراهای زنده وجود دارد یک فرصت برای تلاوت به برخی از غیر منتظره برجستگی در طول راه.

"شاید سگ ما خواهد آمد اما از آن خواهد شد چیزهای طبیعی است که اتفاق می افتد زمانی که شما فیلم را از صفحه اصلی. از آن خواهد شد نگاه شخصی در آنچه اتفاق می افتد در اتاق نشیمن ما اما از آن خواهد شد غیر منتظره و سرگرم کننده," او گفت:.

لیست آینده اجرا شامل یک قابل اثبات "است که" از ارکستر.

Houston Symphony اصلی کلارینت علامت Nuccio است تا بعد در مارس 8. او انجام یک رونویسی از باخ رنگی و فانتزی برای پیانودو قطعه کوتاه توسط دبوسی و چندین تکنوازی کلارینت showpieces در یک ادای احترام به ریچارد اشتراوس. Nuccio قطعات انتخاب شده از مناطق مختلف جهان در امیدوار است که مخاطبان ممکن است الهام گرفته از جفت مورد علاقه خود را شراب و ارواح و یا طبخ با هر قطعه.

مارس 15, اصلی, ویولن سل Brinton Averil اسمیت پیوست, توسط پیانیست و مکرر همکار ساناز چن و خواننده دختر Calista برای انتخاب آثار کوتاه با الهام از فیلم های ضبط شده از افسانه ای شرق Emanuel Feuermann. آهنگسازان در این برنامه عبارتند از: Albéniz, Sarasate, Rimsky-Korsakov و تجارت.

در مه 22, دانشیار اصلی ویولا جوآن derHovsepian پیوست توسط شوهرش هوستون بزرگ اپرا ارکستر نوازنده بیس اریک Gronfor در یک برنامه اعلام خواهد شد.

دسترسی به نزدیک و شخصی از اجرای اخرین نوازندگان وسوسه انگیز است اما قیمت است و حتی بیشتر جذاب است. هر هفته عملکرد هزینه ها فقط با 10 دلار. کسانی که خرید بلیط را دریافت خواهد کرد یک لینک خصوصی برای لذت بردن از اجرای زنده در راحتی از خانه خود را.

در حالی که کنسرت ها یک بار-فقط livestream, هنوز هم وجود دارد راه هایی برای لذت بردن از این سازمان موسیقی از طریق آن صفحات رسانه های اجتماعی و در houstonsymphony.org/listenathome. هر دو از ویژگی های روزانه, به روز رسانی رایگان از جمله نوازنده انجمن وبلاگ آرشیو صوتی و تصویری, اجرای, و بیشتر.

Houston Symphony اتاق نشیمن سری طول می کشد محل در 8 بعد از ظهر در روزهای جمعه است. برای اطلاعات و یا خرید بلیط بازدید houstonsymphony.org. $10.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن