در اینجا چگونه شما می توانید تمرین یک شیوه زندگی پایدار

پشت glitzy aspirational جهان از رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها بود پولی قدرت از مارک های که از دست داده بود در

توسط ABDOOSNEWS در 19 اردیبهشت 1399
social media influencer
پشت glitzy aspirational جهان از رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها بود پولی قدرت از مارک های که از دست داده بود در مخاطبان جوان. Pixabay

توسط SIDDHI JAIN

با COVID-19 بحران وادار کردن وحشیانه shutdown از زندگی به عنوان ما آن را می دانستند سازندگان مستقل در رسانه های اجتماعی در حال پیدا کردن خود را در یک معضل رشته در صفحه اصلی گرسنگی رمان نامزدی ایده های اسراف تولید خدمه و بیشتر از همه مارک محتوای فرصت هایی که در درایو دلار است.

برای شروع با چه کسی است 'گذار', دقیقا ؟

"..در دنیای دیجیتال امروز کلمه "گذار" است که اغلب نسبت به کسی که دارای نفوذ از طریق او کانال های دیجیتال و یا به عنوان برخی از خواهم به آن تماس بگیرید, 'پول های اجتماعی'. آیا او/او تا به بسیاری از پیروان یا واقعا بالا نامزدی, زمانی که او/او صحبت می کند مخاطبان خود را به گوش آنها عمل می کنند و مهمتر از همه به مارک – خرید" می نویسد: بریتنی Hennessey در کتاب " گذار: ساختمان نام تجاری شخصی خود را در عصر رسانه های اجتماعی.

پشت glitzy aspirational جهان از رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها بود پولی قدرت از مارک های که از دست داده بود در مخاطبان جوان که کشیده شده در هیبت و حتی تمایل به تکرار آن شادی بخش, سفر, عکس آخرین روند مد و زرق و برق دار آرایش ویدئوها آنها را دیدم.

"در بسیاری از راه های مد اثرگذارندهها همه چیز در مورد "نشان دادن" آنها رانده تشویق consumption�so این بیماری همه گیر است پرتاب خود را در صنعت واقعی موبایل و کامپیوتر" ایالات نویسنده و روزنامه نگار Sujata Assomull و اضافه میکند: "برخی از آن به نظر می رسید غیر حساس و در معرض چه پیش پا افتاده و معاملاتي کسب و کار مد مؤثر است."

ممتاز اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی (دفعات بازدید: مشاهیر) که استفاده می شود به capitalising وضعیت خود و ثروت flaunting و در زمان حتی ذکراست جت تنظیم شیوه زندگی (معمولا برای پرداخت های تجاری مشارکت) هستند که در خانه گیر کرده امروز با کمی دیگر به ها از Tik-Tok ویدئوها. با پرداخت زواید در برگزاری این عدم خلاقیت فریاد می زند.

social media influencer
با COVID-19 بحران وادار کردن وحشیانه shutdown از زندگی به عنوان ما آن را می دانستند سازندگان مستقل در رسانه های اجتماعی در حال پیدا کردن خود را در یک معضل است. IANS

Assomull نویسنده '100 نمادین لباس های بالیوود' صرفا "البته استثنا وجود دارد که باید با استفاده از شبکه خود و حلقه از "نفوذ" مثبت. ایتالیایی تاثیر گذار Chiara Ferragni مجموعه ای از تن برای این بازگشت در اوایل ماه مارس زمانی که او با استفاده از پلت فرم خود را به جمع آوری پول برای یک میلان بر اساس hospital�and اهدا کرده است میلیون یورو با استفاده از او تاثیر گذار در وضعیت هوشمندانه... به خانه نزدیک تر Scherezade شروف Talwar (@sherryshroff) را تاسیس Qurancharity با مشاور بازاریابی پری Shewakramani. این پلت فرم است که ارائه می دهد و آموزشی برای هزینه های کوچک در موضوعات مختلف از هنر مزه کردن شراب, مد و رسانه های اجتماعی به رهبری برخی از هند به, بهترین, بود این, Manish Malhotra Saffronart را Minal Vazirani یا Instagram را Niharika Pande. پول مطرح شده می رود به سازمان های غیر دولتی مانند Goonj که انجام بسیاری از کار زمین با کارگران مهاجر."

از مشخصات بالا کسب و کار, جلسات, تمرین, جلسه, حرفه ای, عکس و سفر عکس به یکی سبز با حسادت, رسانه های اجتماعی دسته یک لیست مشاهیر مانند Karan Johar, شیلپا شتی و Malaika Arora هستند که جمعیت با تصاویری از حیوانات خانگی خود را, کودکان و اغلب فقط خود دستگیر شده در صفحه اصلی تنظیمات. در حالی که وجود دارد شانس است که آنها از دست دادن خود را در زیر در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای آنها را به کانال خود زیر به 'مثبت' حرفه تمرکز بر روی آهسته مد, سلامت روان, پایداری طرح های کربن, ردپای, پشتیبانی, گروه, کمک های مالی و یا هر علت نزدیک به هسته ای خود را.

شاهد یک تغییر پارادایم در گذار بازاریابی Malini Agarwal, بنیانگذار و مدیر خلاق Tian فکر می کند ما در حال حاضر در فاز اول یک شوک اقتصادی. "در این مرحله وجود دارد برخی از دسته ها که بهره مند از این مستند و ما شاهد افزایش صرف از آنها (مانند بیمه personal care/بهداشت و دارو). اما اکثریت بزرگی از برندهای مجبور شده اند را نگه دارید در اکثر بازاریابی فعالانه یا به دلیل تقاضا سقوط کرده است و یا به دلیل زنجیره تامین و لجستیک, مسائل," او گفت: IANSlife.

Agarwal معتقد است "زمانی که ما حرکت به فاز دو و فراتر از � که ما باید یک ایده بهتر از عواقب طولانی مدت از مستند � شما می توانید انتظار برندها را دوباره ارزیابی خود را صرف دوباره برای مطابقت با چشم انداز بازار. آن را خیلی زود به بگویید که دنيا چه شکلی خواهد بود و در چه شیوه ای ما را از ظهور اجتماعی فاصله اما من تمایل به توافق با کارشناسان که پیش بینی افت تبلیغات در 30-40 درصد در محدوده این سال است."

اما با افراد گیر کرده در داخل خانه خود در جداسازی صفحه نمایش, زمان محدود است ، قابل رویت ترین راه سازندگان غلبه بر محدوده خانه های خود را از طریق زندگی می کنند جریان ویدئو. باز کردن Instagram و شما ملزم به دیدن ده ها تن از جان گذرد هر زمان اغلب در قالب مصاحبه و یا گروه چت.

کایلی Jenner در Instagram مورخ 28 مارس

در بیانیه ای به IANSlife رسانه های اجتماعی پلت فرم Instagram اظهار داشت: "Instagram خانه خلاقیت و بیان و در زمانی که اجتماعی فاصله است و طبیعی است که ما از دیدن این در برجسته تر راه تر از قبل. فرهنگ است که به وضوح رفتن مجازی و افزایش Instagram Live انداز 60 درصد* یک نشانه روشن از آن است. ما همچنین شاهد تعامل خار با چهره های عمومی مانند کارینا کاپور پیوستن به پلت فرم انتشار ابزارهای جدید و امکانات مانند 'ماندن در خانه' دشنه و "ماندن در خانه' علیرضا مجموعه اثر که شامل بسیار محبوب �Guess این حرف شکسته و نا مفهوم' اثر و واقعی تر و معتبر محتوا از سازندگان."

در درخواست از رسانه های اجتماعی غول چه این به معنای برای مارک ها ؟ "برای مارک های این بدان معنی است که در حالی که آنها همچنان به همدلانه و مسئول در ارتباط و تعامل با تاثیرگذاران در مارک محتوا همچنان به عنوان یک راه خوب برای برجسته کردن ابزار خود را در یک راه شخصی. ما در حال حاضر دیدن مارک های این مسیر و انتظار ما برای دیدن بیشتر از این کار به عنوان فعالیت های اقتصادی آغاز می شود اما اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای ادامه" اظهار داشت Instagram با یک چشم انداز مثبت برای ماه های آینده.

به این منظور Assomull اشاره می کند: "من می خواهم به می گویند که مد هند رسانه های عمدتا افزایش یافته است به این مناسبت در آن رواج هند' و 'Grazia' هند که بلافاصله ساخته شده خود را در مارس مجله دیجیتال رایگان. من واقعا لذت می برد 'رواج جنگجو' سری که برجسته کار از زنانی که در خط مقدم این بحران مانند دکتر Minal Dakhave Bhosale, Shefali دسای و Mitali Patil زنان هند برای اولین بار Covid-19 تست کیت. رواج ممکن است پوشش � است که یک نوع صوتی و پوشش با کلمات و صدای خارج از قاب های انجام شده توسط نویسنده برنده جایزه پولیتزر Jhumpa Lahiri, به معنای واقعی کلمه به شما می دهد goosebumps."

Agarwal نشان می دهد: "ما همچنین دوست داشتن اجرای زنده از کمدین نوازندگان و نویسنده جلسات و صنایع آموزشی در سیستم عامل های مانند زوم. سازندگان نیز با استفاده از این فرصت را به همکاری با دیگر سازندگان گیر در خانه از جمله چالش های مانند 'تصویب برس' که در آن هر یک از خالق فیلم های خود را در صفحه اصلی و همه چیز می شود قالبگیری با هم به شکل یک بزرگتر تصویری."

social media influencer
ممتاز اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی (دفعات بازدید: مشاهیر) که استفاده می شود به capitalising وضعیت خود و ثروت flaunting و در زمان حتی ذکراست جت تنظیم شیوه زندگی (معمولا برای پرداخت های تجاری مشارکت) هستند که در خانه گیر کرده امروز با کمی دیگر به ها از Tik-Tok ویدئوها. Pixabay

دیگر نقطه به نگه داشتن در ذهن است که هر دو داخلی و بین المللی سفر متوقف است و لوازم غیر ضروری e-commerce اقلام و گسترش نام تجاری مشارکت; در نتیجه باعث تحویل محصول با کیفیت بالا و محتوای بصری را به ضربه.

"ما در حال کار از خانه برای سال در حال حاضر این است که نه بیش از حد متفاوت است. البته هیچ بزرگ با شاخه فیلمبرداران یک تیم کامل و تولید خدمه در حال بدیهی است که اتفاق می افتد اما این زمان خوبی برای رفتن به چگونه ما شروع به اکتشاف و خلاق چیزهایی است که ما می توانیم با هیچ کس به ما کمک کند. من احساس می کنم که خلاقیت می آید که وجود دارد کمتر به معنی و یا در زمان سختی بنابراین من در واقع شاد" Sejal کومار که 760 هزار followers on Instagram گفت IANSlife.

با 2.5 میلیون مشترک در یوتیوب محبوب vlogger Gaurav Taneja می یابد و این زمان خوبی برای رده های مختلف از سازندگان. "وجود دارد سازندگان مانند vloggers خوانندگان تاک-سازان — آنها باید مقدار زیادی از زمان و مخاطبان اما محدودیت این است که هیچ ایده. نشستن در خانه چگونه بسیاری از ایده های شما می توانید است ؟ آن را به چالش کشیدن برای پیدا کردن و درگیر شدن مطالب بعد از مدتی. افرادی که واقعا خلاق هستند و استفاده خوب از این مستند" او می گوید.

از آنجا که اکثر سازندگان محتوا نیز کارآفرینان رانندگی پروژه خود را بر اساس درآمد یا رسیدن یا رسیده به پول یک شیر به آرامی در حال اجرا خشک است. هر Taneja, پرداخت, پست ها و یا فیلم ها انجام می شود قبل از مستند "گیر" به عنوان مورد با بسیاری از کسب و کارهای کوچک.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

یک مسیر متفاوت کمدین مانند Amit Tandon نیز تنوع درآمد خود را از جریان با در نظر گرفتن در نوشتن نقش. بسیاری با لغو کمدی تور و هیچ زنده گیگابایت, توسل به ارسال محتوای قدیمی برای حفظ تعامل روان است.

چگونه برای مدیریت این وضعیت ، "آگاهی از وضعیت فعلی و چگونه آن را تحت تاثیر قرار ممکن است مخاطبان خود را. تعامل و اقامت در تماس با طرفداران خود را به درک چه نوع از محتوای آنها می خواهند از شما تحت این شرایط است. هر خالق را باید یک طرح های مختلف بسته به دامنه خود را تخصص خود را مخاطب جمعیتی و حتی چه از لحاظ جسمی ممکن است در حال حاضر. هستند و طرفداران خود را فقط به دنبال برای خنده و یا آنها می خواهم جدی تر مطالب مربوط به کروناویروس? نگاه خود را به تجزیه و تحلیل � که محتوای خود را انجام می دهند بهتر است در حال حاضر ؟ " Malini Agarwal.

همچنین به عنوان خوانده شده - در اینجا به برخی از آسان کم چربی دستور العمل های دسر

Assomull معتقد است "قبل از Covid برندها نگاه به اثرگذارندهها به ارتباط با مصرف کنندگان از طریق این مستند ایجاد یک حس اجتماعی از طریق مطالب جذاب شده است بسیار مهم است... قصه گویی هرگز از اهمیت بیشتری, و من فکر می کنم از آن خواهد شد در مورد بقای اصلح." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن