در اینجا است که چرا برخی از Covid-19 بيمار تنفس می تواند به خوبی با کم اکسیژن سطح

Researchers پیدا کرده اند ممکن است توضیحات برای Covid-19 بيمار که در حال حاضر با بسیار پایین در غیر این صورت ت

توسط ABDOOSNEWS در 14 تیر 1399

Researchers پیدا کرده اند ممکن است توضیحات برای Covid-19 بيمار که در حال حاضر با بسیار پایین در غیر این صورت تهدید کننده زندگی سطح اکسیژن اما هیچ نشانه ای از مشکل در تنفس.

چگونه مغز در پاسخ به پایین سطح اکسیژن می تواند یکی از عوامل اصلی بیماری شناخته شده به عنوان سکوت هيپرکاپنی یا "مبارک هیپوکسی گفت:" مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی تنفسی و مراقبتهای پزشکی است.

این درک جدید از شرایط می تواند به جلوگیری از غیر ضروری لوله گذاری و تهویه در بیماران در طول زمان و انتظار می رود موج دوم coronavirus.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

این مطالعه نشان داد که "چند pathophysiological مکانیزم حساب برای اکثر اگر نه همه موارد سکوت هيپرکاپنی.

این شامل ارزیابی اولیه بیمار سطح اکسیژن با oximeter پالس.

Why some Covid-19 patients with low oxygen level breathe well
این درک جدید از شرایط می تواند به جلوگیری از غیر ضروری لوله گذاری و تهویه در بیماران است. Wikimedia Commons

"در حالی که oximeter پالس قابل ملاحظه ای دقیق زمانی که اکسیژن خوانش بالا آن را به طور قابل توجهی بزرگ نمایی شدت سطح پایین اکسیژن در هنگام خوانش کم هستند" گفت: نویسنده سرب از مطالعه مارتین توبین استاد دانشگاه لویولا شیکاگو Stritch دانشکده پزشکی در ایالات متحده است.

"یکی دیگر از عوامل است که چگونه مغز در پاسخ به سطوح پایین اکسیژن است. به عنوان سطح اکسیژن کاهش در بيماران مبتلا به Covid-19 مغز پاسخ نمی دهند تا اکسیژن می افتد به سطوح بسیار پایین — که در آن نقطه یک بیمار به طور معمول می شود نفس" او گفت:.

علاوه بر این بیش از نیمی از بیماران از سطح پایین و کربن دی اکسید که ممکن است به کاهش تاثیر بسیار پایین سطح اکسیژن.

همچنین ممکن است که coronavirus است اعمال عجیب و غریب عمل در بدن چگونه حواس سطوح پایین اکسیژن که می تواند مرتبط به عدم وجود بوی تجربه دو سوم از COVID-19 بيمار با توجه به توبین.

در حالی که تصدیق کرد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است این مطالعه نتیجه می گیرد که "ویژگی های مورد Covid-19 که پزشکان پیدا کردن baffling کمتر عجیب و غریب زمانی که نور از تاسیس اصول فیزیولوژی تنفسی."

Why some Covid-19 patients with low oxygen level breathe well
این مطالعه شامل یک گروه کوچک از Covid-19 بیماران با سطوح پایین اکسیژن بدون تنگی نفس و یا تنگی نفس. Pixabay

"این اطلاعات جدید ممکن است کمک به جلوگیری از غیر ضروری لولهگذاری تراشه و تهویه مکانیکی که خطرات هنگامی که در حال انجام و مقدار پیش بینی موج دوم COVID-19 ظهور" گفت: Tobin.

همچنین بخوانید: صبح پیاده روی می تواند کمک به عمل جراحی بای پس قلب بیماران خواب صدا

این مطالعه شامل یک گروه کوچک از Covid-19 بیماران با سطوح پایین اکسیژن بدون تنگی نفس و یا تنگی نفس.

اصطلاح هیپوکسی به طور کلی اشاره به ناکافی اکسیژن توسط بافت.

اما, نیز وجود دارد یک بیماری به نام هیپوکسی مغزی که اشاره به یک وضعیت که در آن وجود دارد کاهش اکسیژن رسانی به مغز حتی اگر وجود دارد کافی است جریان خون به گفته موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی یک موسسه در آمریکا موسسه ملی بهداشت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب