در اینجا به همین دلیل از خانه کار می کنند ممکن است مفید برای سیاره

امروز این نگاه عجیب و غریب, اگر کسی می گویند که جهان بیش در واکنش به COVID 19 و قربانی آن اجتماعی و منافع اقتص

توسط ABDOOSNEWS در 16 اردیبهشت 1399
COVID 19
امروز این نگاه عجیب و غریب, اگر کسی می گویند که جهان بیش در واکنش به COVID 19 و قربانی آن اجتماعی و منافع اقتصادی. Pixabay

توسط N. S. Venkataraman

از دوران تاریخی انسان شده اند بازمانده رغم انواع مختلفی از بیماری های مقابله با آنها. در چنین شرایطی علم پزشکی برای حفاظت انسان از بیماری های توسعه یافته اند با توجه به قانع کننده نیاز برای بقای بشریت است.

داروهای سنتی :

در هند باستان وجود دارد گزارش ها از چندین شیوه های دارویی و توسعه انواع مختلفی از داروها برای درمان انواع مختلف بیماری که بیشتر بر روی محصولات طبیعی و نه مصنوعی طراحی و توسعه توسط روند. به طور سنتی از جمله هند شیوه های پزشکی نامیده شده اند به عنوان آیورودا Siddha ،

در کشورهای دیگر هم چنین پزشکی سنتی شیوه غالب اند تحت نام های مختلف مانند هومیوپاتی Unani ،

در جهان شده اند به زندگی با بیماری ها از زمان بسیار قدیم بوده و در پاسخ به این بیماری در حال توسعه مناسب روشهای پزشکی از زمان به زمان.

COVID 19
در حالی که دست پاچه جهان است که هنوز مشاهده COVID 19 با ترس و محققان در حال تلاش برای توسعه روش های درمان. Pixabay

توسعه بیماری های جدید :

با تغییر سبک زندگی مردم و توسعه و مصنوعی فرآیندهای تولید برای لوازم آرایشی و مواد شیمیایی و کود و آفت کش ها ، و خطرات زیست محیطی ایجاد شده توسط های صنعتی و حمل و نقل, توسعه جدید مواد غذایی, و غیره. جدیدتر بیماری نیز به طور پیوسته ناشی.

تلاش محققان پزشکی :

پزشکی محققان نه عقب مانده و در حال توسعه شده است داروهای جدید و واکسن برای درمان های جدید و در حال ظهور بیماری است.

برخی از مواد مخدر مصنوعی توسعه یافته برای درمان بیماری نیز گزارش شده است به عوارض جانبی دارند که علت بیشتر بیماری و بیماری .

مقامات نظارتی شده است از زمان به زمان اعمال ممنوعیت در برخی از این داروها با توجه به غیر قابل قبول عوارض جانبی هر چند خسارت با توجه به جمله مواد مخدر ممنوع که در حال حاضر اتفاق افتاده است.

COVID 19 آخرین علاوه بر این :

COVID 19 جدیدترین علاوه بر این به سایر بیماری ها در جهان است.

بزرگ تلاش های بین المللی در حال حاضر گرفته شده است تا برای شناسایی علت ریشه COVID 19 و توسعه مناسب دارو / واکسن برای درمان این بیماری است.

با توجه به موفقیت گذشته رتبه از محققان پزشکی در دست زدن به بیماری های دیگر می توان امیدوار بود که قبل از اینکه طولانی, مناسب دارو / واکسن نیز می توان توسعه یافته برای درمان COVID 19 بيمار.

محدودیت های پژوهش های پزشکی :

در حالی که تحقیقات پزشکی را توسعه داده اند علاوه بر این که پژوهش های پزشکی نشده اند قادر به جلوگیری از بروز این بیماری به جز در چند مورد. البته در مورد فلج اطفال حمله واکسن داده شده به کودکان در زمان مناسب تا حد زیادی حذف بیماری فلج اطفال در جهان است.

با این حال نمی توان گفت در مورد بسیاری از بیماری ها مانند سرطان و آنفولانزا ، که در ادامه رخ می دهد در سطح بسیار بالا و در حال درمان.

مشابه وضعیت ممکن است غالب در آینده در مورد COVID 19 با محققان قادر به جلوگیری از آن اما تنها درمان آن.

زنگ با توجه به COVID 19 :

در مورد COVID 19 جهان است واکنش نشان داد و با هشدار که اگر COVID 19 خواهد پاک کردن کل نژاد بشر است.

چند جهان دولت ها اعلام کرده اند مستند آورده و اقتصاد جهانی نزدیک به یک و نیم بود که آن را هرگز اتفاق افتاده در تاریخ بشر است.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

در حالی که دست پاچه جهان است که هنوز مشاهده COVID 19 با ترس و محققان در حال تلاش برای توسعه روش های درمان, قطعا روزی خواهد آمد که جهان را آشتی خود به شيوع COVID 19 , فقط آن را به عنوان آشتی خود را به شیوع بیماری هایی مانند سرطان و آنفولانزا ، و نیز آماده می شود برای درمان این بیماری با روش های مناسب.

وجود دارد بیش واکنش به COVID 19 بحران؟:

احتمالا پس از شش ماه یا بیشتر از زمانی که COVID 19 بحران را حل و فصل پایین جامعه جهانی خواهد نگاهی به COVID 19 بحران و تعجب می کنم که آیا جهان بیش در واکنش به COVID 19.

جهان را محاسبه تعداد افراد آلوده COVID 19 بهبود و درگذشت. پس از خواندن این محاسبات جهان را به ناچار به این نتیجه رسیدند که از آن شده است به عنوان بد به عنوان آن می ترسید در یک زمان به عنوان جامعه جهانی را دست نخورده باقی می ماند پس از COVID-19 بحران است.

تخمین زده می شود که حدود 0.15 میلیون نفر در جهان هر روز به دلایل مختلف از جمله سن و سرطان و حمله قلبی و نارسایی کلیه و حمله ویروس و غیره. این ترجمه را به حدود 54 میلیون نفر در جهان در هر سال است.

تا به امروز حدود 0.25 میلیون نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19 طی چهار یا پنج ماه است.

احتمالا زمانی که COVID-19 بحران را پایان یک روز تعداد مرگ و میر به علت COVID-19 می تواند فقط کمتر از 1 میلیون در نظر گرفتن بدترین سناریو.

COVID 19
احتمالا زمانی که COVID 19 بحران را پایان یک روز تعداد مرگ و میر به علت COVID 19 می تواند فقط کمتر از 1 میلیون در نظر گرفتن بدترین سناریو. Pixabay

در آینده و پس از پایان ارائه COVID-19 بحران مقیاس از جمله مرگ و میر به علت COVID-19 بعید است که از نظر توسعه داروهای مناسب برای درمان آن است.

این پیش بینی مرگ رقم فقط کمتر از یک میلیون نفر به علت در رفتن COVID19 بحران نیست اضافه کردن مقدار به مرگ در سراسر جهان از 54 میلیون نفر هر سال در زمان عادی.

زندگی vis a vis امرار معاش بحث :

البته مرگ طبیعی و اجتناب ناپذیر است. آن رخ می دهد برای افراد در گروه های سنی مختلف و با توجه به طبیعی / بیماری عوامل و عوامل غیر طبیعی مانند حوادث قتل و جنگ و غیره. هر فرد برای آشتی دادن خود به این رویداد اجتناب ناپذیر از مرگ است که اتفاق می افتد یک روز برای همه.

در چنین شرایطی است که آن را مناسب است که اقتصاد جهانی شده است باید پایین آورده به سطح راکد یا کرم رشد بیش از چند ماه در سال 2020 ترس COVID-19.

با توجه به چنین نزدیکی جهانی مستند میلیاردها مردم فقیر قرار داده شده است به سختی تعداد زیادی از مردم از دست داده اند و شغل بسیاری از مراکز تولید هستند رو بسته و به نظر می رسد که آن را برخی از زمان برای جهان برای بازیابی از این ضرر و زیان با توجه به مستند ترس COVID 19.

همچنین به عنوان خوانده شده - ICMR گزارش انجام بیش از یک میلیون COVID-19 آزمون

چگونه روز آینده مشاهده خواهد COVID 19 بحران ؟

امروز این نگاه عجیب و غریب, اگر کسی می گویند که جهان بیش در واکنش به COVID 19 و قربانی آن اجتماعی و منافع اقتصادی.

به عنوان روز رفتن شاید در آغاز 2021 جهان را درک کنند که پس از آن می توانست یک مورد بیش از واکنش جامعه جهانی با توجه به COVID 19 بحران است.

در آینده جهان خواهد اضافه کردن COVID 19 به لیست بیماری های حاکم در جهان , روش های درمان خواهد بود تکامل یافته و برخی از مردم می خواهد تسلیم و برخی از مردم را بهبود می یابند.

جهان حرکت خواهد کرد, فقط به عنوان آن حرکت کرده و حتی آن را به عنوان در مواجهه با بیماری ها مانند سرطان و آنفولانزا نارسایی کلیه بیماری قلب و غیره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن