در اینجا برخی از آسان نکات بهداشتی برای خانواده ها

COVID-19 بیماری حاد تنفسی است که ناشی از یک رمان coronavirus منتقل می شود در اکثر موارد از طریق قطرات تنفسی مس

توسط ABDOOSNEWS در 22 خرداد 1399

COVID-19 بیماری حاد تنفسی است که ناشی از یک رمان coronavirus منتقل می شود در اکثر موارد از طریق قطرات تنفسی مستقیم در تماس با موارد و همچنین از طریق سطوح آلوده و یا اشیاء. در اینجا برخی از راهنمایی های بهداشتی به صورت مایع در صفحه اصلی.

ما نیاز به پاکسازی همه چیز و خانه های ما هستند باید. خانه بهداشت است که یک کار پیچیده ای که در آن شما باید برای مراقبت از چندین جنبه از خانه خود را. در همان زمان شما نیاز به دانش در مورد نظافت و بهداشت روند. مایع متخصص Akash Saxena, مدیر Topshield گروه مشترک برخی از نکات بهداشتی برای کشتن خانواده ویروس ها.

شما نیاز به یک جفت دستکش یکبار مصرف و لباسهای متناوبا, شما می توانید با استفاده از دستکش های لاستیکی اما فراموش نکنید که برای تمیز کردن آنها را بعد از کار. یک بطری DIY صفحه اصلی ضد عفونی کننده – مارک های مختلف در بازار در دسترس هستند. تمیز کردن دستگاه ها و لوازم از قبیل ورق اسفنج جاروبرقی برس و جارو.

sanitization
شما می توانید یک بطری DIY صفحه اصلی ضد عفونی کننده – مارک های مختلف در بازار در دسترس هستند. (بازنمودی تصویر). Pixabay

استفاده از کلاس بالا ماشین آلات مانند ULV اسپری ضد عفونی درمان بخار مایع و هوایی ضد عفونی مناسب ترین راه برای پاکسازی خود را در خانه یا محل کار است.

سطوح مانند سینک ظرفشویی آشپزخانه یخچال دستگیره درب دستگیره کابینت سوکت مایکروویو و غیره. باید به طور منظم تمیز. این بالا لمس سطوح و آن را آسان به دست هنگام تمیز کردن آنها.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در LinkedIn

اگر شما با استفاده از فروشگاه خریداری ضد عفونی کننده سعی کنید به تنفس در مواد شیمیایی است. اغلب به یاد داشته باشید برای پاک کردن مناطق با آب و یا اجازه پاک کردن مناطق مانند کانتر به طور کامل خشک قبل از پخت و پز مواد غذایی در آنها.

همچنین بخوانید: به عنوان ديتا Soars بالا, بنابراین آیا این تقاضا از تابستان پوشاک

استفاده از با کیفیت بالا, سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده ضد عفونی کننده است که اجازه می دهد تا هیچ جایی برای لکه ها به سمت چپ بر روی پارچه مبلمان یا مهم اسناد رسمی. شما می توانید حوله خود را در خانه و با لباس های قدیمی و پرتاب آنها را دور در هر روز است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن