هوستون سیل ممکن است سه شنبه شب و یکشنبه صبح می گوید NWS

به نظر می رسد مانند باران است که در پیش بینی برای سه شنبه شب همراه با یک طرف از پتانسیل سیل برای هوستون.روز سه

توسط ABDOOSNEWS در 4 تیر 1399

به نظر می رسد مانند باران است که در پیش بینی برای سه شنبه شب همراه با یک طرف از پتانسیل سیل برای هوستون.

روز سه شنبه بعد از ظهر خدمات ملی آب و هوا صادر فلش سیل دیده بان برای هوستون و مناطق اطراف آن ماندگار از 7 p. m. 23 ژوئن از طریق 7 صبح چهار شنبه, ژوئن 24.

پس از بارش باران های سنگین در منطقه هوستون در روز دوشنبه یک گروه جدید از رعد و برق به نظر می رسد به دم بر جنوب شرق تگزاس که پیش بینی پیش بینی را به آرامی حرکت به سمت شرق در سراسر منطقه بين امشب و صبح روز چهارشنبه.

در حالی که مشخص نیست دقیقا از کجا و یا در زمانی که این طوفان را از طریق بخش های مختلف از هوستون NWS پیش بینی دو تا چهار اینچ از بارش باران به طور متوسط از طریق فردا صبح با امکان برخی از نقاط می تواند بیش از شش تا هشت اینچ در نرخ سه اینچ در هر ساعت.

با توجه به احتمال جاری شدن سیل در جاده و برای bayous creeks و جریان به تجاوز خود را از بانک های این شهر AlertHouston و هریس شهرستان ReadyHarris سیستم های هشدار اضطراری ارسال پیام بعد از ظهر سه شنبه درخواست ساکنان منطقه برای جلوگیری از سفر امشب اگر امکان جست و خیز و فعالیت در فضای باز و آوردن حیوانات خانگی در داخل.

بین پتانسیل سیل و امریکا طوفان های گرد و غبار و به سمت شهر به عنوان به زودی به عنوان چهار شنبه, مادر طبیعت به ظاهر نیست به هوستون یک استراحت برای چند روز آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن