شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه گرم نزدیک به 800 اتهامات عنوان شده علیه غیر خشونت آمیز معترضان

صدها نفر از غیر خشونت آمیز معترضان به تازگی دستگیر شده توسط پلیس هوستون می تواند خواب کمی ساده تر امشب.

این شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه امروز اعلام کرد که آنها تا به حال کاهش یافته و تقریبا 800 اتهامات جنایی ساخته شده در برابر افرادی که گرفته شد به بازداشت پلیس پس از شرکت در اعتراضات محلی در مورد قتل جورج Floyd the Black Lives Matter جنبش و پلیس اصلاحات.

در مجموع 796 پرونده های جنایی در برابر 654 معترضان اخراج شده اند که مشخص شد توسط دادستان منطقه کیم Ogg را به عنوان اغلب غیر خشونت آمیز جنحه مانند خاطی و مانع بزرگراه.

هوستون معترضان’ دفاع تیم یک گروه از بیش از 70 محلی وکلا ارائه وقت خود را به ارائه کمک های حقوقی رایگان به معترضان در مورد این اخراج در ظهر کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. به Monique جرقه هوستون وکیل مدافع جنایی است که نشان دهنده سازمان دا در حرکت بود یک گام در مسیر درست بود اما هنوز هم که فقط یک قدم.

“این یک شروع خوب” جرقه گفت: “اما ما در حال انجام نیست.” برای استارت گروه او می خواهم برای دیدن یک عذرخواهی رسمی به معترضان در سوال از هوستون اداره پلیس و دا ،

قبل از این کنفرانس مطبوعاتی دا دفتر با صدور بیانیه ای که از یک عذرخواهی. دادستان منطقه Ogg توصیف تیم باور است که اولیه بازداشت شدند توجیه حتی اگر این اتهامات شد و چشم پوشی بر بررسی بیشتر است.

“در حالی که علت احتمالی وجود داشته برای دستگیری از کسانی که حاضر به پراکنده پس از دستور به انجام این کار توسط پلیس جوان ما از دادستان سخت کار می کرد برای شناسایی چند مجرم که آمد به تحمیل آسیب به دیگران و عمدی خسارت به اموال”, Ogg, در بیانیه ای گفت به مطبوعات.

“ما همیشه محافظت از متمم اول قانون اساسی حقوق صلح آمیز معترضان” Ogg ادامه داد. “مردم تنها من خواهد بود و تعقیب قانونی کسانی هستند که عمدا دیگران صدمه دیده است و عمدا نابود کردن اموال.”

با توجه به دا را از 654 معترضان که دستگیر شدند, 51 بزرگسالان و نوجوانان هنوز هم فعال اتهامات علیه آنها را—که شامل 35 جنحه و 19 جنایات برای چیزهایی مانند در اختیار داشتن سلاح و حمله به صلح ماموران در صحنه است.

Dane شیلر سخنگوی دا توضیح داد که دفتر خود معتقد است که این معترضان که اتهامات را رد کرد “نباید به چشم انداز صورت که زین با سوابق کیفری است که می تواند تاثیر آموزشی و استخدام و فرصت های دیگر.”

با وجود این که ضریب اطمینان این معترضان هنوز هم نیاز به رفتن را از طریق فرایند رسمی از آنان را بازداشت حذف از سوابق کیفری به منظور واقعا یک تخته سنگ پاک که شامل هزینه و وکیل حرفه ای در برخی از موارد است.

در Ogg نظر هوستون دفاع حقوقی جامعه می تواند شانه برخی از این بار. “با بسیاری از حرفه ای که مایل به کمک من مطمئن هستم که دفاع جنایی نوار را داوطلبانه خدمات خود را به تمیز کردن سوابق کیفری از همه درگیر,” او گفت:.

جرقه توضیح داد که هزینه تشکیل پرونده برای یک expunction است $350 که معترضان هنوز هم مجبور به پرداخت حتی اگر آنها دریافت رایگان نمایندگی حقوقی. هوستون معترضان دفاع تیم معتقد است که این ناعادلانه است که این غیر خشونت آمیز معترضان در حال حاضر باید برای رفتن از طریق فرایند خود را رد اتهامات حذف از سوابق خود را.

“ما نیاز به این اتهامات به طور خودکار حذف,” جرقه گفت. اگر که روی میز او ارائه پتانسیل سازش.

“اگر دا را بلافاصله حذف سوابق از تمام معترضان را” جرقه گفت: “ما می خواهیم دا و منطقه کارمند به چشم پوشیدن از کسانی که هزینه های مرتبط با expunctions از هر یک از داعش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de