هوستون کنسرت تماشای 6/10: ویلی نلسون و بیشتر

در حالی که برخی از هوستون سالن های موسیقی بازگشایی با کاهش ظرفیت آن به نظر می رسد که می تواند concertgoers هنو

توسط ABDOOSNEWS در 21 خرداد 1399

در حالی که برخی از هوستون سالن های موسیقی بازگشایی با کاهش ظرفیت آن به نظر می رسد که می تواند concertgoers هنوز راحت نیست حضور زنده نشان می دهد فقط رتبهدهی نشده است. که در مورد ما جریان کنسرت تماشای همچنان ادامه دارد. مثل همیشه ما دعوت از نوازندگان برای رسیدن به ما در مورد آینده را نشان می دهد.

Willie Nelson
9 p. m. EDT – ژوئن 10

ویلی نلسون مردی است از مردم. گربه وحشی, غریبه, گل رز برجسته به داخل کشور یاغی سبک فرعی در '60s و پس از همکاری با امثال Waylon Jennings, Ray Charles اسنوپ داگ و نورا جونز به نام تنها چند. با وجود سرودن برخی از صمیمی ترین قلبی, تصنیف تا کنون ثبت تگزاس بومی همچنان به یک ورزش, خوش بین, خنده دار, شوخ طبعی در سن 87. به تازگی نلسون ساخته شده 11th خود را ظاهر در RodeoHouston مارک یکی از نهایی نشان می دهد به رخ می دهد در شاخه فرعی رودخانه شهر قبل از رمان coronavirus قرار دادن جهان در مکث. دیدن او انجام آنلاین امشب.

کلینت سیاه
8 p. m. EDT – ژوئن 10

در سال گذشته Clint Black جشن 30 سالگرد خود را دستیابی به موفقیت اولین Killin' زمان. پس از reveling در سابق خود افتخارات با یک یادبود زنده رکورد برنده جایزه گرمی موسیقی کشور نماد بازگشت به استودیو کار 13th آلبوم از عاقلاست که میله میله برای 19 ژوئن انتشار. در ازای حمایت از تور که می تواند امری دشوار است با توجه به COVID-19 گیر هوستون بومی را زنده جریان اجرای برنامه از استودیو به خانه. هاپ در Facebook امشب به شنیدن بازدید مثل "بهتر" و "مثل باران" و جدیدترین تک "خم جهنم."

آبی اکتبر
7 p. m. EDT – ژوئن 12
آبی اکتبر سوابق همواره منعکس خواننده جاستین فورستنفلد وضعیت روانی. برای 20 سال گذشته هوستون به دنیا خواننده و ترانه سرا به اشتراک گذاشته شده فقط در مورد هر جزئیات از زندگی پر سر و صدا با طرفداران خود است. از افکار خودکشی به یک اگزوز بازداشت نبرد بیش از دخترش فورستنفلد هرگز خجالتی است. در طول چند سال گذشته, اما, او تبدیل به یک گوشه و موسیقی خود را منعکس کرده است. بهترین و شناخته شده برای تاسف خوردن برای آهنگ "نفرت من" و "به" آبی اکتبر گذشته دو پرونده - خانه و من امیدوارم که شما خوشحال هستید - فراوانند با خوش بینی انعکاس مقابل مرد متانت و نوظهور مثبت. گروه انجام خواهد شد پنجمین آلبوم استودیویی نزدیک شدن عادی در تمامیت خود را آنلاین این جمعه.

لس Skarnales
7 p. m. – ژوئن 13

لس Skarnales یک گنج های محلی. یکی از محبوب ترین و منحصر به فرد باند همیشه می آیند هوستون, این, لاتینا, پانک-راک اند سرگرم کننده جمعیت از سال 1993 و به رغم کاملا چند صف تغییرات در طول سال — صدای خود را و اشتیاق خود را هرگز منحرف. با تعداد بی شماری از تمجید به نام خود مکزیکی-آمریکایی راک اند outlasted بسیاری از معاصران خود را در هوستون صحنه موسیقی و آنها به تازگی جشن 25 سال ska پانک و با تکبر راه رفتن. آنها را در فرد (و از یک فاصله امن) در یک درایو در کنسرت این شنبه.

بن برابر
6 p. m. EDT – ژوئن 13

بن برابر است کلاسیک آموزش دیده و irreverently شوخ قادر به بلند کردن طرفداران خود قلب از طریق کمدی در یک آهنگ و سپس آنها را به اشک در آینده. در سال 2014 و 2017, کالیفرنیا بومی انجام شده در کنار Houston Symphony Orchestra با بیان هدف معرفی جوانتر علاقه مندان به موسیقی کلاسیک. آهنگ های خود را هر دو دارای گونه های برامده و عاطفی در برابر مباهات glib تغزل در کنار یک زمینه ای میل برای بشریت است. به جای rockin' حومه شهر چین – مانند بقیه از ما – شده است rockin' خانه خود را این روزها و او است زنده جریان اجرای برنامه هر هفته. گرفتن 12th "شنبه آپارتمان درخواست" نشان می دهد در روز شنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن