هوستون کسب و کار ممکن است نیاز به دستور مشتری به صورت ماسک

در یک بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی شهردار هوستون سیلوستر ترنر حاکی است که او را باز به الزامی که در

توسط ABDOOSNEWS در 29 خرداد 1399

در یک بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی شهردار هوستون سیلوستر ترنر حاکی است که او را باز به الزامی که در شهر کسب و کار نیاز مشتریان خود را به پوشیدن ماسک.

"من فکر می کنم ما می خواهیم نگاهی به آن...ما انجام آنچه ما می توانیم, و من قطعا سرگرم آن" ترنر گفت.

ترنر اظهارات یک روز پس از او و چند نفر دیگر از تگزاس شهرداران با ارسال نامه ای به فرماندار گرگ ابوت درخواست که آنها اعطا می شود قدرت به طور گسترده نیاز شهروندان از شهرستانها خود را به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

تاکتیک نیاز به کسب و کار برای به اجرا درآوردن ماسک استفاده توسط مشتریان خود را به خط مقدم در چهار شنبه هنگامی که یک San Antonio منطقه رسمی به ظاهر در بر داشت یک راه گریز از انواع در ابوت ایالت بازگشایی سفارشات که به صراحت ممنوع مقامات محلی از اینرو ساکنان برای پوشیدن ماسک.

صبح روز چهارشنبه Bexar County قاضی نلسون ولف صادر سفارش دیکته که county کسب و کار باید نیاز خود را به مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک صورت در موارد که در آن مناسب اجتماعی فاصله غیر ممکن است یا خام. عدم انجام این کار را کسانی که کسب و کار در معرض خطر از پرداخت 1000 $خوب است.

در مصاحبه با KWTX از وکو ساعت بعد ابوت اعتراف کرد که قاضی ولف به سفارش نیست ممنوع خود را در سطح ایالت بازگشایی سفارشات به دلیل ولف منظور خواهد تنها به طور بالقوه جریمه کردن کسب و کار و نه فردی تگزاسی.

"همه که مورد نیاز برای مقامات محلی در واقع به جزئیات این طرح که صادر شد توسط ایالت تگزاس" ابوت گفت. "معلوم شد در اوایل امروز که شهرستان قاضی در Bexar County در نهایت نمیفهمد که...آنچه آنها در حال حاضر متوجه آنها قادر به انجام این است که ما می خواهیم به مطمئن شوید که آزادی فردی است و نه نقض و توسط دولت و از این رو دولت نمی تواند نیاز افراد را به پوشیدن ماسک."

"[کسب و کار] همیشه از این فرصت و توانایی درست مثل آنها می تواند نیاز مردم به پوشیدن کفش و پیراهن این کسب و کار می تواند نیاز مردم را به پوشیدن ماسک صورت اگر آنها به کسب و کار خود را. در حال حاضر مقامات محلی فقط متوجه نیست که مجاز" ابوت گفت.

در حال حاضر که مقامات محلی باید "در نهایت نمیفهمد" چه ابوت حال حاضر به دولت سادگی برای چند هفته گذشته سفارشات شبیه به یک اجرا در Bexar County, در حال برنامه ریزی در نظر گرفته و در سراسر دولت است. اواخر بعد از ظهر چهارشنبه Austin شهردار استیو آدلر توییتی که دولت او را جلو یک سفارش در عرض چند روز آینده نیاز به کسب و کار به تدبیر برنامه ریزی برای ماسک صورت استفاده را در میان مشتریان خود را. با استناد به ماسک دستور گریز ابوت نشان داد در KWTX مصاحبه, Dallas County قاضی رس جنکینز توییتی بعد از ظهر چهارشنبه که او را "خوشحالم @GovAbbott دارای گوش و علم تغییر ذهن خود را."

شهردار ترنر گفت: او به طور خلاصه در مورد یک ماسک صورت نیاز دستور برای کسب و کارهای محلی با شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو روز چهارشنبه که ترنر گفت: در فرایند "در یک نگاه" در انجام کاری مشابه در سطح شهرستان. بیشتر هوستون مشارکت کسب و کار اصلی سازمان حمایت در منطقه خواهد بود به حمایت از یک دستور برای کسب و کار نیاز به استفاده از ماسک صورت با مشتریان گفت: ترنر.

"اگر این تعداد همچنان افزایش... ما را ارزیابی اینکه آیا یا نه آنچه که آنها انجام داده اند در Bexar County, در سن آنتونیو مناسب خواهد بود" گفت: ترنر.

ترنر در آغاز کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که هوستون وزارت بهداشت گزارش 189 جدید COVID-19 نفر در چهارشنبه آوردن هوستون تجمعی صورت کل به 10,507. او همچنین گزارش داد که هفت اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19 صورت گرفت که بیش از چند هفته گذشته اضافه شده بود به هوستون رسمی شمارش که در حال حاضر در 169.

لحظاتی بعد ترنر پیوست Shenila Momin, رئیس کانون بشردوستانه ایالات متحده آمریکا و مراد Ajani رئیس Ismali شورای جنوب غربی ایالات متحده دو سازمان های غیر انتفاعی در ارتباط با Ismali مسلمان جامعه اعلام کند که گروه های خود را اهدا کرده بودند 500,000 قابل استفاده مجدد در صورت ماسک به شهر هوستون برای توزیع به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و در خطر Houstonians.

During Mayor Turner's Wednesday press conference, Dr. David Persse showed these statistics which illustrate the drastic increase in COVID-19 related emergency room visits over the first two weeks of June.

در طول شهردار ترنر شنبه کنفرانس مطبوعاتی دکتر دیوید Persse نشان داد این آمار که نشان دهنده افزایش شدید در COVID-19 مربوط به اورژانس بازدیدکننده داشته است بیش از دو هفته اول ماه ژوئن.

تصویر

دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان نیز در زمان مایک به توصیف های اخیر نگران کننده روند در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در این شهرستان بیش از دو هفته اول ماه ژوئن.

"به طور کلی ما در حال حاضر به عنوان بسیاری از مردم گزارش به بخش اورژانس در هوستون با COVID-19 مربوط به علائم فقط در دو هفته که ما در کل ماه (مه)," Persse گفت. Persse همچنین توضیح داد که یک تناسب تعداد این بیماران بین سنین 18-44 که او و ترنر استدلال به احتمال زیاد به علت ترکیبی از Houstonians مصرف بیشتر اقدامات پیشگیرانه و گفته بیشتر سهل انگاری نگرش از Houstonians.

"این جوان جمعیت آنها بیشتر cavalier آن را به عنوان مربوط به این ویروس گفت:" ترنر. "آنها در خارج وجود دارد, آنها معاشرت بسیار کمی...آنها هدف قرار دادن سواحل سخت, مهمانی, سخت بدون ماسک صورت در. بدون توجه به اجتماعی فاصله."

ترنر تاکید کرد که این مسئولیت شخصی از همه Houstonians به رعایت بهداشت عمومی بهترین شیوه مانند شستن دست و اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک های صورت برای محدود کردن گسترش COVID-19.

"این یک ویروس است که برابر است-فرصت سو استفاده کننده گفت:" ترنر. "اگر شما اجازه می دهد آن را به ضمیمه به شما آن را وصل کنید به شما. و یا اگر شما اجازه آن را به استفاده از شما به عنوان یک حامل آن را آلوده خود را پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود را و یا دیگر افرادی که شما را دوست دارم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب