در اینجا این است که چگونه شیوه زندگی تغییر کرده است با توجه به COVID-19 شیوع

به عنوان موارد COVID-19 مثبت بیماران در حال افزایش در هند تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ساخته شده از تک

توسط ABDOOSNEWS در 30 فروردین 1399
plastic COVID-19
به عنوان موارد COVID-19 مثبت بیماران در حال افزایش در هند تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ساخته شده از تک استفاده پلاستیکی افزایش یافته است. Pixabay

توسط D. D. KALE

کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس که نشات گرفته از چین تا کنون به کشته شدن بیش از 1.35 لاخ مردم در سراسر جهان است. این COVID-19 همه گیر را ترک شدید زخم بر اقتصاد سراسر جهان را به زندگی می آیند به یک وقفه پست مستند اعلام شده توسط بسیاری از کشورها. همانطور که در سازمان ملل متحد تخمین می زنند این بیماری همه گیر است محو 50 میلیارد دلار خاموش صادرات جهانی در ماه فوریه به تنهایی.

در هند اولین مورد از coronavirus گزارش شده در ژانویه 30 سال 2020 نشات گرفته از چین است. همانطور که در آوریل 16, 2020, وزارت بهداشت و رفاه خانواده تایید کرده است در مجموع 12,380 موارد و 414 مرگ و میر در کشور است.

به عنوان موارد COVID-19 مثبت بیماران در حال افزایش در هند تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ساخته شده از تک استفاده از پلاستیک (SUP) مورد استفاده در جلوگیری از COVID-19 است که به سرعت در حال افزایش است. با توجه به اهمیت آماده سازی خود برای دیدار با این بیماری همه گیر از COVID-19 دولت باید مشوق هایی را به این صنعت به طوری که کافی منابع تولید شده در زمان محدود به شیوه ای.

plastic COVID-19
این COVID-19 همه گیر را ترک شدید زخم بر اقتصاد سراسر جهان را به زندگی می آیند به یک وقفه پست مستند اعلام شده توسط بسیاری از کشورها. Pixabay

بسیاری از کشورها در سطح جهان و هند ساخته شده است که استفاده از ماسک به طور کلی ساخته شده از SUP اجباری برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار در میان مردم است. این SUP چرخ دنده — مانند ماسک, لباس شب, کت عینک و دستکش استفاده توسط پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی برای جلوگیری از گسترش عفونت از کشنده باکتری ها و ویروس. در چند کشور اروپایی و آمریکا بسیاری از پزشکان و کادر درمانی طعمه به COVID-19 در حالی که خدمت به وظایف خود است.

دولت تنظیم کننده های محیط زیست و شهروندان باید تشخیص بسیار زیاد سودمند از پلاستیک چرخ دنده است که بیش از حد ساخته شده SUP و باید انجام دور با افکار پتو ممنوعیت حرکت می کند و به جای آن صنعت باید تشویق شوند و با ارائه حمایت کافی برای پاسخگویی به تقاضای بی سابقه ای افزایش دهد.

استفاده از ماسک یکبار مصرف, دستکش, لباس, عینک, غیره.اثبات می شود که bigtime ناجی جان انسان ها با جلوگیری از انتقال بیماری از فردی به فرد دیگر است.

هر که مدلسازی حدود 89 میلیون ماسک پزشکی, 76 میلیون دستکش و 1.6 میلیون عینک مورد نیاز خواهد بود در هر ماه است. که به عرضه حدود یک و نیم میلیون دستگاه از تجهیزات حفاظتی به 47 کشورها را تحت تاثیر قرار, اما منابع به سرعت در حال در حال اجرا است. حتی آمریکا و کشورهای اروپایی شاهد کمبود شدید PPE و آنها به دنبال بیرون برای تامین امن.

حتی چین که یکی از بزرگترین تولید کننده PPE شاهد کمبود کافی شخصی چرخ دنده محافظ. برای صرفه جویی در زندگی مردم در چین ایجاد کرده اند موقت جایگزین چرخ دنده های ایمنی که شامل; بطری آب پلاستیکی شیشه, پلاستیک, ورق, پلاستیک, کیسه لباس های شسته شده و غیره خود را امن نگه دارید.

این SUP چرخ دنده محافظ باید دفع کردن سیستمیک و سوزانده در درجه حرارت بالا برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر ویروس و آن کمک خواهد کرد از گرو در اوردن بد نام که SUP است که به طور کلی با اختصاص داده شده.

plastic COVID-19
با افزایش استفاده از پلاستیک در صنعت بهداشت و درمان دولت و تنظیم کننده باید در اجرای حق دفع و بازیافت شیوه برای جلوگیری از آلودگی و گسترش COVID-19 عفونت است. Pixabay

پس از چند دهه پلاستیک شده است و تنها مواد مناسب و عملی در زمینه های پزشکی و بار دیگر به ميدان آمده و از نوع بشر در این بیماری همه گیر برای جلوگیری از ویروس ها و صرفه جویی در بسیاری از زندگی انسان است.

پلاستیک نقش نقش محوری در صنعت بهداشت و درمان

لباس های محافظ استفاده شده توسط کارکنان بهداشتی مانند ماسک و کلاه و عینک و لباس به طور کلی ساخته شده از پلاستیک و در حال استفاده توسط متخصصان بهداشت و درمان در این بیماری به کاهش خطر ابتلا به این کار به عنوان یک مانع از باکتری ها و ویروس.

بعلاوه IV کیف و لوله IV Canula و یکبار مصرف سرنگ های مورد استفاده برای تزریق مایعات وریدی تمام ساخته شده از درجه پزشکی پلاستیک برای جلوگیری از هر گونه آلودگی رفتن را از طریق جریان خون. یکبار مصرف پلاستیکی سرنگ را به طور کامل جایگزین گزینه های جایگزین.

تا کنون هیچ جایگزین مواد ثابت کرده است که در تاریخ همتراز با سهولت از ابزار و اقتصاد از همه این انواع درجه پزشکی پلاستیک.

همچنین بخوانید - روزنامه های قدیمی را می توان مورد استفاده برای تولید نانولوله های کربنی در مقیاس بزرگ

با افزایش استفاده از پلاستیک در صنعت بهداشت و درمان دولت و تنظیم کننده باید در اجرای حق دفع و بازیافت شیوه برای جلوگیری از آلودگی و گسترش COVID-19 عفونت است.

پس از پلاستیک بسیار مفید هستند و با مواد بسیار زیاد سودمند دوره آینده باید در SUPs باید به سمت چپ به لحاظ فنی کارشناسان. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن