در اینجا چگونه شما می توانید نگه داشتن پوست خود را متعادل

تیاو در بازار امروز آب گرفتگی با محصولات پذیرایی برای انواع مختلف پوست و پرداختن به مشکلات خاص. اما هیچ کس نمی

توسط ABDOOSNEWS در 8 تیر 1399

تیاو در بازار امروز آب گرفتگی با محصولات پذیرایی برای انواع مختلف پوست و پرداختن به مشکلات خاص. اما هیچ کس نمی تواند انکار اثربخشی خوب - پاک کننده جوهر مرطوب کننده (CTM) معمول است.

با باران های موسمی در افق مات محصولات بهترین کار برای رسیدن به متعادل کننده پوست. خوانده شده در برای پیدا کردن محصول مناسب برای پوست شما نیاز دارد:

پاکسازی: به دنبال یک مرطوب کننده پاک کننده ایده آل است که به صورت کاملا متعادل پوست آن عادی تولید نفت و هیدراتاسیون پوست سطح.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

پررنگ: بخش مهمی از مراقبت از پوست پاکسازی می تواند فراتر از به یک سطح کاملا جدید با یک مرطوب کننده تونر که دارای چسبندگی بین مژه را جذب و در سرعت دادن به آن پایان صاف و پالایش آن بافت.

مرطوب کننده: مات کننده پوست کرم شب و کرم روز هستند ایده آل برای شما شب و روز در روال مراقبت از پوست. این محصولات به سرعت جذب به پوست و صاف کردن آن را در روند دادن آن نفت-رایگان نگاه کنید در تمام طول روز و عمیقا مرطوب کننده آن را تمام شب.

For balanced skin
با توجه به موسمی رطوبت و گرد و خاک می تواند تلفات در پوست شما و ممکن است منجر به آکنه. Pixabay

می گویند هیچ به آکنه

با موسمی نزدیک شدن رطوبت و گرد و خاک می تواند تلفات در پوست شما و ممکن است منجر به آکنه.

پاک کننده: فرمولاسیون با عصاره ختمی و اکالیپتوس, عصاره کمک به پوسته پوسته شدن پوست و حذف سلول های مرده پوست که منافذ مسدود است.

پررنگ: لکه دار کردن تونر پاکسازی بیش از حد نفت و اثری از خاک را تصحیح و توضیح همه چیز است.

پوشش: حاوی مواد معدنی خاک رس و silicas, یک ماسک را بیرون بکشد تمام خاک و روغن و گرفتگی منافذ باقی مانده مانند یک آهنربا.

For balanced skin
فرمولاسیون با عصاره ختمی و اکالیپتوس, عصاره کمک به پوسته پوسته شدن پوست است. Pixabay

همچنین بخوانید: آمریکا رکورد بیشترین روزانه تعداد موارد جدید

سرسیاه پاکسازی مایع استخراج نوار: این ابتکاری فرمول ژل است که تبدیل از مایع به پوست پچ برای ارائه به استخراج از دانه های سرسیاه, پشت انعطاف پذیر و پاک کردن پوست است.

نقطه ژل: هدف درمان کاهش التهاب به سرعت به کاهش شعله ور شدن یو پی اس. سطح بالاتری از اسید سالیسیلیک است که نفوذ به و به نتایج سریع.

به عنوان ما سعی کنید به چوب به مورد علاقه ما, محصولات زیبایی, چرخش محصولات با توجه به فصل باید یک بخش حیاتی از خود رژیم زیبایی است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن