در اینجا اگر کمرویی می تواند به عنوان یک بیماری

Shyness یک احساس نگرانی و عدم راحتی یا ناراحتی به ویژه هنگامی که یک فرد است که در اطراف دیگران است. آن را شامل

توسط ABDOOSNEWS در 3 مرداد 1399

Shyness یک احساس نگرانی و عدم راحتی یا ناراحتی به ویژه هنگامی که یک فرد است که در اطراف دیگران است. آن را شامل ترس از ارزیابی منفی توسط دیگران است. کمرویی است که متفاوت از بودن و درونگرا اگر چه این دو معمولا به اشتباه بود همین.

اینتروورت به معنی توجه بیشتر به زندگی درونی و نه به جهان خارج است. درونگرا برخوردار تنهایی و تخلیه احساسی پس از صرف زمان زیادی را با دیگران است. آن را نمی ممکن است شامل هر ترس است. یک فرد خجالتی از سوی دیگر لزوما می خواهید به تنهایی اما از ترس به ارتباط برقرار کردن با دیگران است.

ممکن است که کمرویی یک صفت شخصیتی اما یک گرایش برای آن است که تحت تأثیر اجتماعی تجربه می گوید: Kishore Chandiramani مشاور روانپزشک احساسات درمانگاه آموزش و پرورش و مرکز آموزش, انگلستان است.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت به روز رسانی منظم از ما!!

اعتقاد بر این است که بیشتر کودکان خجالتی توسعه کمرویی به دلیل تعاملات خود را با پدر و مادر خود را. پدر و مادر اغلب مادران هستند که استبدادی یا overprotective می تواند فرزندان خود را به خجالتی است. اما این پدر و مادر نیز فرصتی را برای کودک به خارج شدن از کمرویی خود را در صورتی که کودک می تواند با شناسایی آنها به او می گوید IANSlife.

"این عجیب و غریب است که هر دو درونگرا و همچنین برونگرا, احساس حسادت از هر یک از دیگر صفات آنها از دست رفته در شخصیت خود را. کارل گوستاو یونگ ذکر کرده است که یک تغییر رخ می دهد در اواخر 30s یا اوایل 40s در زندگی زمانی که درونگرا سعی کنید برای تبدیل شدن به برونگرا و درونگرا برونگرا با موفقیت به عنوان هر دو آنها احساس می کنید که در حال برونگرا یا درونگرا نیست پرداخت آنها را به خوبی در زندگی است. اما در اوایل زندگی درونگرا باید سعی کنید موفق درونگرا و برونگرا موفق برونگرا" توضیح می دهد که متخصص.

Here's if Shyness Can Be Considered An Illness
پدر و مادر اغلب مادران هستند که استبدادی یا overprotective می تواند فرزندان خود را به خجالتی است. اما این پدر و مادر نیز فرصتی را برای کودک به خارج شدن از کمرویی خود را در صورتی که کودک می تواند با شناسایی آنها. فلیکر

اختلال اضطراب اجتماعی

Chandiramani می گوید: "کمرویی است نه یک بیماری بلکه یک اختلال اضطراب اجتماعی است و این دو متفاوت هستند. کمرویی یک صفت شخصیتی. بسیاری از افرادی که خجالتی هستند لازم نیست که احساسات منفی و احساسات است که همراه با اختلال اضطراب اجتماعی. در حالی که بسیاری از افراد با اختلال اضطراب اجتماعی خجالتی نیست در یکی دیگر از تنظیمات کمرویی است که یک پیش شرط برای اختلال اضطراب اجتماعی است."

او می افزاید: "کمرویی است اما فراگیر اختلال اضطراب اجتماعی می تواند محدود به تنها یک جنبه از یک عملکرد مانند غذا خوردن در مکان های عمومی زبان و یا برخورد با جنس مخالف."

اما یک اختلال اضطراب اجتماعی نیز می تواند شامل تقریبا تمام موقعیت های اجتماعی خارج از دایره خانواده. هراس اجتماعی هستند و معمولا همراه با عزت نفس پایین و یا ترس از انتقاد او می گوید.

"آنها ممکن است در حال حاضر با شکایت از فروتن, دست, لرزش, ضرورت micturition و آنها ممکن است حملات هراس به عنوان به خوبی. اجتناب از ترس وضعیت مشخص شده است که در اختلال اضطراب اجتماعی در واقع تشخیص این است که بر اساس آن و اگر یکی نیست به جلوگیری از این می ترسید وضعیت آن است که طبقه بندی به عنوان یک اختلال اضطراب اجتماعی است."

وجود دارد برخی از شواهد حمایت از اساس ژنتیکی به diffuse (نه خاص) اختلال اضطراب اجتماعی به عنوان این است که معمولا در میان نسبی مشتری. این مطالعات fMRI از مغز نیز نشان می دهد که آمیگدال (که یک صندلی از ترس در مغز) اختلال اضطراب اجتماعی مشتریان حساس به این صورت بیان از دیگران – عبارات از خشم و تحقیر (اجتماعی تهدید) نگرش Chandiramani می گوید.

"زندگی پر استرس حوادث و تروما در دوران کودکی نیز می تواند تاثیر توسعه مشکلات اضطراب اجتماعی. برخی از مواجهه شناخته شده به ارزش اخباری شدید اضطراب اجتماعی شامل جسمی ، جنسی یا عاطفی سوء استفاده. این است که تشویق به توجه داشته باشید که بسیاری از اختلال اضطراب اجتماعی مشتریان پاسخ خوبی به درمان با Ssri."

یونگ و درونگرایی /برون گرایی نظریه

یونگ معتقد است که در حال درونگرا است که یک ماده از فرد منش و نه مربوط به مادر را تحت تاثیر قرار به عنوان دو فرزند از همان مادر ممکن است نمایشگاه عکس صفات در اوایل زندگی است. او نمی تخفیف نقش پدر و مادر و می گوید که اگر مادران خود نگرش افراطی مشابه نگرش را می توان مجبور کودک بیش از حد در نتیجه نقض فردی خود را وضع Chandiramani توضیح می دهد.

Here's if Shyness Can Be Considered An Illness
درونگرا هستند و نفس محور و آنها را بی ارزش خارجی اشیاء است که بسیار مهم است به برونگرا. نیز وجود دارد که آگاهانه تمایل به تسلط بر جسم – ذهن ناخودآگاه و سپس تلاش می کند برای جبران این بی تفاوتی و برتری از طریق ایجاد یک سرکش و مطلق کراوات به جسم. فلیکر

"درونگرا هستند و نفس محور و آنها را بی ارزش خارجی اشیاء است که بسیار مهم است به برونگرا. نیز وجود دارد که آگاهانه تمایل به تسلط بر جسم – ذهن ناخودآگاه و سپس تلاش می کند برای جبران این بی تفاوتی و برتری از طریق ایجاد یک سرکش و مطلق کراوات به جسم. بیشتر درونگرا تلاش برای حفظ استقلال و برتری بیشتر او می شود به بردگی گرفته به اشیاء خارجی و تمایل خود را به تسلط به پایان می رسد در یک رقت انگیز ولع مصرف به دوست. ترس خود را از اشیاء توسعه به یک نوع عجیب و غریب از cowardliness او کاهش از خود یا نظرات خود را احساس نکردند که این تنها افزایش قدرت جسم است. او وحشت زده از احساسات قوی در دیگران است و همیشه به سختی از ترس از سقوط تحت خصمانه را تحت تاثیر قرار. هر چیز عجیب و غریب یا جدید باعث بروز ترس و بی اعتمادی خود را به عنوان هر چند پنهان و ناشناخته خطرات ارثیه متصل به روح خود را به عنوان توسط نامرئی موضوعات."

یونگ معتقد است که برونگرا از سوی دیگر orients خود را مطابق با اطلاعات عرضه شده توسط جهان خارج است. او فکر می کند احساس می کند عمل می کند و در واقع زندگی در راه است که به طور مستقیم در ارتباط با جسم وضعیت و خواسته های خود را. درونی خود زندگی است که تابع به خارجی ضرورت; هر چند بدون یک مبارزه است.

همچنین بخوانید: در اوایل قاعدگی مرتبط با یائسگی مسائل

او اشاره کردنی است و effusiveness می تواند او را به قلمرو فانتزی. خطر آنها به اشیاء و به طور کامل از دست دادن خود را به آنها. اگر آنها تجربه ناگهانی موفقیت در جهان خارج از آنها شروع به غفلت از نیازهای خود را ناخودآگاه ذهن و یا شخصی خود.

ذهن ناخودآگاه و سپس تلاش برای جبران با ایجاد عصبی مهار وحشت و یا برخی از بیماری جسمی به زور آنها را به یک غیر ارادی داری. در زمان این خشنود و صمیمی برونگرا رفتار کودکانه خودخواه بی رحم یا رحم, شیوه ای به عنوان یک نتیجه از جبرانی رفتار خود را ناخودآگاه ذهن است. آن را نیز می تواند به شکل اعتیاد به الکل و یا خودکشی.

به عنوان یک نتیجه از این جبرانی رفتار ناخودآگاه ذهن می تواند یکی از نمایشگاه مخلوط ویژگی های هر دو درونگرایی و همچنین برون گرایی. آن را دشوار است برای تصمیم گیری در اولین بار که تابع اولیه است. تابع است که به طور کامل تحت کنترل آگاهانه اولیه است و تابع است که یک اتفاقی و خود به خودی شخصیت های ثانویه و یا جبرانی از ناخودآگاه. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن