HISD می افزاید: Boot Camp اما خندق ایده برای یک سال دور مدرسه

پس از مقدار زیادی از بحث در مورد امکان حرکت به 11 ماه دانشگاهی, تقویم هوستون ISD دولت تبدیل thumbs down در اید

توسط ABDOOSNEWS در 30 خرداد 1399

پس از مقدار زیادی از بحث در مورد امکان حرکت به 11 ماه دانشگاهی, تقویم هوستون ISD دولت تبدیل thumbs down در ایده سهشنبه اعلام کرد و به پدر و مادر آن چسبیده بود با معمول سال تحصیلی که شروع می شود در اواخر ماه اوت اجرا می شود و تا اواخر ماه مه .

بنابراین هنگامی که بچه ها به کلاس بازگشت در هر صورت آنها را در این نقطه خوش بینانه برنامه ریزی شده برای ماه اوت 24 — آنها را مجبور زیادی از ابتلا به انجام در یک زمان کوتاه تر از آنچه بود به طور خلاصه در نظر گرفته شده و پس از COVID-19 بسته مدارس و ارسال دانش آموزان خانه.

با توجه به بیانیه ای از HISD است و عدم قطعیت در ادامه در مورد COVID-19 و افزایش موارد است که آنها را متقاعد آن بهتر خواهد بود به فشار شروع تاریخ را به عنوان اواخر به عنوان امکان پذیر است. اما وجود خواهد داشت تحصیلی اردوهای آموزشی ارائه شده در ماه اوت و در طول روز شکرگزاری در زمستان و بهار معافیت برای دانش آموزانی که در منطقه فکر می کند ممکن است کاهش یافته پس از تعلیق در کلاس های حضوری.

همچنین برخی از والدین گفت: منطقه است که این نوع از هفته معافیت های توزیع شده از طریق مدرسه سال است که بخشی از یک سال دور مدرسه طرح خواهد بود دشوار است برای آنها را به مسئولیت رسیدگی به.

به عنوان بخشی از بیانیه مطبوعاتی موقت سرپرست Grenita Lathanm گفت:

"من می خواهم برای تشکر از همه دانش آموزان ، والدین و سهامداران که شرکت در فرایند تصمیم گیری با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود را. ما خودمان را پیدا کنید در میان بی سابقه عدم قطعیت و متنوع صدای در جوامع ما برای ما مهم هستند که ما را بحرانی تصمیم گیری در مورد 2020-21 سال تحصیلی."

در یکی دیگر از بیانیه HISD گفت: آن را در حال انتظار در جزئیات از وزارت امور خارجه در مورد بازگشایی دستورالعمل.

ما شده اند با توجه به سه گزینه: فرد در آموزش, آموزش از راه دور و یا یک "مدل ترکیبی" که ترکیبی از هر دو حضوری و آموزش از راه دور.

در این منطقه با تشکیل یک گروه ضربت به نام HISD بیماری مسری طرح کمیته ساخته شده از کارکنان و آموزگاران و پدر و مادر و مراقبت های بهداشتی با مقامات. این گروه متهم شده است با جمع آوری و بررسی و بحث و راهنمایی از محلی و ایالتی و فدرال بهداشت و آموزش و پرورش مقامات و ارائه توصیه هایی برای بازگشایی طرح که اولویت ایمنی دانش آموزان و کارکنان و جامعه است.

HISD نیز راه اندازی شد یک معلم و پدر و مادر نظرسنجی برای جمع آوری بازخورد در بازگشایی مدارس. این نظرسنجی را می توان در یافت www.houstonisd.org/ParentSurvey و www.houstonisd.org/TeacherSurvey. آن را باز خواهد بود برای پاسخ تا جولای 2.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب