شهرستان هریس قاضی هیدلگو سفارشات کسب و کار نیاز به ماسک

هیچ باد و بدون کفش بدون ماسک صورت هیچ سرویس — معرفی شعار جدید برای شهرستان هریس کسب و کار.در میان پایدار افزای

توسط ABDOOSNEWS در 31 خرداد 1399

هیچ باد و بدون کفش بدون ماسک صورت هیچ سرویس — معرفی شعار جدید برای شهرستان هریس کسب و کار.

در میان پایدار افزایش قابل توجهی در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در منطقه هوستون, شهرستان هریس, قاضی لینا هیدلگو دستور داد تا کسب و کار در شهرستان به نیاز مشتریان خود را به پوشیدن ماسک به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

هیدلگو اعلام آمدند و در اواخر بعد از ظهر جمعه در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او پیوست و در حمایت از سیاست های هوستون شهردار سیلوستر ترنر و باب Harvey, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر هوستون مشارکت. هیدلگو صادر شده جدید ماسک صورت دستور در پی دستور مشابه از مقامات محلی در سراسر تگزاس در روزهای اخیر. منظور می رود به اثر چهار شنبه, ژوئن 22, قابل استفاده برای تمام شهرستانها و مناطق unincorporated در شهرستان هریس و گسترش از طریق پایان ماه.

"ما مدیون جامعه ما یقین است که ما به دنبال آنها گفت:" هیدلگو توضیح منطقی برای او حکم جدید.

هیدلگو گفت: سفارش به عنوان نوشته شده تماس که کسب و کار است که نمی ماند می تواند جریمه از 1000 $در هر تخطی اما دفتر او بود و در انتظار راهنمایی از دولت برای تعیین خصوصیاتی از هر چه جریمه خواهد اجرا شود. که گفت:, Hidalgo روشن ساخته است که او می خواهد به در تکیه می کنند در درجه اول در آموزش کسب و کار در چگونه به بهترین وجه رعایت به عنوان اولین پاسخ و امیدوار است که جریمه لازم نخواهد بود.

موج تازه صادر شده مورد نیاز برای تگزاس کسب و کار به مشتریان ماسک به بالا آغاز شده و در اوایل این هفته بود که Bexar County قاضی نلسون ولف صادر شده برای اولین بار چنین نظم صبح روز چهارشنبه تهدید کرده بودند که کسب و کار با جریمه تا 1000 $اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید. در مصاحبه ای بعد از آن روز فرماندار گرگ ابوت تایید ولف دستور تبریک او را برای داشتن "در نهایت نمیفهمد" که این حرکت قابل قبول بود تحت شرایط ایالت بازگشایی قوانین.

در این روز که به دنبال Austin شهردار استیو آدلر صادر مشابه نظم در شهر دالاس کانتی کمیسیون دادگاه رای دادند و صبح روز جمعه به تصویب یک قانون مشابه برای منطقه کسب و کار.

ابوت بازگشایی دستورالعمل به صراحت رد قبلی ماسک صورت سفارش هیدلگو صادر شده در اواخر ماه مارس که مورد نیاز تمام شهرستان هریس ساکنان به پوشیدن چهره های حفاظتی پوشش زمانی که در اتوبوس و یا در صورت $1,000 خوب است. پس از بسیار شایع راهی که ابوت reopenings منع شهر و شهرستان دولت از اینرو افراد برای عدم پوشیدن ماسک صورت, بسیاری از ناظران سیاسی فکر می کردند که مقامات محلی حال دست خود را گره خورده است در مورد توانایی خود را به نیاز به استفاده از ماسک صورت.

اما در ابوت گفتن قدرت وادار کسب و کار برای, دستور ماسک صورت استفاده از مجازات جریمه شد در بازگشایی دستورالعمل در تمام طول. تفاوت کلیدی بین قبلی ماسک سفارش را مانند هیدلگو اولین تلاش در آوریل و جدید ترین سفارش اجرای مکانیزم—در ابوت نظر مجازات فردی تگزاسی نشان دهنده نقض قوانین خود را بر آزادی اما مجبور کسب و کار را به مشتریان خود را با پوشیدن ماسک است-OK.

آن را باریک تمایز یکی که بدستآمده پاسخ از سردرگمی و بهت و حیرت به سمت ابوت بیش از گذشته چند روز. این آخرین دور از انتقاد نه تنها از دموکرات ها نا امید شده توسط پیچیده زبان در ابوت بازگشایی دستورالعمل. در یک شهر پادکست به طور تصادفی منتشر شده جمعه دو رهبر از جناح راست سیاست های دولت فروشگاه توانمند سازی تگزاسی شنیده می شد توهین به ابوت در یک مبتذل گفتگو که در آن آنها مورد فرماندار برای او معلوم نیست پیام در علاوه بر این به تمسخر به او برای استفاده از یک صندلی چرخدار.

"مثل من ایجاد شده این معما را برای شما و شما را نمیفهمد چگونه به فاک شهروندان خود را با آن" گفت: توانمند سازی تگزاسی' معاون رئیس جمهور کری Cheshire در unedited پادکست.

بعد از آن در ضبط توانمند سازی تگزاسی مشاور عمومی تونی مک دونالد ادعا که ابوت "ایجاد یک انت سیاست که مبهم چرا که او می خواست برای جلوگیری از پاسخگویی."

Greater Houston Partnership President and CEO Bob Harvey and Houston Mayor Sylvester Turner joined Hidalgo in support of the new face mask mandate.

هوستون بیشتر همکاری رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت باب هاروی و هوستون شهردار سیلوستر ترنر پیوست هیدلگو در حمایت از ماسک چهره جدید قیمومیت.

تصویر

هاروی از هوستون بیشتر مشارکت گفت که شهر اصلی کسب و کار سازمان حمایت به طور کامل در حمایت از ماسک جدید مورد نیاز است. "اگر ما می خواهیم رشد اقتصاد منطقه یورو باقی می ماند باز" هاروی گفت: "ما باید مایل به گرفتن مناسب اقدامات لازم برای محافظت از یک دیگر. ما بر این باوریم که کسب و کار باید یک مسئولیت در این تلاش برای محافظت از هر دو به مشتریان و کارکنان خود را."

شهردار ترنر داد هشدار به کسب و کار که ممکن است ساکت به تصویب هیدلگو قوانین جدید برای ماسک صورت. "شما لازم نیست که به پیروی" ترنر گفت: "اما در پایان کارکنان و مشتریان در حال رفتن به می گویند. و اگر آنها احساس نمی امن و سپس آنها در حال رفتن به نشان می دهد."

هیدلگو گفت که او نگران است که مهم بهداشت عمومی اقدامات مانند پوشیدن ماسک صورت تبدیل شده بود سیاسی در طول این بحران و پیام را به هر کسی که ممکن است سعی کنید و تضعیف آخرین سفارش برای اهداف سیاسی.

"من به طور کامل انتظار می رود برخی از سعی و خرابکاری در این تلاش است. به آنها می گویم این زمان جدی برای راه حل های جدی و جدی مردم" گفت: هیدلگو. "برای هر کسی که ممکن است به دنبال سیاسی این است که یک بار برای عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و یا نمره امتیاز سیاسی و تاریخ را به یاد داشته باشید که انجام دادیم."

هیدلگو تاکید کرد که او امیدوار شهرستان کسب و کار و ساکنان را به میل خود مطابق با سفارش به این دلیل که جایگزین خواهد به احتمال زیاد معنی و حتی بیشتر و درد و رنج و مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در حال انجام.

"هریس کانتی ما ممکن است در حال اجرا خارج از زمان" او گفت: "بنابراین ما باید به دست و پنجه نرم کردن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن