تحقیقات امنیت داخلی سرکوب coronavirus مربوط به تقلب و جنایت

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 18, 2020فجایع مانند COVID-19 همه گیر می ت

توسط ABDOOSNEWS در 31 فروردین 1399

فجایع مانند COVID-19 همه گیر می تواند به خارج کردن بهترین در مردم از اعمال تصادفی از مهربانی به فعالیت های داوطلبانه برای انسان دوستی.

اما با خوبی نیز می آید بد: تقلب و بهره برداری.

این هفته تحقیقات امنیت داخلی بازو از وزارت امنیت داخلی اعلام کرد راه اندازی عملیات سرقت وعده برای مبارزه با آنچه آن تلقی "افزایش قابل توجه" در COVID-19 تقلب و فعالیت های جنایی.

برخی از فعالیت های هدفمند بودن در حال قاچاق و فروش تقلبی حفاظت فردی, تجهیزات تست کیت داروها و محصولات بهداشتی و همچنین به عنوان در حال اجرا وب سایت های غیر قانونی به فروش کالا. با این هفته انتشار محرک چک بیشتر نامشروع رفتار مورد انتظار است.

دستیار نماینده ویژه مسئول میکا McCombs به نام عملیات "بی سابقه" با سطح inter-آژانس همکاری و دامنه تحقیقات بسیار وسیع است.

"میزان تقلب کردن نمودار است," او گفت:. "این واقعا همه دست به دست در عرشه."

بیشتر: در حال اجرا از دنده محافظ شماره 1 نگرانی در میان ذغال سنگ, Lee پاسخ اضطراری و آتش رهبران در طول coronavirus بحران

عملیات سرقت وعده در حال انجام است با ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی غذا و داروی ایالات متحده پستی بازرسی سرویس مخفی ایالات متحده خدمات درآمد داخلی خدمات دفتر تحقیقات فدرال و پنج چشم قانون اجرای گروه کاری بین المللی هوش ائتلاف بین استرالیا و کانادا و نیوزیلند و بریتانیا و ایالات متحده است.

HSI باز کرده است 130 تحقیقات ساحل به ساحل ساخته شده و نه دستگیری در سراسر کشور از روز سه شنبه.

آن تحقیقات کشف و ضبط بیش از 225 محموله از برچسب های تقلبی تقلب های غیر مجاز و یا ممنوع COVID-19 تست کیت کیت درمان هومیوپاتی درمان, ادعا ضد ویروسی محصولات و تجهیزات حفاظت فردی و همچنین میلیون ها نفر در درآمد حاصل از فروش.

اشاره ای از مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین — در حال آزمایش برای درمان و جبران علائم COVID-19 — منجر به گسترده تقلب تأثیر بیمارانی که به آنها نیاز دارید برای درمان بیماری های دیگر و یا شرایط.

"HSI آگاه است از گزارش های اخیر نشان می دهد که بیماران خاص که نیاز به کسانی که مواد مخدر برای شرایط مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید هستند پیدا کردن آنها را" او گفت:.

برخی از آن است که در نتیجه داروهای روان در سراسر مرز.

بار دیگر مردم در حال گرفتن آنچه آنها پرداخت می شود.

"No. 1, ما نمی توانیم همیشه تکیه بر آنچه که آن را به عنوان برچسب در حال درست است," او گفت:. "ما در حال دیدن کسانی که مواد مخدر از ورود به کشور به صورت فله."

رنگ خورشید در میان بازداشت در گرجستان پس از او متهم شده بود به طور غیر قانونی از واردات و فروش ثبت نشده آفت کش ها در eBay و مدعی این امر محافظت از مردم از coronavirus.

بیشتر: فلوریدا عقب 20 کشورهای دیگر در coronavirus تست. کارشناسان می گویند تست های بیشتر می تواند سرعت گسترش

در حالی که جستجو در اینترنت است که یک شروع خوب برای نگاه کردن فعالیت های مشکوک McCombs هشدار داد و آن را نه یک پایان-همه-تمام راه حل است.

"نکته بد این است که مردم در حال رفتن به غیر از منابع سنتی به PPE, تمیز کردن فرآیند با توجه به کمبود."

McCombs گفت که کسانی که درگیر در کلاهبرداری با استفاده از برخی از همان طرح های دیگر تقلب اما اضافه کردن یک COVID-19 پیچ و تاب.

همراه با دیدن تقلبی خزانه داری چک در وب تاریک برخی از مردم ممکن است قلاب, دریافت خزانه داری چک برای بیش از آنها انتظار دارند و نوعی از گرفتن برای انتقال وجوه اضافی.

"شما در حال برگزاری کیسه باقی مانده پس از عبور حساب کاربری خود را," او گفت:.

بیشتر: هنگامی که من محرک بررسی و سوالات دیگر پاسخ داده شده توسط دانشگاه فلوریدا کارشناسان

IRS هشدار داده است که نه تنها سازمان دیده بان برای تماس و ایمیل اما همچنین پیام های متنی وب سایت و رسانه های اجتماعی تلاش درخواست پول یا اطلاعات شخصی.

"ما می خواهیم مردم به مراقبت های بیشتری را در طول این دوره است. IRS است که قصد ندارم به شما تماس بگیرید و درخواست برای تایید یا ارائه اطلاعات مالی خود را بنابراین شما می توانید یک تاثیر اقتصادی پرداخت یا بازپرداخت خود را سریع تر" گفت: نمایندگان کمیسیون چاک Rettig. "این امر همچنین به ایمیل که به نظر می رسد که از IRS. به یاد داشته باشید لازم نیست آنها را باز کنید و یا با کلیک بر روی فایل پیوست یا لینک کلیک کنید. رفتن به IRS.gov برای اکثر تا اطلاعات به روز است."

همان را می توان گفت در مورد ارتباطات از وزارت خزانه داری که توصیه مالیات دهندگان برای پاسخ به پیشنهادات COVID-19 مربوط به کمک های مالی و یا محرک پرداخت که بخواهید به صورت شخصی و اطلاعات مالی هزینه و یا خرید.

آن است که درخواست برای این نوع از کلاهبرداری به گزارش اف بی آی به طوری که آنها را می توان ردیابی و متوقف شده است.

مشکوک COVID-19 تقلب می شود به گزارش covid19fraud@dhs.gov.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب