HISD هیئت مدیره می شنود از برخی از مردم ناراضی ناراحت تقلیل در برنامه ریزی شده را افزایش می دهد

در مواجهه با تقریبا 19 میلیون دلار کسری در آن 2 میلیارد دلار بودجه هوستون ISD دولت jettisoned یک توصیه درباره

توسط ABDOOSNEWS در 16 خرداد 1399

در مواجهه با تقریبا 19 میلیون دلار کسری در آن 2 میلیارد دلار بودجه هوستون ISD دولت jettisoned یک توصیه درباره آن مفصل جبران کمیته و تصمیم به بازگشت به دور از طرح خود را به 1.5 درصد افزایش به معلمان و کارکنان مدرسه.

تحت طرح جدید, district افسران پلیس را می برد و معلمان خواهد شد گام افزایش اعم از $300 به $1,000. اما کارکنان دیگر نمی خواهد هر چیزی در همه. و هیچ کس توان آن را به معلم یا پشتیبانی اعضای جبران کمیته بسیار خوشحال بود در مورد آخرین لحظه تغییر در بودجه دستور کار کارگاه پنج شنبه شب.

نمایش داده شده در هالیوود مربع مانند تنظیمات اعضای هیئت مدیره کار از راه دور انجام یک جلسه احاطه توسط یکی از ویژگی های قطعی پس از دیگری در سراسر طولانی رسیدگی است. سخنرانان عمومی شد ناخواسته قطع و یا از دست سگ barked و کودکان wailed در زمینه تغییر از یک بلندگو به دیگری نیست همیشه هموار اغلب با هم تداخل دارند آخرین عکس در هیئت مدیره با بلندگو ورودی معرفی خودش. امنا شانس کمی بهتر اغلب از دست دادن صدا یا ترک های بصری خود حضور به تلاش برای افزایش صدا. به وضوح چند چیز نیاز به کار کردن در سن coronavirus.

نه دادن از 1.5 درصد افزایش در این منطقه انتظار برای نجات $16.6 میلیون دلار در 2020-21 سال تحصیلی. بنابراین به جای $26.2 میلیون بسته بود که در بازی ممکن است در حال حاضر امنا خواسته خواهد شد که به تصویب $9.6 میلیون بسته در ژوئن 11. منطقه ساخت تا بقیه بودجه فاصله با کاهش بودجه خود را برای موقعیت های خالی بیش از 2.3 میلیون دالر.

مقصر در این همه ؟ هزینه های COVID-19 هر دو در شرایط از آنچه که آن را به تامین اجتماعی فاصله و اقدامات حفاظتی در مدارس و اتوبوس نیز بسیار کاهش درآمدهای مالیاتی انتظار می رود از کسب و کارهای محلی و همچنین به عنوان مالیات دهندگان که شغل خود را از دست, در طول و پس از اقامت در خانه سفارشات.

گلن رید رئیس امور مالی برای این منطقه که در زمان امنا از طریق شماره روز شنبه همچنین با اشاره به این که HISD سرمایه گذاری زیادی در مزایای بهداشت و درمان برای کارکنان خود کمک بیش از $9.3 میلیون دلار برای 2020-21 و که برخی از پول است که می تواند در غیر این صورت رفته برای بالا می برد.

پرداختن به هیئت مدیره دانیل سانتوس عضو جبران کمیته گفت: "امشب را جبران بسته است بخشی از آنچه در این کمیته به توافق در مارس 18." او به عنوان دیگر سخنرانان بود, با اشاره به دور انداخته افزایش حقوق به عنوان لازم برای جذب بهترین کارکنان به منطقه.

"دولت اتحاد reneged که پیشنهاد [موافقت کرد برای جبران خسارت توسط اعضای کمیته] و دور انداخته کسانی که ماه از کار مشترک با کارکنان آن گفت:" اندرو دیویی هوستون فدراسیون معلمان نماینده. "ما واقعا نمی نیاز به شنیدن دوباره که شما آن را درست خواهد شد در سال آینده."

"این فقط یکی دیگر از طعمه و سوئیچ توسط این هیئت مدیره. آیا شما هیچ شرم ؟ " خواستار Coretta Fontenot. "که در آن است که اعتبار خود را?"

"آن را دشوار است به این باور است که HISD است که واقعا علاقه مند به بستن شکاف دستاورد هنگامی که آن را به طور مداوم نتواند به آن را به یک بودجه اولویت را به جذب و حفظ کیفیت بالا و معلمان گفت:" کریستوفر ویلیامز یک معلم در Eastwood آکادمی دبیرستان و غرامت عضو کمیته. او گفت: HISD می تواند با نزدیک شدن این کمیته در مورد به دنبال کاهش است. "متاسفانه آنها نیست."

صحبت کردن در مورد چه چیزی باعث خروج ناگهانی از توصیه کمیته — که سرپرست موقت Grenita Lathan دولت تا به حال در ابتدا به حمایت — نی گفت که او تا به حال برخی از مکالمات هفته گذشته با تگزاس سازمان آموزش و پرورش در مورد آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد با مراقبت های عمل پول است.

"همه ما احتمالا انتظار ما از رفتن به برخی از دلار از مراقبت در عمل به نوعی به ما کمک کند از طریق 20-21," نی گفت. "آنچه اتفاق افتاده این است که مراقبت در عمل دلار به این منطقه به تمام مناطق جدید نیست بودجه." او گفت: دولت خواهد بود کاهش تخصیص آن به منطقه با مقدار مراقبت در قانون بودجه HISD دریافت می کند. بنابراین به جای یک علاوه بر بودجه آنها دنبال آن هستید در یک مبادله منابع مالی اساسا.

"بدون برخی از دلار بالا برای سال آینده ما هستند و خود را برای PPE برای منطقه است. ما در خود ما برای تمیز کردن وسایل. ما در خود ما اضافی برای تمیز کردن برنامه. ما در خود ما برای هر اضافی COVID-19-مربوط به هزینه های" نی گفت. "ما در خود ما برای اجتماعی فاصله در اتوبوس."

"ما در حال حاضر هزینه های 20-21 که ما امیدوار بودیم به برخی از دلار اضافی برای مراقبت عمل می کنند که ما نمی کنه. ما در حال شروع کردن با یک بودجه متعادل اما ما خواهد شد آوردن به هیئت مدیره هزینه های که ما را به حرکت 20-21 هزینه خواهد کرد که ایجاد یک کسری از COVID-19"

"همچنین بیشتر نگران اضافی کاهش در ما مشمول مالیات ارزش و جمع آوری مالیات رای دادن. وجود دارد ادامه داد: بسته شدن کسب و کار وجود دارد ادامه داد: بیکاری است. چگونه هر دو از کسانی که رفتن به تحت تاثیر یکی دیگر از سقوط/زمستان سنبله که ما را از خواندن در مورد آن باعث خواهد شد اضافی بسته شدن کسب و کار.""tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب