هوستون رستوران هفته خود را آشکار لیست اولیه امروز

هوستون رستوران هفته 2020 زنده رود امروز 17 جولای با آن در لیست رستوران های شرکت کننده. این خواهد بود که اولین

توسط ABDOOSNEWS در 27 تیر 1399

هوستون رستوران هفته 2020 زنده رود امروز 17 جولای با آن در لیست رستوران های شرکت کننده. این خواهد بود که اولین سال بدون موسس آن کلورلی سنگ که گذشت از سرطان این گذشته ممکن است. پله به او توانا و کفش خواهد بود دخترش کتی سنگ است که با فرض نقش رهبری تولید هوستون مواد غذایی بانک بزرگترین سالانه جمع آوری کمک. آن سنگ را آرزوی نهایی است که هوستون رستوران هفته ادامه در نام او. در این سال آن را اجرا می کند از اوت 1 از طریق کار در روز 7 سپتامبر.

هوستون رستوران هفته تاسیس شد در سال 2003 است. او یک روزنامه نگار محلی رادیو و تلویزیون شخصیتی است که نه تنها می دانستم که راه خود را در اطراف مواد غذایی و رستوران ها بلکه رسالت خودش را به رستوران های محلی و کسب و کار صاحبان یک صفت است که به او کمک کرد تا جذب بسیاری از هوستون بهترین رستوران ها به علت, از, ناهارخوری زیبا و کلاسیک با قیمت بالا steakhouses برای کباب کردن مفاصل و Tex-Mex مورد علاقه های شما.

Cleverley Stone was the force behind Houston Restaurant Weeks.

کلورلی سنگ بود نیروی هوستون رستوران هفته.

عکس هوستون رستوران هفته

کتی سنگ گفت: در آزادی مطبوعات " از آن شده است یک راحتی بزرگ برای من به شنیدن از بسیاری از دوستان و حامیان ما به عنوان دنده تا برای این سال را به رستوران هفته. با COVID چنین عامل بارز در این سال آماده سازی و برنامه ریزی ما هنوز هم بسیار امیدوار است که هوستون رستوران هفته به نفع هر دو صنعت رستوران و هوستون بانک مواد غذایی."

این مجموعه برای اهدای این جایزه fixe, multicourse وعده های غذایی خواهد شد $1 در هر وعده غذایی کمتر از $3-5 سال های اخیر. تغییر ساخته شده بود در این سال به اجازه می دهد بیشتر رستوران به شرکت با وجود چالش های مالی ناشی از این بیماری همه گیر. در این سال همچنین تعدادی از از و گزینه های تحویل به طوری که مشتریان که مایل به ماندن در خانه شرکت هنوز می تواند در این حد پیش بینی شده هوستون foodie رویداد.

این HRW لیست خواهد شد به صورت زنده از جولای 17, اما خواهد شد به روز رسانی از طریق اوت 1 به بیشتر رستوران آمده در هیئت مدیره. هر رستوران می توانید انتخاب کنید برای انجام ناهار (20 دلار), صبحانه (20 دلار) و دو شام گزینه ($35 یا 45 دلار). رستوران ها ارائه خواهد شد دو تا سه دوره برای تنظیم مقدار که همواره ترغیب هوستون شام به رستوران برای یک قیمت مناسب.

Etoile got into the spirit in 2019.

Etoile رو به روح در 2019.

عکس Lorretta دکتر ruggier

هوستون رستوران هفته به ارمغان آورده است در 16.6 میلیون دلار برای هوستون بانک مواد غذایی که همچنین همکاران با Montgomery County بانک مواد غذایی و شهرستان گالوستون بانک مواد غذایی. چون HRW به رشد شامل بیش از 250 رستوران ها در سراسر شهر و فراتر از آن از جمله قند و شکر, زمین, جنگل و گالوستون غذا بانک ها در این شهرستان بهره مند خواهند شد 100 درصد از شرکت رستوران در منطقه خود است.

علاوه بر اینکه بزرگترین جمع آوری کمک برای این کشور بزرگترین بانک مواد غذایی, هوستون, رستوران هفته است که به طور کامل توسط داوطلبان. در زمانی که جهان به نظر می رسد در کوتاه بر قهرمانان این آرامش را به می دانم که هنوز هم وجود دارد مردم قرار دادن در کار سخت لازم برای خوراک کسانی که در میان ما هستند که مواد غذایی نا امن. به همه داوطلبان رستوران ها و کارکنان بانک های مواد غذایی ما با تشکر از شما.

هوستون رستوران هفته
اوت 1 تا 7 سپتامبر
houstonrestaurantweeks.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب